Oceń naszą stronę
[Głosowano: 7 razy, Średnia ocena: 4.9]

Kalkulator składki na ubezpieczenie OC działalności gospodarczejZ uwagi na dużą ilość zapytań od Państwa, stworzyliśmy Kalkulator składki na ubezpieczenie OC firmy budowlanej do wypełnienia online. Na podstawie danych z formularza, przesyłamy Państwu szybko i sprawnie gotowe oferty ubezpieczenia dla firm z branży budowlanej.

Elektroniczne gwarancje ubezpieczeniowe
Szukasz gwarancji ubezpieczeniowych? Zadzwoń do nas – 501 620 325

W celu otrzymania spersonalizowanej kalkulacji, prosimy o wypełnienie poszczególnych pół w formularzu. Pytania te są wierną kopią tego, o co pytamy, gdy przychodzą Państwo do naszego biura, żeby przeliczyć składkę. Dzięki temu narzędziu, otrzymają Państwo na swój adres e-mail, zarówno ofertę jak i gotową polisę. Nie będzie konieczności udawania się osobiście do agencji ubezpieczeniowej.

Poświęcając 5 minut na wypełnienie tego formularza, dostarczą nam Państwo niezbędnych informacji do przygotowania kompleksowej oferty ubezpieczenia OC dla firmy budowlanej, wraz z szeregiem przydatnych klauzul. Klauzule dostępne w formularzu są najczęściej wybieranymi przez firmy budowlane.

Dodamy również, że OC za produkt, występuje tutaj do pełnej sumy ubezpieczenia OC (do tego nie ma odrębnej klauzuli, jest to w zakresie OC). Czyli np. OC na 1 mln zł, to OC za produkt jest również na 1 mln zł. Robimy OC dla firm od ręki, do max. 5 mln zł. Jeżeli ktoś potrzebuje więcej, zapraszamy do kontaktu.

Produkt dedykowany dla każdej firmy budowlanej. Brak ubezpieczenia OC dla firmy budowlanej, naraża te firmy na wypłaty dużego odszkodowania za szkody z własnej kieszeni!!! Nie ryzykuj i wykup ubezpieczenie OC dla swojej firmy.

Uwaga – nasz produkt, ma z automatu dodaną odpowiedzialność do pełnej sumy ubezpieczenia, za szkody, jakie mogą powstać na terytorium Polski, krajów Unii Europejskiej oraz Szwajcarii, Norwegii, Islandii i Wielkiej Brytanii – nie na potrzeby rozszerzania tego dodatkową klauzulą. Tak samo, z automatu jest dodana odpowiedzialność za szkody, jakie mogą być wyrządzone przez pojazdy nie posiadające obowiązku rejestracji – np. koparki.

Po wypełnieniu i odesłaniu do nas formularza, przyślemy Państwu na e-mail gotową ofertę. Czas odpowiedzi na ten formularz jest nieco dłuższy niż w przypadku pozostałych ubezpieczeń, z reguły jednak czas oczekiwania nie przekracza 3-4 godzin.

Warto skorzystać z tego narzędzia i cieszyć się pełną ochroną z OC dla firmy budowlanej w niewielkiej cenie.

Specjalizujemy się zwłaszcza w udzielaniu OC firmom, których przychody są większe niż 20 mln złotych oraz gdzie wartość majątku przekracza zdecydowanie 15 mln. Warto sprawdzić, czy oferta, którą Państwu przygotujemy, nie będzie lepsza zakresowo i cenowo od tego, co firma ma do tej pory.

Pola oznaczone symbolem czerwonej gwiazdki – * są wymagane.

Kalkulator składki na ubezpieczenie OC firmy budowlanej

  Informacje podstawowe  Data rozpoczęcia ochrony ubezpieczeniowej


  UBEZPIECZENIE OC FIRMY

  ROZSZERZENIA DO POLISY OC FIRMY


  Dane kontaktowe  Na przetwarzanie wskazanych w niniejszym formularzu moich danych osobowych dla celów analizy wysokości składki i przedstawienia oferty ubezpieczeniowej.
  Pani/Pana dane będą przetwarzane przez Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji „WARTA” S.A. oraz Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie „WARTA” S.A. (zwanymi dalej WARTA) w celu podjęcia jednorazowego kontaktu w kwestii przedstawienia oferty ubezpieczeniowej. Dane będą przetwarzane na podstawie zgody, przez okres 1 miesiąca lub do czasu cofnięcia zgody.
  Ma Pani/Pan prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  Ma Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia (o ile nie zakłóca to realizacji umowy lub obowiązków Warty wynikających z przepisów prawa), ograniczenia, przetwarzania (gdyby przetwarzanie było oparte o zgodę lub umowę) przenoszenia, jak również prawo do wniesienia sprzeciwu z przyczyn związanych ze szczególną sytuacją wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez Wartę. Ma Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do Organu Nadzoru w zakresie danych osobowych (aktualna nazwa i dane kontaktowe organu znajdują się na stronie www.warta.pl w zakładce Kontakt).
  Realizując prawo do sprzeciwu jest Pani/Pan uprawniona/y do wniesienia go z przyczyn związanych z Pani/Pana szczególną sytuacją wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez Wartę. Pomimo sprzeciwu Warta jest uprawniona w dalszym ciągu przetwarzać te dane osobowe, jeżeli wykaże istnienie ważnych prawnie uzasadnionych podstaw do przetwarzania, nadrzędnych wobec interesów, praw i wolności osoby, której dane dotyczą, lub podstaw do ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń.
  W celu cofnięcia zgody lub skorzystania z przysługujących praw należy skontaktować się z inspektorem danych osobowych. Kontakt z inspektorem danych osobowych jest możliwy poprzez adres poczty elektronicznej: IOD@warta.pl lub drogą pisemną pod adresem siedziby Administratora danych. Dane inspektora dostępne są pod następującym adresem: www.warta.pl w zakładce Kontakt.
  Powyższe uprawnienia dotyczą wyłącznie danych osobowych, które Warta przetwarza na podstawie Pani/Pana zgody.


  Obowiązek informacyjny

  Kalkulator składki na ubezpieczenie OC firmy budowlanej został stworzony tylko i wyłącznie w celu ułatwienia Państwu złożenia zapytania ofertowego. Skontaktujemy się z Państwem telefonicznie lub poprzez e-mail w ciągu maksymalnie 24 godzin. Z reguły czas odpowiedzi w przypadku tego ubezpieczenia nie przekracza 3-4 godzin od momentu otrzymania formularza. W przypadku sobót i niedziel, czas ten może się nieco wydłużyć.

  Wszelkie informacje wysłane poprzez nasz formularz, są wyłącznie do wiadomości firmy Marcin Tobiszewski Agent Ubezpieczeniowy i nie zostaną udostępnione osobom trzecim. Wypełniając kalkulator składki na OC firmy budowlanej, nie są Państwo w jakikolwiek sposób zobligowani do wykupienia polisy.

  Kalkulator składki na ubezpieczenie OC firmy budowlanej – Warta Ubezpieczenia Biała Podlaska