Oceń naszą stronę
[Głosowano: 4 razy, Średnia ocena: 5]

Kalkulator składki na ubezpieczenie OC działalności gospodarczejZ uwagi na dużą ilość zapytań od Państwa, stworzyliśmy Kalkulator składki na ubezpieczenie OC firmy budowlanej do wypełnienia online. Na podstawie danych z formularza, przesyłamy Państwu szybko i sprawnie gotowe oferty ubezpieczenia dla firm z branży budowlanej.

Elektroniczne gwarancje ubezpieczeniowe
Szukasz gwarancji ubezpieczeniowych? Zadzwoń do nas – 501 620 325

Dzięki temu narzędziu, otrzymają Państwo na swój adres e-mail, zarówno ofertę jak i gotową polisę. Nie będzie konieczności udawania się osobiście do agencji ubezpieczeniowej.

Poświęcając 5 minut na wypełnienie tego formularza, dostarczą nam Państwo niezbędnych informacji do przygotowania kompleksowej oferty ubezpieczenia OC dla firmy budowlanej, wraz z szeregiem przydatnych klauzul. Klauzule dostępne w formularzu są najczęściej wybieranymi przez firmy budowlane.

Dodamy również, że OC za produkt, występuje tutaj do pełnej sumy ubezpieczenia OC (do tego nie ma odrębnej klauzuli, jest to w zakresie OC). Czyli np. OC na 1 mln zł, to OC za produkt jest również na 1 mln zł.

Produkt dedykowany dla każdej firmy budowlanej. Brak ubezpieczenia OC dla firmy budowlanej, naraża te firmy na wypłaty dużego odszkodowania za szkody z własnej kieszeni!!! Nie ryzykuj i wykup ubezpieczenie OC dla swojej firmy.

Po wypełnieniu i odesłaniu do nas formularza, przyślemy Państwu na e-mail gotową ofertę. Czas odpowiedzi na ten formularz jest nieco dłuższy niż w przypadku pozostałych ubezpieczeń, z reguły jednak czas oczekiwania nie przekracza 1-3 godzin.

Warto skorzystać z tego narzędzia i cieszyć się pełną ochroną z OC dla firmy budowlanej w niewielkiej cenie.

Specjalizujemy się zwłaszcza w udzielaniu OC firmom, których przychody są większe niż 20 mln złotych oraz gdzie wartość majątku przekracza zdecydowanie 15 mln. Warto sprawdzić, czy oferta, którą Państwu przygotujemy, nie będzie lepsza zakresowo i cenowo od tego, co firma ma do tej pory.

Pola oznaczone symbolem czerwonej gwiazdki – * są wymagane.

Kalkulator składki na ubezpieczenie OC firmy budowlanej

Informacje podstawoweData rozpoczęcia ochrony ubezpieczeniowej


UBEZPIECZENIE OC FIRMY

ROZSZERZENIA DO POLISY OC FIRMY


Dane kontaktoweObowiązek informacyjny

Kalkulator składki na ubezpieczenie OC firmy budowlanej został stworzony tylko i wyłącznie w celu ułatwienia Państwu złożenia zapytania ofertowego. Skontaktujemy się z Państwem telefonicznie lub poprzez e-mail w ciągu maksymalnie 24 godzin. Z reguły czas odpowiedzi w przypadku tego ubezpieczenia nie przekracza 3-4 godzin od momentu otrzymania formularza. W przypadku sobót i niedziel, czas ten może się nieco wydłużyć.

Wszelkie informacje wysłane poprzez nasz formularz, są wyłącznie do wiadomości firmy Marcin Tobiszewski Agent Ubezpieczeniowy i nie zostaną udostępnione osobom trzecim. Wypełniając kalkulator składki na OC firmy budowlanej, nie są Państwo w jakikolwiek sposób zobligowani do wykupienia polisy.

Kalkulator składki na ubezpieczenie OC firmy budowlanej – Warta Ubezpieczenia Biała Podlaska