Oceń naszą stronę
[Głosowano: 23 razy, Średnia ocena: 4.1]
Kalkulator składki na ubezpieczenie OC działalności gospodarczej
Szukasz gwarancji ubezpieczeniowych? Zadzwoń do nas – 501 620 325

Dla Państwa wygody, stworzyliśmy formularz kontaktowy, którym jest nasz Kalkulator składki na ubezpieczenie OC działalności gospodarczej do Kalkulator składki na ubezpieczenie OC działalności gospodarczejwypełnienia online. Produkt jest skierowany do wszystkich firm, prowadzących działalność gospodarczą i poszukujących ubezpieczenia mienia oraz OC dla firm. Narzędzie pozwala na sprawne przygotowywanie ofert i swobodny kontakt pomiędzy naszą agencją a Państwa firmą. Wypełniając nasz Kalkulator składki na ubezpieczenie OC dla przedsiębiorcy, dowiedzą się Państwo, jaka jest faktyczna cena za ubezpieczenie OC firmy w Warcie.

W celu otrzymania spersonalizowanej kalkulacji, prosimy o wypełnienie poszczególnych pół w formularzu. Pytania te są wierną kopią tego, o co pytamy, gdy przychodzą Państwo do naszego biura, żeby przeliczyć składkę. Dzięki temu narzędziu, otrzymają Państwo na swój adres e-mail, zarówno ofertę jak i gotową polisę. Nie będzie konieczności udawania się osobiście do agencji ubezpieczeniowej.

Co otrzymają Państwo wypełniając kalkulator składki na ubezpieczenie OC działalności gospodarczej?

Poświęcając 5 minut na wypełnienie naszego kalkulatora OC działalności gospodarczej, dostarczą nam Państwo niezbędnych informacji do przygotowania kompleksowej oferty ubezpieczenia OC prowadzonej firmy, wraz z szeregiem przydatnych klauzul. Robimy OC dla firm od ręki, do sumy ubezpieczenia w wys. 5 mln zł. Jeżeli komuś potrzeba większą sumę, zapraszamy do kontaktu.

Produkt dedykowany wszystkim firmom, zwłaszcza tym, które świadczą usługi materialne, takim jak firmy budowlane i zakłady mechaniki samochodowej, czy zajmujące się sprzątaniem lub działalnością związaną z zagospodarowaniem terenów zielonych.

Jeżeli prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą i zastanawiasz się, czy Twoja firma może otrzymać ubezpieczenie OC – sprawdź nas. Wypełnij nasz kalkulator na ubezpieczenie OC dla przedsiębiorcy, a na podany adres e-mail wyślemy Ci gotową ofertę, dostosowaną zakresem do prowadzonej przez Ciebie działalności.

Czas odpowiedzi na ten formularz jest nieco dłuższy niż w przypadku pozostałych ubezpieczeń, z reguły jednak czas oczekiwania nie przekracza 3-4 godzin. Jeżeli chcą Państwo wiedzieć, z czego wynika cena za ubezpieczenie działalności gospodarczej, zachęcamy do przeczytania jednego z naszych artykułów, dostępnych tutaj.

Warto skorzystać z tego narzędzia i cieszyć się pełną ochroną firmy z ubezpieczeniem OC działalności gospodarczej w niewielkiej cenie.

Specjalizujemy się zwłaszcza w udzielaniu OC dla firm, których przychody są większe niż 20 mln złotych oraz gdzie wartość majątku przekracza 15 mln. Składki bywają bardzo konkurencyjne w odniesieniu do tego, co firmy miały do tej pory. 

Kalkulator składki na ubezpieczenie OC działalności gospodarczej dla każdej firmy do wypełnienia online:


Informujemy, iż Administratorem danych osobowych jest TUiR Warta S.A. oraz TUnŻ Warta S.A. i będą one służyły do obsługi tego zgłoszenia. Więcej informacji jest dostępnych po kliknięciu przycisku poniżej.
CZYTAJ WIĘCEJ

  Informacje podstawowe  Data rozpoczęcia ochrony ubezpieczeniowej  UBEZPIECZENIE OC FIRMY


  ROZSZERZENIA DO POLISY OC FIRMY

  na przesyłanie drogą elektroniczną na mój adres e-mail Ogólnych Warunków Ubezpieczenia (OWU), Dokumentu zawierającego informacje o produkcie ubezpieczeniowym o którym mowa w art. 9 ust. 1 ustawy o działalności ubezpieczeniowej, Informacji administratora danych osobowych oraz innych informacji i dokumentów niezbędnych do zawarcia umowy ubezpieczenia wchodzącej w zakres działalności prowadzonej przez TUiR WARTA S.A.

  na przesyłanie drogą elektroniczną na mój adres e-mail Ogólnych Warunków Ubezpieczenia (OWU), Dokumentu zawierającego informacje o produkcie ubezpieczeniowym o którym mowa w art. 9 ust. 1 ustawy o działalności ubezpieczeniowej, Informacji administratora danych osobowych oraz innych informacji i dokumentów niezbędnych do zawarcia umowy ubezpieczenia wchodzącej w zakres działalności prowadzonej przez TUiR WARTA S.A.
  Jeżeli nie wyrazili Państwo zgody, prosimy o nieklikanie przycisku oblicz - Państwa zapytanie zostanie trwale wtedy usunięte bez żadnego kontaktu zwrotnego z naszej strony.


  Nasz kalkulator OC działalności gospodarczej, będący podstawą do wyliczenia składki na ubezpieczenie OC firmy, został stworzony tylko i wyłącznie w celu ułatwienia Państwu złożenia zapytania ofertowego.Skontaktujemy się z Państwem telefonicznie lub poprzez e-mail w ciągu maksymalnie 24 godzin. Z reguły czas odpowiedzi w przypadku tego ubezpieczenia nie przekracza 3-4 godzin od momentu otrzymania kalkulatora OC firmy. W przypadku sobót i niedziel, czas ten może się nieco wydłużyć.

  Wszelkie informacje wysłane poprzez nasz kalkulator ubezpieczenia OC dla firm, są wyłącznie do wiadomości firmy Marcin Tobiszewski Agent Ubezpieczeniowy i nie zostaną udostępnione osobom trzecim. Wypełniając na naszej stronie nasz kalkulator ubezpieczenia OC dla firm, nie są Państwo w jakikolwiek sposób zobligowani do wykupienia polisy.

  Cena za ubezpieczenie działalności gospodarczej
  Kalkulator ubezpieczenia OC dla firm
  Kalkulator składki na ubezpieczenie OC działalności gospodarczej – Warta Ubezpieczenia Biała Podlaska