Oceń naszą stronę
[Głosowano: 7 razy, Średnia ocena: 4.7]

Dla Państwa wygody, stworzyliśmy kalkulator OC przewoźnika drogowego Warta do wypełnienia online, który pozwoli na sprawny kontakt pomiędzy agencją Warty a Państwa firmą. Poświęcenie pięciu minut na wypełnienie tego wniosku pozwoli Państwu na znaczną oszczędność przy ubezpieczeniu OC Przewoźnika Drogowego.

Dodatkowo, przed wystawieniem polisy, za każdym razem negocjujemy w Warcie cenę składki. Zniżki, jakie posiadamy do tego produktu, wynikające z bycia agentem wyłącznym Warty, sięgają 60% ceny ubezpieczenia. Po wypełnieniu i odesłaniu do nas formularza, przyślemy Państwu na e-mail gotową ofertę.

Wypełniając poszczególne pola, prosimy o podanie prawdziwych danych, tj.  numeru REGON, telefonu oraz adresu e-mail. Numer REGON jest potrzebny do przygotowania oferty dla konkretnej firmy – bez tych danych nie możemy wysłać oferty do Centrali Warty o dodatkowe zniżki. Zaś telefon i adres e-mail ułatwiają kontakt do przedstawienia oferty.

Warto w naszej agencji przeliczyć składkę i wykorzystać do tego nasz Kalkulator składki ubezpieczenia OC Przewoźnika Drogowego w Warcie.

Pola oznaczone symbolem czerwonej gwiazdki* są wymagane.

Kalkulator OC przewoźnika drogowego Warta


Data rozpoczęcia ochrony ubezpieczeniowejDane o przewozachPojazdy wykorzystywane do przewozu ich rodzaje i ładowności


Dane o przewożonych towarach


Dane taryfikacyjne


Klauzule i rozszerzenia dodatkowe

Obowiązek informacyjny

Kalkulator składki ubezpieczenia OC Przewoźnika Drogowego w Warcie został stworzony tylko i wyłącznie w celu ułatwienia Państwu złożenia zapytania ofertowego. Skontaktujemy się z Państwem telefonicznie lub poprzez e-mail w ciągu maksymalnie 24 godzin. Z reguły czas odpowiedzi w przypadku tego ubezpieczenia nie przekracza 3-4 godzin od momentu otrzymania formularza. W przypadku sobót i niedziel, czas ten może się nieco wydłużyć.

Wszelkie informacje wysłane poprzez kalkulator OC przewoźnika drogowego Warta, są wyłącznie do wiadomości firmy Marcin Tobiszewski Agent Ubezpieczeniowy i nie zostaną udostępnione osobom trzecim. Wypełniając kalkulator składki ubezpieczenia OC Przewoźnika Drogowego w Warcie, nie są Państwo w jakikolwiek sposób zobligowani do wykupienia polisy.

Kalkulator OC przewoźnika drogowego Warta Ubezpieczenia Biała Podlaska