Oceń naszą stronę
[Głosowano: 2 razy, Średnia ocena: 5]

Dla ułatwienia kontaktu i możliwości szybkiego tworzenia ofert grupowych w oparciu o ubezpieczenie grupowe Warta Ekstrabiznes, stworzyliśmy specjalny formularz kontaktowy, który jest nasz Kalkulator składki na ubezpieczenie grupowe w Warcie. Zawarte w nim pytania stanowią odwzorowanie tego, o co pytamy Państwa osobiście przy tworzeniu oferty.

Czas sporządzenia oferty ubezpieczenia grupowego, odbiega nieco od standardowego i w tym przypadku, może wynosić do 48 godzin. Otrzymując ofertę ubezpieczenia grupowego w Warcie, tego samego dnia przysyłamy ją na Państwa adres e-mail.

Jeżeli przesłana oferta nie zaspokaja należycie potrzeb firmy, dostosowujemy się do wymagań Klienta zmieniając ją odpowiednio. Firmy, którym przygotowaliśmy oferty na podstawie tego formularza i które podpisały umowę ubezpieczenia grupowego, nie mają powodów do narzekań. Sprawdź naszą ofertę wypełniając niżej zamieszczony formularz.

Zachęcamy do częstego korzystania z narzędzia, w chwili obecnej, tworząc oferty ubezpieczenia grupowego, dodajemy 10% więcej sumy ubezpieczenia do każdego ryzyka, przy zachowaniu aktualnie obowiązującej stawki.

Odpowiedzi na zadane w formularzu pytania, stanowią optymalną bazę na podstawie której przygotowujemy Państwu ofertę. W przypadku, gdyby okazało się, że będziemy potrzebować dodatkowych danych do oferty, będziemy się z Państwem kontaktować. Do sporządzenia oferty ubezpieczenia dla 50 osób, wystarczą dane w formularzu, gdyby okazało się, że w firmie pracuje więcej niż 50 osób, potrzebne będzie wypełnienie arkusza z danymi dotyczącymi struktury wiekowej pracowników.

Kalkulator składki na ubezpieczenie grupowe w Warcie

Informujemy, iż Administratorem danych osobowych jest TUiR Warta S.A. oraz TUnŻ Warta S.A. i będą one służyły do obsługi tego zgłoszenia. Więcej informacji jest dostępnych po kliknięciu przycisku poniżej.
CZYTAJ WIĘCEJ  Wybierz zdarzenie ubezpieczeniowe


  Zgon


  Urodzenie się dziecka


  Utrata zdrowia


  Leczenie szpitalne


  Usługi Assistance - pomoc w nagłej potrzebie
  na przesyłanie drogą elektroniczną na mój adres e-mail Ogólnych Warunków Ubezpieczenia (OWU), Dokumentu zawierającego informacje o produkcie ubezpieczeniowym o którym mowa w art. 9 ust. 1 ustawy o działalności ubezpieczeniowej, Informacji administratora danych osobowych oraz innych informacji i dokumentów niezbędnych do zawarcia umowy ubezpieczenia wchodzącej w zakres działalności prowadzonej przez TUiR WARTA S.A.

  na przesyłanie drogą elektroniczną na mój adres e-mail Ogólnych Warunków Ubezpieczenia (OWU), Dokumentu zawierającego informacje o produkcie ubezpieczeniowym o którym mowa w art. 9 ust. 1 ustawy o działalności ubezpieczeniowej, Informacji administratora danych osobowych oraz innych informacji i dokumentów niezbędnych do zawarcia umowy ubezpieczenia wchodzącej w zakres działalności prowadzonej przez TUiR WARTA S.A.
  Jeżeli nie wyrazili Państwo zgody, prosimy o nieklikanie przycisku Przygotuj Ofertę - Państwa zapytanie zostanie trwale wtedy usunięte bez żadnego kontaktu zwrotnego z naszej strony.  Narzędzie do wyliczenia składki ubezpieczenia, którym jest nasz kalkulator składki na ubezpieczenie grupowe , zostało stworzone tylko i wyłącznie po to, aby łatwo mogli Państwo złożyć zapytanie ofertowe. Od momentu otrzymania formularza, skontaktujemy się z Państwem poprzez e-mail, w odpowiedzi na wysłany przez Państwa formularz, w ciągu maksymalnie 24 godzin. Z reguły czas odpowiedzi nie przekracza 2 godzin od momentu otrzymania formularza (w godzinach pracy biura). W przypadku sobót i niedziel oraz innych dni wolnych od pracy, czas ten może się nieco wydłużyć. Jeżeli formularz wpłynie do nas w piątek przed godziną 14, odpowiemy na niego najwcześniej w następny pierwszy roboczy dzień nowego tygodnia, czyli najprawdopodobniej w poniedziałek.

  W sytuacji, gdzie ktoś wypełniając formularz nie wyrazi zgody na przesłanie oferty, taki formularz zostanie automatycznie przeniesiony do kosza i trwale usunięty, bez kontaktu zwrotnego z naszej strony.

  Wszelkie informacje wysłane poprzez nasz Kalkulator składki na ubezpieczenie grupowe, są wyłącznie do wiadomości firmy Marcin Tobiszewski Agent Ubezpieczeniowy i nie zostaną udostępnione osobom trzecim. Wypełniając Kalkulator składki na ubezpieczenie grupowe nie są Państwo w jakikolwiek sposób zobligowani do wykupienia polisy.

  Kalkulator składki na ubezpieczenie grupowe w Warcie – Ubezpieczenia Biała Podlaska