Oceń naszą stronę
[Głosowano: 8 razy, Średnia ocena: 4.6]

Kalkulator składki na ubezpieczenie OC działalności gospodarczejZ uwagi na dużą ilość zapytań od Państwa, stworzyliśmy Kalkulator składki na ubezpieczenie OC firmy budowlanej do wypełnienia online. Na podstawie danych z formularza, przesyłamy Państwu szybko i sprawnie gotowe oferty ubezpieczenia dla firm z branży budowlanej.

Elektroniczne gwarancje ubezpieczeniowe
Szukasz gwarancji ubezpieczeniowych? Zadzwoń do nas – 501 620 325

W celu otrzymania spersonalizowanej kalkulacji, prosimy o wypełnienie poszczególnych pół w formularzu. Pytania te są wierną kopią tego, o co pytamy, gdy przychodzą Państwo do naszego biura, żeby przeliczyć składkę. Dzięki temu narzędziu, otrzymają Państwo na swój adres e-mail, zarówno ofertę jak i gotową polisę. Nie będzie konieczności udawania się osobiście do agencji ubezpieczeniowej.

Poświęcając 5 minut na wypełnienie tego formularza, dostarczą nam Państwo niezbędnych informacji do przygotowania kompleksowej oferty ubezpieczenia OC dla firmy budowlanej, wraz z szeregiem przydatnych klauzul. Klauzule dostępne w formularzu są najczęściej wybieranymi przez firmy budowlane.

Dodamy również, że OC za produkt, występuje tutaj do pełnej sumy ubezpieczenia OC (do tego nie ma odrębnej klauzuli, jest to w zakresie OC). Czyli np. OC na 1 mln zł, to OC za produkt jest również na 1 mln zł. Robimy OC dla firm od ręki, do max. 5 mln zł. Jeżeli ktoś potrzebuje więcej, zapraszamy do kontaktu.

Produkt dedykowany dla każdej firmy budowlanej. Brak ubezpieczenia OC dla firmy budowlanej, naraża te firmy na wypłaty dużego odszkodowania za szkody z własnej kieszeni!!! Nie ryzykuj i wykup ubezpieczenie OC dla swojej firmy.

Uwaga – nasz produkt, ma z automatu dodaną odpowiedzialność do pełnej sumy ubezpieczenia, za szkody, jakie mogą powstać na terytorium Polski, krajów Unii Europejskiej oraz Szwajcarii, Norwegii, Islandii i Wielkiej Brytanii – nie na potrzeby rozszerzania tego dodatkową klauzulą. Tak samo, z automatu jest dodana odpowiedzialność za szkody, jakie mogą być wyrządzone przez pojazdy nie posiadające obowiązku rejestracji – np. koparki.

Po wypełnieniu i odesłaniu do nas formularza, przyślemy Państwu na e-mail gotową ofertę. Czas odpowiedzi na ten formularz jest nieco dłuższy niż w przypadku pozostałych ubezpieczeń, z reguły jednak czas oczekiwania nie przekracza 3-4 godzin – o ile takie zapytanie trafi do nas w dniu roboczym przed godziną 14.

Warto skorzystać z tego narzędzia i cieszyć się pełną ochroną z OC dla firmy budowlanej w niewielkiej cenie.

Specjalizujemy się zwłaszcza w udzielaniu OC firmom, których przychody są większe niż 30 mln złotych oraz gdzie wartość majątku przekracza zdecydowanie 30 mln. Warto sprawdzić, czy oferta, którą Państwu przygotujemy, nie będzie lepsza zakresowo i cenowo od tego, co firma ma do tej pory.

Kalkulator składki na ubezpieczenie OC firmy budowlanej

Informujemy, iż Administratorem danych osobowych jest TUiR Warta S.A. oraz TUnŻ Warta S.A. i będą one służyły do obsługi tego zgłoszenia. Więcej informacji jest dostępnych po kliknięciu przycisku poniżej.
CZYTAJ WIĘCEJ

  Informacje podstawowe  Data rozpoczęcia ochrony ubezpieczeniowej  UBEZPIECZENIE OC FIRMY


  ROZSZERZENIA DO POLISY OC FIRMY

  na przesyłanie drogą elektroniczną na mój adres e-mail Ogólnych Warunków Ubezpieczenia (OWU), Dokumentu zawierającego informacje o produkcie ubezpieczeniowym o którym mowa w art. 9 ust. 1 ustawy o działalności ubezpieczeniowej, Informacji administratora danych osobowych oraz innych informacji i dokumentów niezbędnych do zawarcia umowy ubezpieczenia wchodzącej w zakres działalności prowadzonej przez TUiR WARTA S.A.

  na przesyłanie drogą elektroniczną na mój adres e-mail Ogólnych Warunków Ubezpieczenia (OWU), Dokumentu zawierającego informacje o produkcie ubezpieczeniowym o którym mowa w art. 9 ust. 1 ustawy o działalności ubezpieczeniowej, Informacji administratora danych osobowych oraz innych informacji i dokumentów niezbędnych do zawarcia umowy ubezpieczenia wchodzącej w zakres działalności prowadzonej przez TUiR WARTA S.A.
  Jeżeli nie wyrazili Państwo zgody, prosimy o nieklikanie przycisku "OBLICZ i WYŚLIJ OFERTĘ" - Państwa zapytanie zostanie trwale wtedy usunięte bez żadnego kontaktu zwrotnego z naszej strony.


  Narzędzie do wyliczenia składki ubezpieczenia, którym jest nasz Kalkulator składki na ubezpieczenie OC firmy budowlanej, zostało stworzone tylko i wyłącznie po to, aby łatwo mogli Państwo złożyć zapytanie ofertowe. Od momentu otrzymania formularza, skontaktujemy się z Państwem poprzez e-mail, w odpowiedzi na wysłany przez Państwa formularz, w ciągu maksymalnie 24 godzin. Z reguły czas odpowiedzi nie przekracza 2 godzin od momentu otrzymania formularza (w godzinach pracy biura). W przypadku sobót i niedziel oraz innych dni wolnych od pracy, czas ten może się nieco wydłużyć. Jeżeli formularz wpłynie do nas w piątek przed godziną 14, odpowiemy na niego najwcześniej w następny pierwszy roboczy dzień nowego tygodnia, czyli najprawdopodobniej w poniedziałek.

  W sytuacji, gdzie ktoś wypełniając formularz nie wyrazi zgody na przesłanie oferty, taki formularz zostanie automatycznie przeniesiony do kosza i trwale usunięty, bez kontaktu zwrotnego z naszej strony.

  Wszelkie informacje wysłane poprzez nasz formularz, są wyłącznie do wiadomości firmy Marcin Tobiszewski Agent Ubezpieczeniowy i nie zostaną udostępnione osobom trzecim. Wypełniając kalkulator składki na OC firmy budowlanej, nie są Państwo w jakikolwiek sposób zobligowani do wykupienia polisy.

  Kalkulator składki na ubezpieczenie OC firmy budowlanej – Warta Ubezpieczenia Biała Podlaska