Oceń naszą stronę
[Głosowano: 2 razy, Średnia ocena: 5]

Dla ułatwienia kontaktu i możliwości szybkiego tworzenia ofert grupowych w oparciu o ubezpieczenie grupowe Warta Ekstrabiznes, stworzyliśmy specjalny formularz kontaktowy, który jest nasz Kalkulator składki na ubezpieczenie grupowe w Warcie. Zawarte w nim pytania stanowią odwzorowanie tego, o co pytamy Państwa osobiście przy tworzeniu oferty.

Czas sporządzenia oferty ubezpieczenia grupowego, odbiega nieco od standardowego i w tym przypadku, może wynosić do 48 godzin. Otrzymując ofertę ubezpieczenia grupowego w Warcie, tego samego dnia przysyłamy ją na Państwa adres e-mail.

Jeżeli przesłana oferta nie zaspokaja należycie potrzeb firmy, dostosowujemy się do wymagań Klienta zmieniając ją odpowiednio. Firmy, którym przygotowaliśmy oferty na podstawie tego formularza i które podpisały umowę ubezpieczenia grupowego, nie mają powodów do narzekań. Sprawdź naszą ofertę wypełniając niżej zamieszczony formularz.

Zachęcamy do częstego korzystania z narzędzia, w chwili obecnej, tworząc oferty ubezpieczenia grupowego, dodajemy 10% więcej sumy ubezpieczenia do każdego ryzyka, przy zachowaniu aktualnie obowiązującej stawki. Możemy się również poszczycić tym, że Warta, jako jedyna firma ubezpieczeniowa w Polsce, wypłaca odszkodowania za zwichnięcia.

Odpowiedzi na zadane w formularzu pytania, stanowią optymalną bazę na podstawie której przygotowujemy Państwu ofertę. W przypadku, gdyby okazało się, że będziemy potrzebować dodatkowych danych do oferty, będziemy się z Państwem kontaktować. Do sporządzenia oferty ubezpieczenia dla 50 osób, wystarczą dane w formularzu, gdyby okazało się, że w firmie pracuje więcej niż 50 osób, potrzebne będzie wypełnienie arkusza z danymi dotyczącymi struktury wiekowej pracowników.

Kalkulator składki na ubezpieczenie grupowe w Warcie  Wybierz zdarzenie ubezpieczeniowe


  Zgon


  Urodzenie się dziecka


  Utrata zdrowia


  Leczenie szpitalne


  Usługi Assistance - pomoc w nagłej potrzebie

  Obowiązek informacyjny

  Nasz kalkulator składki na ubezpieczenie grupowe został stworzony tylko i wyłącznie w celu ułatwienia Państwu złożenia zapytania ofertowego. Skontaktujemy się z Państwem telefonicznie lub poprzez e-mail w ciągu maksymalnie 48 godzin.

  Wszelkie informacje wysłane poprzez Kalkulator składki na ubezpieczenie grupowe, są wyłącznie do wiadomości firmy Marcin Tobiszewski Agent Ubezpieczeniowy i nie zostaną udostępnione osobom trzecim. Wypełniając Kalkulator składki na ubezpieczenie grupowe nie są Państwo w jakikolwiek sposób zobligowani do wykupienia polisy.

  Kalkulator składki na ubezpieczenie grupowe w Warcie – Ubezpieczenia Biała Podlaska