Kalkulator składki na obowiązkowe ubezpieczenie OC zawodu
4.5 (Wynik: 90.77%) Oddano 13 Głosów

Na tej stronie prezentujemy nasz kalkulator składki na obowiązkowe ubezpieczenie OC zawodu. Dzięki temu rozwiązaniu, bez wychodzenia z domu czy biura, otrzymają Państwo gotową ofertę, którą prześlemy na adres e-mail.

Produkt dedykowany wszystkim osobom i firmom, które muszą posiadać obowiązkowe ubezpieczenie OC określonego zawodu. Sumy ubezpieczenia przy poszczególnych kategoriach, odpowiadają ministerialnym wymogom (polisy są w złotówkach). Dla poszczególnych grup zawodowych, prezentują się następująco:

  • doradcy podatkowi – równowartość 10.000 €;
  • rzeczoznawcy – równowartość 25.000 €;
  • ksiąg rachunkowych – równowartość 10.000 €;
  • pośrednika nieruchomości – równowartość 25.000 €;
  • zarządcy nieruchomości – równowartość 50.000 €

Po wypełnieniu i odesłaniu do nas formularza, przyślemy Państwu na e-mail gotową ofertę.

Pola oznaczone symbolem czerwonej gwiazdki – * są wymagane.

Kalkulator składki na obowiązkowe ubezpieczenie OC zawodu
Data rozpoczęcia ochrony ubezpieczeniowej


Obowiązek informacyjny

Kalkulator składki na obowiązkowe ubezpieczenie OC zawodu został stworzony tylko i wyłącznie w celu ułatwienia Państwu złożenia zapytania ofertowego. Skontaktujemy się z Państwem telefonicznie lub poprzez e-mail w ciągu maksymalnie 24 godzin. W przypadku sobót i niedziel, czas ten może się nieco wydłużyć.

Wszelkie informacje wysłane poprzez Kalkulator składki na obowiązkowe ubezpieczenie OC zawodu, są wyłącznie do wiadomości firmy Marcin Tobiszewski Agent Ubezpieczeniowy i nie zostaną udostępnione osobom trzecim. Wypełniając kalkulator składki na obowiązkowe ubezpieczenie OC zawodunie są Państwo w jakikolwiek sposób zobligowani do wykupienia polisy.

Kalkulator składki na obowiązkowe ubezpieczenie OC zawodu – Warta ubezpieczenia Biała Podlaska