Kalkulator ubezpieczenia OC Spedytora Warta
4.6 (Wynik: 91.43%) Oddano 14 Głosów

Przedstawiamy Państwu nasz kalkulator ubezpieczenia OC Spedytora Warta do wypełnienia online. Narzędzie pozwoli na sprawny kontakt pomiędzy naszym biurem Warty a Państwa firmą. Kilka minut, poświęcone na wypełnienie tego kalkulatora, pozwoli Państwu na uzyskanie sporych oszczędności na ubezpieczeniu OC spedytora.

Jednym z plusów skorzystania z naszego kalkulatora ubezpieczenia OC Spedytora Warta, jest możliwość uzyskania zniżki w wysokości 50% ceny wyjściowej. Jeżeli do tej pory płacili Państwo duże kwoty za ubezpieczenie OC spedytora, zachęcamy do skorzystania z naszego narzędzia. Oferty ubezpieczeniowe, jakie przedstawiamy naszym Klientom za ubezpieczenie OC spedytora, są bardzo przystępne, zarówno pod względem cenowym jak i zakresem ubezpieczenia. Pozwala nam na to wyłączny charakter pracy na rzecz jednego Towarzystwa Ubezpieczeniowego.

Wypełniając poszczególne pola, prosimy o podanie prawdziwych danych, tj.  numeru REGON, telefonu oraz adresu e-mail. Numer REGON jest potrzebny do przygotowania oferty dla konkretnej firmy – bez tych danych nie możemy wysłać oferty do Centrali Warty o dodatkowe zniżki. Zaś telefon i adres e-mail ułatwiają kontakt do przedstawienia oferty. Po przygotowaniu oferty, najczęściej odsyłamy ją naszym Klientom na adres e-mail.

Warto w naszej agencji przeliczyć składkę i wykorzystać do tego nasz kalkulator ubezpieczenia OC Spedytora w Warcie.

Pola oznaczone symbolem czerwonej gwiazdki* są wymagane.

Kalkulator ubezpieczenia OC Spedytora Warta

Informacje o działalnościData rozpoczęcia ochrony ubezpieczeniowejWybierz rodzaj spedycji do ubezpieczenia


Usługi spedycyjne objęte ubezpieczeniem


Usługi logistyczne objęte ubezpieczeniem


Rodzaj towarów będących przedmiotem spedycji


Dane taryfikacyjne


Dane kontaktowe

Obowiązek informacyjny

Kalkulator ubezpieczenia OC Spedytora Warta został stworzony tylko i wyłącznie w celu ułatwienia Państwu złożenia zapytania ofertowego. Skontaktujemy się z Państwem telefonicznie lub poprzez e-mail w ciągu maksymalnie 24 godzin. Z reguły czas odpowiedzi w przypadku tego ubezpieczenia nie przekracza 5-6 godzin od momentu otrzymania formularza. W przypadku sobót i niedziel, czas ten może się nieco wydłużyć.

Wszelkie informacje wysłane poprzez kalkulator ubezpieczenia OC Spedytora Warta, są wyłącznie do wiadomości firmy Marcin Tobiszewski Agent Ubezpieczeniowy i nie zostaną udostępnione osobom trzecim. Wypełniając kalkulator ubezpieczenia OC Spedytora Warta nie są Państwo w jakikolwiek sposób zobligowani do wykupienia polisy.

Kalkulator ubezpieczenia OC Spedytora Warta Ubezpieczenia Biała Podlaska