Oceń naszą stronę
[Głosowano: 8 razy, Średnia ocena: 4.5]

Dla Państwa wygody, stworzyliśmy formularz kontaktowy, którym jest nasz Kalkulator cen gwarancji ubezpieczeniowych w Warcie do wypełnienia online. Narzędzie pozwala na sprawne przygotowywanie ofert i swobodny kontakt pomiędzy naszą agencją a Państwa firmą. Poświęcając 2 minuty na wypełnienie tego formularza, dostarczą nam Państwo niezbędnych informacji do sprawdzenia, ile wyniesie przypuszczalny koszt Państwa gwarancji.

Jeżeli składasz dokumenty do przetargu, gdzie Beneficjent wymaga ich złożenia w formie elektronicznej, z kwalifikowanym podpisem – zgłoś się do nas po gwarancję. Wystawiamy gwarancje z kwalifikowanym podpisem elektronicznym.

Kalkulator cen gwarancji ubezpieczeniowych
Szukasz gwarancji ubezpieczeniowych? Zadzwoń do nas – 501 620 325

Po wypełnieniu i odesłaniu do nas formularza, przyślemy Państwu na e-mail gotową ofertę. Od momentu otrzymania zapytania, do momentu przesłania odpowiedzi, nie jest dłuższy z reguły niż 30 minut. W przypadku sobót i niedziel, czas ten może się nieco wydłużyć.

Kalkulator składki na ubezpieczenie OC działalności gospodarczejCena, którą Państwu przekażemy, będzie ceną średnią i nie będzie ona stanowić oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Cena końcowa za gwarancję, może się lekko różnić od przedstawianej, zazwyczaj jest nieco tańsza. Firmy, które ubiegają się o gwarancję, muszą prowadzić działalność przynajmniej przez dwa pełne lata.

Firmy, które zawrą umowę o limit, otrzymają niższe stawki za gwarancje. Stąd też, firmy, które przyślą nam dokumenty, są weryfikowane pod kątem możliwości otrzymania bezpłatnej umowy o limit.

Podając nam właściwe daty obowiązywania gwarancji, jesteśmy w stanie podać Państwu dokładną cenę polisy. Podając nam błędną datę, np. na poziomie miesiąca (w jedną lub drugą stronę), w odniesieniu do sumy gwarancyjnej. końcowa cena gwarancji potrafi być niższa lub wyższa o kilkadziesiąt do kilkuset złotych.

W przypadku gwarancji łączonych, tj. należytego wykonania i usunięcia wad i usterek, data początkowa gwarancji usunięcia wad i usterek zaczyna się jeden dzień po dacie kończącej gwarancję należytego wykonania.

Pola oznaczone symbolem czerwonej gwiazdki – * są wymagane.

Kalkulator cen gwarancji ubezpieczeniowych w Warcie

Informujemy, iż Administratorem danych osobowych jest TUiR Warta S.A. oraz TUnŻ Warta S.A. i będą one służyły do obsługi tego zgłoszenia. Więcej informacji jest dostępnych po kliknięciu przycisku poniżej.
CZYTAJ WIĘCEJ


  [datetime* datetime-495 date-format:mm/dd/yy]  na przesyłanie drogą elektroniczną na mój adres e-mail Ogólnych Warunków Ubezpieczenia (OWU), Dokumentu zawierającego informacje o produkcie ubezpieczeniowym o którym mowa w art. 9 ust. 1 ustawy o działalności ubezpieczeniowej, Informacji administratora danych osobowych oraz innych informacji i dokumentów niezbędnych do zawarcia umowy ubezpieczenia wchodzącej w zakres działalności prowadzonej przez TUiR WARTA S.A.

  na przesyłanie drogą elektroniczną na mój adres e-mail Ogólnych Warunków Ubezpieczenia (OWU), Dokumentu zawierającego informacje o produkcie ubezpieczeniowym o którym mowa w art. 9 ust. 1 ustawy o działalności ubezpieczeniowej, Informacji administratora danych osobowych oraz innych informacji i dokumentów niezbędnych do zawarcia umowy ubezpieczenia wchodzącej w zakres działalności prowadzonej przez TUiR WARTA S.A.
  Jeżeli nie wyrazili Państwo zgody, prosimy o nieklikanie przycisku "OBLICZ i WYŚLIJ OFERTĘ" - Państwa zapytanie zostanie trwale wtedy usunięte bez żadnego kontaktu zwrotnego z naszej strony.


  Narzędzie do wyliczenia składki ubezpieczenia, którym jest nasz Kalkulator cen gwarancji ubezpieczeniowych w Warcie, zostało stworzone tylko i wyłącznie po to, aby łatwo mogli Państwo złożyć zapytanie ofertowe. Od momentu otrzymania formularza, skontaktujemy się z Państwem poprzez e-mail, w odpowiedzi na wysłany przez Państwa formularz, w ciągu maksymalnie 24 godzin. Z reguły czas odpowiedzi nie przekracza 2 godzin od momentu otrzymania formularza (w godzinach pracy biura). W przypadku sobót i niedziel oraz innych dni wolnych od pracy, czas ten może się nieco wydłużyć. Jeżeli formularz wpłynie do nas w piątek przed godziną 14, odpowiemy na niego najwcześniej w następny pierwszy roboczy dzień nowego tygodnia, czyli najprawdopodobniej w poniedziałek.

  W sytuacji, gdzie ktoś wypełniając formularz nie wyrazi zgody na przesłanie oferty, taki formularz zostanie automatycznie przeniesiony do kosza i trwale usunięty, bez kontaktu zwrotnego z naszej strony.

  Wszelkie informacje wysłane poprzez Kalkulator cen gwarancji ubezpieczeniowych w Warcie, są wyłącznie do wiadomości firmy Marcin Tobiszewski Agent Ubezpieczeniowy i nie zostaną udostępnione osobom trzecim. Wypełniając Kalkulator cen gwarancji ubezpieczeniowych, nie są Państwo w jakikolwiek sposób zobligowani do wykupienia polisy.

  Kalkulator cen gwarancji ubezpieczeniowych w Warcie – Ubezpieczenia Biała Podlaska