Oceń naszą stronę
[Głosowano: 2 razy, Średnia ocena: 5]

Kalkulator ubezpieczenia składki maszyn budowlanych w WarcieNa polecenie naszych Klientów, rozsianych po terenie całej Polski, stworzyliśmy formularz kontaktowy, którym jest nasz Kalkulator ubezpieczenia składki maszyn budowlanych w Warcie do wypełnienia online, który pozwoli na sprawny kontakt pomiędzy agencją Warty a Państwa firmą. Poświęcenie pięciu minut na wypełnienie tego wniosku pozwoli  na znaczną oszczędność czasu i pieniędzy przy polisie potrzebnej do ubezpieczenia Państwa maszyn. Nasz Kalkulator, przydatny jest Klientom, posiadającym ubezpieczenie firmy Warta Ekstrabiznes Plus. Oczywiście, w głównej mierze, narzędzie jest przeznaczone dla tych firm, które prowadzą działalność budowlaną i używają do tego celu określonych maszyn budowlanych.

Od razu na wstępie dodamy – to nie jest ubezpieczenie OC dla pojazdów budowlanych – to jest ubezpieczenie maszyn budowlanych od wszelkich ryzyk, z wyjątkiem wyłączeń w OWU. Ubezpieczenie OC dla pojazdów wolnobieżnych (za takie można uważać maszyny budowlane), to ubezpieczenie komunikacyjne. Jest to zupełnie inne ryzyko.

Oferty, które Państwu przesyłamy, dotyczą ubezpieczenia maszyn w zakresie od wszystkich ryzyk. Firmy, które chcą ubezpieczyć sprzęt od uszkodzeń w czasie transportu – wybierają odpowiednią klauzulę.

Wypełniony i odesłany do nas formularz, pozwoli na zdalne przygotowanie dla Państwa oferty ubezpieczenia, którą przyślemy na podany w formularzu adres e-mail. Czas odpowiedzi na ten formularz jest nieco dłuższy niż w przypadku pozostałych ubezpieczeń.

Jest to podyktowane tym, że za każdym razem wnioskujemy do Towarzystwa o dodatkowe zniżki, do tego ubezpieczenia.

Elementy pogrubione oraz oznaczone symbolem czerwonej gwiazdki* są wymagane.

W przypadku, gdyby okazało się, że w Państwa firmach jest więcej maszyn do ubezpieczenia niż pól w tym formularzu, będziemy się z Państwem kontaktować e-mailowo.

Kalkulator ubezpieczenia składki maszyn budowlanych w Warcie

Informujemy, iż Administratorem danych osobowych jest TUiR Warta S.A. oraz TUnŻ Warta S.A. i będą one służyły do obsługi tego zgłoszenia. Więcej informacji jest dostępnych po kliknięciu przycisku poniżej.
CZYTAJ WIĘCEJ

  Informacje Podstawowe


  na przesyłanie drogą elektroniczną na mój adres e-mail Ogólnych Warunków Ubezpieczenia (OWU), Dokumentu zawierającego informacje o produkcie ubezpieczeniowym o którym mowa w art. 9 ust. 1 ustawy o działalności ubezpieczeniowej, Informacji administratora danych osobowych oraz innych informacji i dokumentów niezbędnych do zawarcia umowy ubezpieczenia wchodzącej w zakres działalności prowadzonej przez TUiR WARTA S.A.

  na przesyłanie drogą elektroniczną na mój adres e-mail Ogólnych Warunków Ubezpieczenia (OWU), Dokumentu zawierającego informacje o produkcie ubezpieczeniowym o którym mowa w art. 9 ust. 1 ustawy o działalności ubezpieczeniowej, Informacji administratora danych osobowych oraz innych informacji i dokumentów niezbędnych do zawarcia umowy ubezpieczenia wchodzącej w zakres działalności prowadzonej przez TUiR WARTA S.A.
  Jeżeli nie wyrazili Państwo zgody, prosimy o nieklikanie przycisku "OBLICZ i WYŚLIJ OFERTĘ" - Państwa zapytanie zostanie trwale wtedy usunięte bez żadnego kontaktu zwrotnego z naszej strony.


  Narzędzie do wyliczenia składki za ubezpieczenie od wszystkich ryzyk dla maszyn budowlanych, zostało stworzone tylko i wyłącznie po to, aby łatwo mogli Państwo złożyć zapytanie ofertowe. Od momentu otrzymania formularza, skontaktujemy się z Państwem poprzez e-mail, w odpowiedzi na wysłany przez Państwa formularz, w ciągu maksymalnie 24 godzin. Z reguły czas odpowiedzi nie przekracza 2 godzin od momentu otrzymania formularza (w godzinach pracy biura). W przypadku sobót i niedziel oraz innych dni wolnych od pracy, czas ten może się nieco wydłużyć. Jeżeli formularz wpłynie do nas w piątek przed godziną 14, odpowiemy na niego najwcześniej w następny pierwszy roboczy dzień nowego tygodnia, czyli najprawdopodobniej w poniedziałek.

  W sytuacji, gdzie ktoś wypełniając formularz nie wyrazi zgody na przesłanie oferty, taki formularz zostanie automatycznie przeniesiony do kosza i trwale usunięty, bez kontaktu zwrotnego z naszej strony.

  Wszelkie informacje wysłane poprzez Kalkulator ubezpieczenia składki maszyn budowlanych, są wyłącznie do wiadomości firmy Marcin Tobiszewski Agent Ubezpieczeniowy i nie zostaną udostępnione osobom trzecim. Wypełniając Kalkulator ubezpieczenia składki maszyn, nie są Państwo w jakikolwiek sposób zobligowani do wykupienia polisy.

  Kalkulator ubezpieczenia składki maszyn budowlanych w Warcie – Ubezpieczenia Biała Podlaska