Z uwagi na dużą ilość zapytań od Państwa, stworzyliśmy Kalkulator składki na ubezpieczenie OC firmy budowlanej do wypełnienia online. Na podstawie danych z formularza, przesyłamy Państwu szybko i sprawnie gotowe oferty ubezpieczenia Warta Ekstrabiznes Plus.

Poświęcając 5 minut na wypełnienie tego formularza, dostarczą nam Państwo niezbędnych informacji do przygotowania kompleksowej oferty ubezpieczenia OC dla firmy budowlanej, wraz z szeregiem przydatnych klauzul. Klauzule dostępne w formularzu są najczęściej wybieranymi przez firmy budowlane.

Kalkulator cen gwarancji ubezpieczeniowych
Prowadzisz działalność budowlaną i bierzesz udział w przetargach? Skorzystaj z kalkulatora, oblicz składkę i sprawdź, czy Twoja firma może ubiegać się o gwarancje w Warcie

Produkt dedykowany wszystkim firmom budowlanym. Brak ubezpieczenia OC dla firmy budowlanej, naraża te firmy na wypłaty dużego odszkodowania za szkody z własnej kieszeni!!! Nie ryzykuj i wykup ubezpieczenie OC dla swojej firmy.

Po wypełnieniu i odesłaniu do nas formularza, przyślemy Państwu na e-mail gotową ofertę. Czas odpowiedzi na ten formularz jest nieco dłuższy niż w przypadku pozostałych ubezpieczeń, z reguły jednak czas oczekiwania nie przekracza 3-4 godzin.

Warto skorzystać z tego narzędzia i cieszyć się pełną ochroną z OC dla firmy budowlanej w niewielkiej cenie.

Specjalizujemy się zwłaszcza w udzielaniu OC firmom, których przychody są większe niż 20 mln złotych oraz gdzie wartość majątku przekracza zdecydowanie 15 mln. Składki bywają bardzo konkurencyjne w odniesieniu do tego, co firmy miały do tej pory.

Pola oznaczone symbolem czerwonej gwiazdki – * są wymagane.

Kalkulator składki na ubezpieczenie OC firmy budowlanej


Informacje podstawowe
Data rozpoczęcia ochrony ubezpieczeniowejUbezpieczenie odpowiedzialności cywilnej OCKlauzule dodatkowe, przydatne w zależności od branży

(po najechaniu myszką na klauzulę, pojawia się opis)


Dane kontaktowe
Obowiązek informacyjny

Kalkulator składki na ubezpieczenie OC firmy budowlanej został stworzony tylko i wyłącznie w celu ułatwienia Państwu złożenia zapytania ofertowego. Skontaktujemy się z Państwem telefonicznie lub poprzez e-mail w ciągu maksymalnie 24 godzin. Z reguły czas odpowiedzi w przypadku tego ubezpieczenia nie przekracza 3-4 godzin od momentu otrzymania formularza. W przypadku sobót i niedziel, czas ten może się nieco wydłużyć.

Wszelkie informacje wysłane poprzez Kalkulator składki na ubezpieczenie OC firmy budowlanej, są wyłącznie do wiadomości firmy Marcin Tobiszewski Agent Ubezpieczeniowy i nie zostaną udostępnione osobom trzecim. Wypełniając kalkulator OC działalności gospodarczej, nie są Państwo w jakikolwiek sposób zobligowani do wykupienia polisy.

Kalkulator składki na ubezpieczenie OC firmy budowlanej – Warta Ubezpieczenia Biała Podlaska
Ocena
Data
Reviewed Item
Kalkulator składki na ubezpieczenie OC firmy budowlanej - formularz przeznaczony do obliczenia składki na OC dla firm budowlanych
Łącznie
51star1star1star1star1star