Kalkulator składki na ubezpieczenie OC działalności gospodarczej
4.9 (Wynik: 97.63%) Oddano 718 Głosów

Dla Państwa wygody, stworzyliśmy kalkulator składki na ubezpieczenie OC działalności gospodarczej do Kalkulator składki na ubezpieczenie OC działalności gospodarczejwypełnienia online. Produkt jest skierowany do wszystkich firm, prowadzących działalność gospodarczą i poszukujących ubezpieczenia OC dla firm. Narzędzie pozwala na sprawne przygotowywanie ofert i swobodny kontakt pomiędzy naszą agencją a Państwa firmą.

Dzięki temu narzędziu, otrzymają Państwo na swój adres e-mail, zarówno ofertę jak i gotową polisę. Nie będzie konieczności udawania się osobiście do agencji ubezpieczeniowej.

Kalkulator składki na ubezpieczenie OC działalności gospodarczej
Szukasz gwarancji ubezpieczeniowych? Zadzwoń do nas – 501 620 325

Poświęcając 5 minut na wypełnienie tego formularza, dostarczą nam Państwo niezbędnych informacji do przygotowania kompleksowej oferty ubezpieczenia OC prowadzonej działalności gospodarczej, wraz z szeregiem przydatnych klauzul.

Produkt dedykowany wszystkim firmom, zwłaszcza tym, które świadczą usługi materialne, takim jak firmy budowlane i zakłady mechaniki samochodowej, czy zajmujące się sprzątaniem lub działalnością związaną z zagospodarowaniem terenów zielonych.

Jeżeli prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą i zastanawiasz się, czy Twoja firma może otrzymać ubezpieczenie OC – sprawdź nas. Wypełnij formularz, a na podany adres e-mail wyślemy Ci gotową ofertę, dostosowaną zakresem do prowadzonej przez Ciebie działalności.

Po wypełnieniu i odesłaniu do nas formularza, przyślemy Państwu na e-mail gotową ofertę. Czas odpowiedzi na ten formularz jest nieco dłuższy niż w przypadku pozostałych ubezpieczeń, z reguły jednak czas oczekiwania nie przekracza 1 godziny.

Warto skorzystać z tego narzędzia i cieszyć się pełną ochroną firmy z OC działalności gospodarczej w niewielkiej cenie.

Specjalizujemy się zwłaszcza w udzielaniu OC dla firm, których przychody są większe niż 20 mln złotych oraz gdzie wartość majątku przekracza 15 mln. Składki bywają bardzo konkurencyjne w odniesieniu do tego, co firmy miały do tej pory.

Pola oznaczone symbolem czerwonej gwiazdki – * są wymagane.

Kalkulator składki na ubezpieczenie OC działalności gospodarczej:

Informacje podstawoweData rozpoczęcia ochrony ubezpieczeniowejUBEZPIECZENIE OC FIRMY


ROZSZERZENIA DO POLISY OC FIRMYDane kontaktowe

Obowiązek informacyjny

Nasz formularz, będący podstawą do wyliczenia składki ubezpieczenie OC firmy, został stworzony tylko i wyłącznie w celu ułatwienia Państwu złożenia zapytania ofertowego.Skontaktujemy się z Państwem telefonicznie lub poprzez e-mail w ciągu maksymalnie 24 godzin. Z reguły czas odpowiedzi w przypadku tego ubezpieczenia nie przekracza 3-4 godzin od momentu otrzymania formularza. W przypadku sobót i niedziel, czas ten może się nieco wydłużyć.

Wszelkie informacje wysłane poprzez nasz kalkulator służący pomocą do wyliczenia składki na OC firmy, są wyłącznie do wiadomości firmy Marcin Tobiszewski Agent Ubezpieczeniowy i nie zostaną udostępnione osobom trzecim. Wypełniając na naszej stronie nasz formularz do obliczenia składki, nie są Państwo w jakikolwiek sposób zobligowani do wykupienia polisy.

Kalkulator składki na ubezpieczenie OC działalności gospodarczej – Warta Ubezpieczenia Biała Podlaska