Kalkulator składki na ubezpieczenie OC działalności gospodarczej
4.9 (Wynik: 97.04%) Oddano 311 Głosów

Dla Państwa wygody, stworzyliśmy Kalkulator składki na ubezpieczenie OC działalności gospodarczej do wypełnienia online. Narzędzie pozwala na sprawne przygotowywanie ofert i swobodny kontakt pomiędzy naszą agencją a Państwa firmą.

Poświęcając 5 minut na wypełnienie tego formularza, dostarczą nam Państwo niezbędnych informacji do przygotowania kompleksowej oferty ubezpieczenia OC prowadzonej działalności gospodarczej, wraz z szeregiem przydatnych klauzul.

Kalkulator cen gwarancji ubezpieczeniowych
Bierzesz udział w przetargach? Skorzystaj z kalkulatora, oblicz składkę i sprawdź, czy Twoja firma może ubiegać się o gwarancje w Warcie

Produkt dedykowany wszystkim firmom, zwłaszcza tym, które świadczą usługi materialne, zwłaszcza firmy budowlane i zakłady mechaniki samochodowej. 

Po wypełnieniu i odesłaniu do nas formularza, przyślemy Państwu na e-mail gotową ofertę. Czas odpowiedzi na ten formularz jest nieco dłuższy niż w przypadku pozostałych ubezpieczeń, z reguły jednak czas oczekiwania nie przekracza 1 godziny.

Warto skorzystać z tego narzędzia i cieszyć się pełną ochroną firmy z OC działalności gospodarczej w niewielkiej cenie.

Specjalizujemy się zwłaszcza w udzielaniu OC firmom, których przychody są większe niż 20 mln złotych oraz gdzie wartość majątku przekracza zdecydowanie 15 mln. Składki bywają bardzo konkurencyjne w odniesieniu do tego, co firmy miały do tej pory.

Pola oznaczone symbolem czerwonej gwiazdki – * są wymagane.

Kalkulator składki na ubezpieczenie OC działalności gospodarczej:

Informacje podstawowe
Data rozpoczęcia ochrony ubezpieczeniowejUBEZPIECZENIE ODPOWIEDZIALNOŚCI CYWILNEJ OC


ROZSZERZENIA DO POLISY OC FIRMYDane kontaktowe
Obowiązek informacyjny

Kalkulator składki na ubezpieczenie OC działalności gospodarczej został stworzony tylko i wyłącznie w celu ułatwienia Państwu złożenia zapytania ofertowego. Skontaktujemy się z Państwem telefonicznie lub poprzez e-mail w ciągu maksymalnie 24 godzin. Z reguły czas odpowiedzi w przypadku tego ubezpieczenia nie przekracza 3-4 godzin od momentu otrzymania formularza. W przypadku sobót i niedziel, czas ten może się nieco wydłużyć.

Wszelkie informacje wysłane poprzez Kalkulator składki na ubezpieczenie OC działalności gospodarczej, są wyłącznie do wiadomości firmy Marcin Tobiszewski Agent Ubezpieczeniowy i nie zostaną udostępnione osobom trzecim. Wypełniając kalkulator OC działalności gospodarczej, nie są Państwo w jakikolwiek sposób zobligowani do wykupienia polisy.

Kalkulator składki na ubezpieczenie OC działalności gospodarczej – Warta Ubezpieczenia Biała Podlaska