Oceń naszą stronę
[Głosowano: 3 razy, Średnia ocena: 4.3]

kalkulator ubezpieczenia oc spedytoraPrzedstawiamy Państwu nasz kalkulator ubezpieczenia OC Spedytora w Warcie do wypełnienia online. Narzędzie pozwoli na sprawny kontakt pomiędzy naszym biurem Warty a Państwa firmą. Kilka minut, poświęcone na wypełnienie tego kalkulatora, pozwoli Państwu na uzyskanie sporych oszczędności na ubezpieczeniu OC spedytora.

Jednym z plusów skorzystania z naszego kalkulatora ubezpieczenia OC Spedytora, jest możliwość uzyskania zniżki w wysokości 50% ceny wyjściowej. Jeżeli do tej pory płacili Państwo duże kwoty za ubezpieczenie OC spedytora, zachęcamy do skorzystania z naszego narzędzia. Oferty ubezpieczeniowe, jakie przedstawiamy naszym Klientom za ubezpieczenie OC spedytora, są bardzo przystępne, zarówno pod względem cenowym jak i zakresem ubezpieczenia. Pozwala nam na to wyłączny charakter pracy na rzecz jednego Towarzystwa Ubezpieczeniowego.

Wypełniając poszczególne pola, prosimy o podanie prawdziwych danych, tj.  numeru REGON, telefonu oraz adresu e-mail. Numer REGON jest potrzebny do przygotowania oferty dla konkretnej firmy – bez tych danych nie możemy wysłać oferty do Centrali Warty o dodatkowe zniżki. Zaś telefon i adres e-mail ułatwiają kontakt do przedstawienia oferty. Po przygotowaniu oferty, najczęściej odsyłamy ją naszym Klientom na adres e-mail.

Warto w naszej agencji przeliczyć składkę i wykorzystać do tego nasze narzędzie. Za każdym razem, gdy otrzymujemy wypełniony kalkulator na OC spedytora z Warty, staramy się, by Państwa oferta, spełniała Państwa wymagania, zarówno cenowe, jak i dotyczące zakresu ubezpieczenia.

Pola oznaczone symbolem czerwonej gwiazdki* są wymagane.

Kalkulator ubezpieczenia OC Spedytora

Informacje o działalnościData rozpoczęcia ochrony ubezpieczeniowejWybierz rodzaj spedycji do ubezpieczenia


Usługi spedycyjne objęte ubezpieczeniem


Usługi logistyczne objęte ubezpieczeniem


Rodzaj towarów będących przedmiotem spedycji


Dane taryfikacyjne


Dane kontaktowe

Obowiązek informacyjny

Kalkulator ubezpieczenia OC Spedytora został stworzony tylko i wyłącznie w celu ułatwienia Państwu złożenia zapytania ofertowego. Skontaktujemy się z Państwem telefonicznie lub poprzez e-mail w ciągu maksymalnie 24 godzin. Z reguły czas odpowiedzi w przypadku tego ubezpieczenia nie przekracza 5-6 godzin od momentu otrzymania formularza. W przypadku sobót i niedziel, czas ten może się nieco wydłużyć.

Wszelkie informacje wysłane poprzez nasz kalkulator, są wyłącznie do wiadomości firmy Marcin Tobiszewski Agent Ubezpieczeniowy i nie zostaną udostępnione osobom trzecim. Wypełniając formularz, nie są Państwo w jakikolwiek sposób zobligowani do wykupienia polisy.

Kalkulator ubezpieczenia OC Spedytora – Warta Ubezpieczenia Biała Podlaska