Oceń naszą stronę
[Głosowano: 10 razy, Średnia ocena: 4.7]

Dla Państwa wygody, stworzyliśmy, dedykowany wszystkim przewoźnikom, formularz kontaktowy, którym jest nasz kalkulator OC przewoźnika drogowego Warta do wypełnienia online, który pozwoli na sprawny kontakt pomiędzy agencją Warty a Państwa firmą. Poświęcenie pięciu minut na wypełnienie tego wniosku pozwoli Państwu na znaczną oszczędność przy ubezpieczeniu OC Przewoźnika Drogowego.

Kalkulator OC przewoźnika do licencji transportowej
Potrzebujesz licencji transportowej? Wypełnij formularz i oblicz, ile będzie kosztować ubezpieczenie do licencji transportowej na Twoje pojazdy

Dodatkowo, przed wystawieniem polisy, za każdym razem negocjujemy w Warcie cenę składki. Dodatkową nowością, jest możliwość wykupienia na jednej polisie, ryzyka OC przewoźnika w ruchu krajowym, OC przewoźnika w ruchu międzynarodowym, OC przewoźnika w ruchu kabotażowym oraz OC Spedytora. Można również wykupić tylko jedno potrzebne ubezpieczenie – np. kabotaż. Po wypełnieniu i odesłaniu do nas formularza, przyślemy Państwu na e-mail gotową ofertę.

Wypełniając poszczególne pola, prosimy o podanie prawdziwych danych, tj.  numeru REGON, telefonu oraz adresu e-mail. Numer REGON jest potrzebny do przygotowania oferty dla konkretnej firmy – bez tych danych nie możemy wysłać oferty do Centrali Warty o dodatkowe zniżki. Zaś telefon i adres e-mail ułatwiają kontakt do przedstawienia oferty.

Warto w naszej agencji przeliczyć składkę i wykorzystać do tego nasz Kalkulator składki ubezpieczenia OC Przewoźnika Drogowego w Warcie.

Pola oznaczone symbolem czerwonej gwiazdki* są wymagane.

Kalkulator OC przewoźnika drogowego Warta

Informujemy, iż Administratorem danych osobowych jest TUiR Warta S.A. oraz TUnŻ Warta S.A. i będą one służyły do obsługi tego zgłoszenia. Więcej informacji jest dostępnych po kliknięciu przycisku poniżej.
CZYTAJ WIĘCEJ


  Data rozpoczęcia ochrony ubezpieczeniowej  Pojazdy wykorzystywane do przewozu ich rodzaje i ładowności


  Rodzaj przyczep/ naczep wykorzystywanych do przewozów


  Dane o przewożonych towarach
  na przesyłanie drogą elektroniczną na mój adres e-mail Ogólnych Warunków Ubezpieczenia (OWU), Dokumentu zawierającego informacje o produkcie ubezpieczeniowym o którym mowa w art. 9 ust. 1 ustawy o działalności ubezpieczeniowej, Informacji administratora danych osobowych oraz innych informacji i dokumentów niezbędnych do zawarcia umowy ubezpieczenia wchodzącej w zakres działalności prowadzonej przez TUiR WARTA S.A.

  na przesyłanie drogą elektroniczną na mój adres e-mail Ogólnych Warunków Ubezpieczenia (OWU), Dokumentu zawierającego informacje o produkcie ubezpieczeniowym o którym mowa w art. 9 ust. 1 ustawy o działalności ubezpieczeniowej, Informacji administratora danych osobowych oraz innych informacji i dokumentów niezbędnych do zawarcia umowy ubezpieczenia wchodzącej w zakres działalności prowadzonej przez TUiR WARTA S.A.
  Jeżeli nie wyrazili Państwo zgody, prosimy o nieklikanie przycisku "OBLICZ i WYŚLIJ OFERTĘ" - Państwa zapytanie zostanie trwale wtedy usunięte bez żadnego kontaktu zwrotnego z naszej strony.


  Narzędzie do wyliczenia składki ubezpieczenia, którym jest nasz Kalkulator składki ubezpieczenia OC Przewoźnika Drogowego w Warcie, zostało stworzone tylko i wyłącznie po to, aby łatwo mogli Państwo złożyć zapytanie ofertowe. Od momentu otrzymania formularza, skontaktujemy się z Państwem poprzez e-mail, w odpowiedzi na wysłany przez Państwa formularz, w ciągu maksymalnie 24 godzin. Z reguły czas odpowiedzi nie przekracza 2 godzin od momentu otrzymania formularza (w godzinach pracy biura). W przypadku sobót i niedziel oraz innych dni wolnych od pracy, czas ten może się nieco wydłużyć. Jeżeli formularz wpłynie do nas w piątek przed godziną 14, odpowiemy na niego najwcześniej w następny pierwszy roboczy dzień nowego tygodnia, czyli najprawdopodobniej w poniedziałek.
  W sytuacji, gdzie ktoś wypełniając formularz nie wyrazi zgody na przesłanie oferty, taki formularz zostanie automatycznie przeniesiony do kosza i trwale usunięty, bez kontaktu zwrotnego z naszej strony.

  Wszelkie informacje wysłane poprzez kalkulator OC przewoźnika drogowego Warta, są wyłącznie do wiadomości firmy Marcin Tobiszewski Agent Ubezpieczeniowy i nie zostaną udostępnione osobom trzecim. Wypełniając kalkulator składki ubezpieczenia OC Przewoźnika Drogowego w Warcie, nie są Państwo w jakikolwiek sposób zobligowani do wykupienia polisy.

  Kalkulator OC przewoźnika drogowego Warta Ubezpieczenia Biała Podlaska