Oceń naszą stronę
[Głosowano: 1 razy, Średnia ocena: 5]

Oferta na ubezpieczenie floty pojazdów w Warcie, skierowana jest zarówno do osób prywatnych jak i podmiotów gospodarczych. Wiadomo bowiem, że samochody muszą mieć wykupione obowiązkowe ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej OC. Firmy, które mają dużo pojazdów, nie muszą każdego z nich osobno ubezpieczać. Mogą to zrobić w ramach umowy generalnej we flocie. Warunkiem koniecznym, uprawniającym do skorzystania z programu flotowego, jest posiadanie minimum 5 pojazdów.

Ubezpieczenie floty pojazdów w Warcie
Ubezpieczenie floty pojazdów w Warcie

 

Im firmy mają więcej pojazdów – tym lepszą uzyskają cenę na ubezpieczenie OC i AC. W przypadku przedsiębiorców, którzy posiadają przynajmniej 5 pojazdów, sami przygotowujemy w naszej agencji oferty tzw. Małej Floty.

Jak to wygląda cenowo na Małej Flocie w Warcie? Ostatnio (luty 2017) przygotowywaliśmy ofertę dla firmy zajmującej się uprawą pieczarek, dysponującej 6 pojazdami. Składki na OC indywidualnie oscylowały w okolicach 1100 złotych (Klient mówił, że to jeszcze nie tak najgorzej). Po przygotowaniu oferty Małej Floty, składka za np. Volkswagena Sharana, 1,9 TDI, wyniosła 507 złotych (województwo mazowieckie – jak widać, różnica na cenie ogromna).

Z kolei przedsiębiorcy, posiadający kilkadziesiąt pojazdów – oferty za naszym pośrednictwem robi pracownik korporacyjny Warty. To rozwiązanie dedykowane jest dla tych firm, które mają powyżej 15 pojazdów. Jeżeli w ciągu ostatnich 3 lat, firma nie miała szkód komunikacyjnych z OC czy z AC, otrzyma atrakcyjne stawki. Stawki zależą również od wieku i ilości pojazdów. Im więcej pojazdów firma zgłosi do ubezpieczenia, tym lepsze stawki otrzyma.

Dla jakich firm skierowana jest oferta ubezpieczenia floty pojazdów w Warcie?

Ubezpieczenie floty pojazdów w Warcie skierowane jest do firm, które dysponują własnym taborem samochodów oraz do tych firm, które takimi taborami zarządzają. Najczęstszym odbiorcą takiej oferty jest firma transportowa lub spedycyjna, posiadająca odpowiednią ilość pojazdów.

Jednak naszymi Klientami nie są tylko firmy transportowe. Naszymi Klientami są różne firmy, spełniające podstawowy warunek posiadania minimum 5 pojazdów, uprawniający do tego, aby otworzyć Kartę floty. I tak wśród naszych Klientów znajdziemy urzędy, piekarnie, zakłady produkcyjne, banki, itp. Firmom takim opłaca się po prostu wykupić ubezpieczenie dla pojazdów w programie flotowym w Warcie. Prozaicznym powodem jest cena – składki na OC i AC są tańsze niż w przypadku indywidualnie ubezpieczanych pojazdów.

 Jaki zakres posiada ubezpieczenie floty pojazdów w Warcie?

Wybierając program ubezpieczenia flotowego w Warcie, mamy do dyspozycji następujące rodzaje ubezpieczenia:

  • OC posiadaczy pojazdów mechanicznych;
  • Zielona Karta – OC posiadaczy pojazdów mechanicznych za szkody powstałe w związku z ruchem w tych krajach, przy wjeździe do których wymagane jest posiadanie certyfikatu ZK;
  • AC rozszerzone o KR (kradzież) dla flot samochodowych;
  • NNW – następstwa nieszczęśliwych wypadków w związku z ruchem pojazdów;
  • Warta Auto Szyby;
  • Warta Moto Assistance.

Dla podmiotów, które zdecydują się przystąpić do programu flotowego w Warcie, zostaną naliczone indywidualnie opłaty za ubezpieczenie OC i AC. Ich wysokość będzie zależeć od wcześniejszej szkodowości, profilu działalności Klienta i przeznaczenia użytkowanych pojazdów. Opłaty te będą jednak sporo niższe, niż gdyby ubezpieczać te pojazdy pojedynczo u różnych ubezpieczycieli.

Drugim istotnym elementem, przemawiającym za tym, żeby mieć ubezpieczenie floty pojazdów w Warcie, jest gwarancja, że nawet jeżeli zrobią Państwo jakąś szkodę jednym pojazdem, cena ubezpieczeń na pozostałe pojazdy we flocie nie zmieni się. Czegoś takiego nie otrzyma żadna osoba ubezpieczając pojazdy indywidualnie – utrata zniżki na jednym pojeździe skutkuje utratą zniżek na wszystkie pojazdy.

Jeżeli Posiadają Państwo przynajmniej 5 pojazdów, zapraszamy do skorzystania z oferty ubezpieczenia floty, nawet wtedy, jeżeli będą to np. dwa ciągniki, dwa skutery i jeden samochód. Oszczędności będą znaczne, a korzyścią dla Państwa będzie załatwienie wszystkiego w jednym miejscu.

Dzięki powierzeniu nam ubezpieczenia floty, zyskacie Państwo pewność, że każda polisa zostanie wznowiona na czas, z odpowiednim zakresem ubezpieczenia i w rozsądnych kosztach, a w razie szkody nie pozostaniecie bez opieki. Zapraszamy do kontaktu w sprawie floty, zarówno poprzez nasz formularz kontaktowy jak i pod numerem telefonu 501-620-325.

Ubezpieczenie floty pojazdów w Warcie – Ubezpieczenia Biała Podlaska