Oceń naszą stronę
[Głosowano: 20 razy, Średnia ocena: 4.2]
Kalkulator składki na ubezpieczenie OC działalności gospodarczej
Szukasz gwarancji ubezpieczeniowych? Zadzwoń do nas – 501 620 325

Dla Państwa wygody, stworzyliśmy formularz kontaktowy, którym jest nasz Kalkulator składki na ubezpieczenie OC działalności gospodarczej do Kalkulator składki na ubezpieczenie OC działalności gospodarczejwypełnienia online. Produkt jest skierowany do wszystkich firm, prowadzących działalność gospodarczą i poszukujących ubezpieczenia mienia oraz OC dla firm. Narzędzie pozwala na sprawne przygotowywanie ofert i swobodny kontakt pomiędzy naszą agencją a Państwa firmą. Wypełniając nasz Kalkulator składki na ubezpieczenie OC dla przedsiębiorcy, dowiedzą się Państwo, jaka jest faktyczna cena za ubezpieczenie OC firmy w Warcie.

W celu otrzymania spersonalizowanej kalkulacji, prosimy o wypełnienie poszczególnych pół w formularzu. Pytania te są wierną kopią tego, o co pytamy, gdy przychodzą Państwo do naszego biura, żeby przeliczyć składkę. Dzięki temu narzędziu, otrzymają Państwo na swój adres e-mail, zarówno ofertę jak i gotową polisę. Nie będzie konieczności udawania się osobiście do agencji ubezpieczeniowej.

Co otrzymają Państwo wypełniając kalkulator składki na ubezpieczenie OC działalności gospodarczej?

Poświęcając 5 minut na wypełnienie naszego kalkulatora OC działalności gospodarczej, dostarczą nam Państwo niezbędnych informacji do przygotowania kompleksowej oferty ubezpieczenia OC prowadzonej firmy, wraz z szeregiem przydatnych klauzul. Robimy OC dla firm od ręki, do sumy ubezpieczenia w wys. 5 mln zł. Jeżeli komuś potrzeba większą sumę, zapraszamy do kontaktu.

Produkt dedykowany wszystkim firmom, zwłaszcza tym, które świadczą usługi materialne, takim jak firmy budowlane i zakłady mechaniki samochodowej, czy zajmujące się sprzątaniem lub działalnością związaną z zagospodarowaniem terenów zielonych.

Jeżeli prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą i zastanawiasz się, czy Twoja firma może otrzymać ubezpieczenie OC – sprawdź nas. Wypełnij nasz kalkulator na ubezpieczenie OC dla przedsiębiorcy, a na podany adres e-mail wyślemy Ci gotową ofertę, dostosowaną zakresem do prowadzonej przez Ciebie działalności.

Czas odpowiedzi na ten formularz jest nieco dłuższy niż w przypadku pozostałych ubezpieczeń, z reguły jednak czas oczekiwania nie przekracza 3-4 godzin. Jeżeli chcą Państwo wiedzieć, z czego wynika cena za ubezpieczenie działalności gospodarczej, zachęcamy do przeczytania jednego z naszych artykułów, dostępnych tutaj.

Warto skorzystać z tego narzędzia i cieszyć się pełną ochroną firmy z ubezpieczeniem OC działalności gospodarczej w niewielkiej cenie.

Specjalizujemy się zwłaszcza w udzielaniu OC dla firm, których przychody są większe niż 20 mln złotych oraz gdzie wartość majątku przekracza 15 mln. Składki bywają bardzo konkurencyjne w odniesieniu do tego, co firmy miały do tej pory.

Pola oznaczone symbolem czerwonej gwiazdki w naszym kalkulatorze na OC firmy – * są wymagane.

Kalkulator składki na ubezpieczenie OC działalności gospodarczej dla każdej firmy do wypełnienia online:


  Informacje podstawowe  Data rozpoczęcia ochrony ubezpieczeniowej  UBEZPIECZENIE OC FIRMY


  ROZSZERZENIA DO POLISY OC FIRMY  Dane kontaktowe
  Na przetwarzanie wskazanych w niniejszym formularzu moich danych osobowych dla celów analizy wysokości składki i przedstawienia oferty ubezpieczeniowej.
  Pani/Pana dane będą przetwarzane przez Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji „WARTA” S.A. oraz Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie „WARTA” S.A. (zwanymi dalej WARTA) w celu podjęcia jednorazowego kontaktu w kwestii przedstawienia oferty ubezpieczeniowej. Dane będą przetwarzane na podstawie zgody, przez okres 1 miesiąca lub do czasu cofnięcia zgody.
  Ma Pani/Pan prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  Ma Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia (o ile nie zakłóca to realizacji umowy lub obowiązków Warty wynikających z przepisów prawa), ograniczenia, przetwarzania (gdyby przetwarzanie było oparte o zgodę lub umowę) przenoszenia, jak również prawo do wniesienia sprzeciwu z przyczyn związanych ze szczególną sytuacją wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez Wartę. Ma Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do Organu Nadzoru w zakresie danych osobowych (aktualna nazwa i dane kontaktowe organu znajdują się na stronie www.warta.pl w zakładce Kontakt).
  Realizując prawo do sprzeciwu jest Pani/Pan uprawniona/y do wniesienia go z przyczyn związanych z Pani/Pana szczególną sytuacją wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez Wartę. Pomimo sprzeciwu Warta jest uprawniona w dalszym ciągu przetwarzać te dane osobowe, jeżeli wykaże istnienie ważnych prawnie uzasadnionych podstaw do przetwarzania, nadrzędnych wobec interesów, praw i wolności osoby, której dane dotyczą, lub podstaw do ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń.
  W celu cofnięcia zgody lub skorzystania z przysługujących praw należy skontaktować się z inspektorem danych osobowych. Kontakt z inspektorem danych osobowych jest możliwy poprzez adres poczty elektronicznej: IOD@warta.pl lub drogą pisemną pod adresem siedziby Administratora danych. Dane inspektora dostępne są pod następującym adresem: www.warta.pl w zakładce Kontakt.
  Powyższe uprawnienia dotyczą wyłącznie danych osobowych, które Warta przetwarza na podstawie Pani/Pana zgody.


  Obowiązek informacyjny

  Nasz kalkulator OC działalności gospodarczej, będący podstawą do wyliczenia składki na ubezpieczenie OC firmy, został stworzony tylko i wyłącznie w celu ułatwienia Państwu złożenia zapytania ofertowego.Skontaktujemy się z Państwem telefonicznie lub poprzez e-mail w ciągu maksymalnie 24 godzin. Z reguły czas odpowiedzi w przypadku tego ubezpieczenia nie przekracza 3-4 godzin od momentu otrzymania kalkulatora OC firmy. W przypadku sobót i niedziel, czas ten może się nieco wydłużyć.

  Wszelkie informacje wysłane poprzez nasz kalkulator ubezpieczenia OC dla firm, są wyłącznie do wiadomości firmy Marcin Tobiszewski Agent Ubezpieczeniowy i nie zostaną udostępnione osobom trzecim. Wypełniając na naszej stronie nasz kalkulator ubezpieczenia OC dla firm, nie są Państwo w jakikolwiek sposób zobligowani do wykupienia polisy.

  Cena za ubezpieczenie działalności gospodarczej
  Kalkulator ubezpieczenia OC dla firm
  Kalkulator składki na ubezpieczenie OC działalności gospodarczej – Warta Ubezpieczenia Biała Podlaska