Kalkulator cen gwarancji ubezpieczeniowych w Warcie
4.9 (Wynik: 98.35%) Oddano 327 Głosów

Kalkulator cen gwarancji ubezpieczeniowych w WarcieDla Państwa wygody, stworzyliśmy Kalkulator cen gwarancji ubezpieczeniowych w Warcie do wypełnienia online. Narzędzie pozwala na sprawne przygotowywanie ofert i swobodny kontakt pomiędzy naszą agencją a Państwa firmą. Poświęcając 2 minuty na wypełnienie tego formularza, dostarczą nam Państwo niezbędnych informacji do sprawdzenia, ile wyniesie przypuszczalny koszt Państwa gwarancji.

Po wypełnieniu i odesłaniu do nas formularza, przyślemy Państwu na e-mail gotową ofertę. Od momentu otrzymania zapytania, do momentu przesłania odpowiedzi, nie jest dłuższy z reguły niż 30 minut. W przypadku sobót i niedziel, czas ten może się nieco wydłużyć.

Cena, którą Państwu przekażemy, będzie ceną średnią i nie będzie ona stanowić oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Cena końcowa za gwarancję, może się lekko różnić od przedstawianej, zazwyczaj jest nieco tańsza. Firmy, które ubiegają się o gwarancję, muszą prowadzić działalność przynajmniej przez dwa pełne lata.

W przypadku gwarancji wadialnych, dla Klientów bez aktywnej umowy o limit, bez weryfikacji dokumentów, z sumą gwarancyjną do 50 tysięcy złotych – koszt jest stały i wynosi 500 złotych.

Firmy, które zawrą umowę o limit, otrzymają niższe stawki za gwarancje. Minimalne stawki za gwarancje w Warcie wynoszą:

  • gwarancje wadialne – 250 zł;
  • gwarancje należytego wykonania umowy – 400 zł;
  • gwarancje usunięcia wad i usterek – 500 zł.

Podając nam właściwe daty obowiązywania gwarancji, jesteśmy w stanie podać Państwu dokładną cenę polisy. Podając nam błędną datę, np. na poziomie miesiąca (w jedną lub drugą stronę), w odniesieniu do sumy gwarancyjnej. końcowa cena gwarancji potrafi być niższa lub wyższa o kilkadziesiąt do kilkuset złotych.

W przypadku gwarancji łączonych, tj. należytego wykonania i usunięcia wad i usterek, data początkowa gwarancji usunięcia wad i usterek zaczyna się jeden dzień po dacie kończącej gwarancję należytego wykonania.

Pola oznaczone symbolem czerwonej gwiazdki – * są wymagane.

Kalkulator cen gwarancji ubezpieczeniowych w Warcie
Obowiązek informacyjny

Kalkulator cen gwarancji ubezpieczeniowych w Warcie został stworzony tylko i wyłącznie w celu ułatwienia Państwu złożenia zapytania ofertowego. Skontaktujemy się z Państwem telefonicznie lub poprzez e-mail w ciągu maksymalnie 24 godzin. Z reguły czas odpowiedzi w przypadku tego ubezpieczenia nie przekracza 30 minut od momentu otrzymania formularza (w godzinach pracy biura). W przypadku sobót i niedziel, czas ten może się nieco wydłużyć.

Wszelkie informacje wysłane poprzez Kalkulator cen gwarancji ubezpieczeniowych w Warcie, są wyłącznie do wiadomości firmy Marcin Tobiszewski Agent Ubezpieczeniowy i nie zostaną udostępnione osobom trzecim. Wypełniając Kalkulator cen gwarancji ubezpieczeniowych, nie są Państwo w jakikolwiek sposób zobligowani do wykupienia polisy.

Kalkulator cen gwarancji ubezpieczeniowych w Warcie – Ubezpieczenia Biała Podlaska