Oceń naszą stronę
[Głosowano: 1 razy, Średnia ocena: 5]

Ubezpieczenia na życie. Czemu tak naprawdę ich potrzebujemy?

Ubezpieczenia na życie
Ubezpieczenia na życie w Warcie – spokój i bezpieczeństwo na lata

Chyba każdy z nas chciałby zapewnić swoim bliskim spokojną i bezpieczną przyszłość, prawda? Spróbujmy się jednak zastanowić nad tym, co byłoby w sytuacji, gdyby kogoś zabrakło? Kto będzie w stanie zadbać o żonę, męża, dzieci, matkę czy ojca? Nie każdy ma ten przywilej i posiada ubezpieczenie grupowe w swojej pracy.

Takie środki mogą być bardzo dobrą pomocą szczególnie w sytuacji, gdy zmarły był jedynym lub głównym żywicielem rodziny. Polisa przyda się nam wtedy, np. gdy rodzi się nam dziecko, lub też wtedy, gdy zamierzamy wziąć z żoną lub mężem kredyt hipoteczny, którego bez naszej pomocy nie będzie w stanie spłacić. Przyda się nam również wtedy, gdy prowadzimy jednoosobową działalność gospodarczą i nie mamy możliwości posiadania ubezpieczenia grupowego w swojej firmie.

Jednocześnie mamy również świadomość, że żadne ubezpieczenie na życie nie sprawi, że staniemy się zdrowi z dnia na dzień, czy też zapobiegnie naszej śmierci. Podstawowym założeniem każdego ubezpieczenia na życie jest transfer ryzyka na Towarzystwo Ubezpieczeniowe. Pozwoli to na uniknięcie kosztów finansowych, które mogłaby ponieść rodzina.

Dla osób, potrzebujących ochrony życia i zdrowia oraz bezpieczeństwa rodziny, Warta przygotowała ofertę ubezpieczeń życiowych, wśród których na pierwszy plan wysuwa się ubezpieczenie indywidualne na zasadach ubezpieczenia grupowego Warta dla Ciebie i Rodziny. W swojej ofercie posiadamy również terminowe ubezpieczenia, tj. Warta Posag – którego ideą jest systematyczne odkładanie ustalonej sumy pieniędzy a następnie ich wypłata na rzecz Państwa dziecka oraz ubezpieczenie Warta Ochrona, które polecane jest osobom chcącym zabezpieczyć się przed spłatą kredytu i ubezpieczenie na życie Warta Sposób na Raka, będące częścią ubezpieczenia Warta Ochrona – którego zasada działania pozwala na wypłatę odszkodowania nawet 200 000 tysięcy za zdiagnozowanie złośliwego nowotworu.

Na poszczególnych podstronach zamieściliśmy szczegółowe informacje na temat tych ubezpieczeń. Zapraszamy do zapoznania się z nimi. Jeżeli uznaliby Państwo, że informacje, które zamieściliśmy na poszczególnych stronach są niewystarczające, w celu pogłębienia wiedzy i rozwiania wątpliwości, prosimy o kontakt z naszym agentem, dostępnym pod numerem telefonu 501-620-325 lub poprzez formularz kontaktowy.

Zapraszamy do lektury strony.

Ubezpieczenia na życie – Warta Ubezpieczenia Biała Podlaska