Oceń naszą stronę
[Głosowano: 4 razy, Średnia ocena: 4.8]

Na tej stronie prezentujemy nasz Kalkulator składki na ubezpieczenie OC zawodu. Dzięki temu rozwiązaniu, bez wychodzenia z domu czy biura, otrzymają Państwo gotową ofertę, którą prześlemy na adres e-mail.

Produkt dedykowany wszystkim osobom i firmom, które muszą posiadać obowiązkowe ubezpieczenie OC określonego zawodu. Sumy ubezpieczenia przy poszczególnych kategoriach, odpowiadają ministerialnym wymogom (polisy są w złotówkach). Jeżeli firma musi posiadać obowiązkowe ubezpieczenie zawodu, a nie ma jej na poniższym wykazie, prosimy o wcześniejszy kontakt, zarówno telefoniczny jak i e-mailowy.

Dla poszczególnych grup zawodowych, prezentują się następująco:

  • doradcy podatkowi – równowartość 10.000 €;
  • rzeczoznawcy – równowartość 25.000 €;
  • ksiąg rachunkowych – równowartość 10.000 €;
  • pośrednika nieruchomości – równowartość 25.000 €;
  • zarządcy nieruchomości – równowartość 50.000 €

Po wypełnieniu i odesłaniu do nas formularza, przyślemy Państwu na e-mail gotową ofertę.

Pola oznaczone symbolem czerwonej gwiazdki – * są wymagane.

Kalkulator składki na obowiązkowe ubezpieczenie OC zawodu
Data rozpoczęcia ochrony ubezpieczeniowej


Obowiązek informacyjny

Nasz formularz składki na obowiązkowe ubezpieczenie OC zawodu został stworzony tylko i wyłącznie w celu ułatwienia Państwu złożenia zapytania ofertowego. Skontaktujemy się z Państwem telefonicznie lub poprzez e-mail w ciągu maksymalnie 24 godzin. Z reguły jest tak, iż jeżeli otrzymamy formularz do godz. 9 rano w danym dniu, przed godziną 16 wysyłamy ofertę. W przypadku sobót i niedziel, czas ten może się nieco wydłużyć.

Jeżeli formularz wpłynie do nas w piątek przed godziną 14, odpowiemy na niego najwcześniej w następny pierwszy roboczy dzień nowego tygodnia, czyli najprawdopodobniej w poniedziałek.

Wszelkie informacje wysłane poprzez Kalkulator składki na obowiązkowe ubezpieczenie OC zawodu, są wyłącznie do wiadomości firmy Marcin Tobiszewski Agent Ubezpieczeniowy i nie zostaną udostępnione osobom trzecim. Wypełniając formularz online do policzenia składki na obowiązkowe ubezpieczenie OC zawodunie są Państwo w jakikolwiek sposób zobligowani do wykupienia polisy.

Kalkulator składki na obowiązkowe ubezpieczenie OC zawodu – Warta ubezpieczenia Biała Podlaska