Oceń naszą stronę
[Głosowano: 2 razy, Średnia ocena: 5]

Kalkulator ubezpieczenia składki maszyn budowlanych w WarcieNa polecenie naszych Klientów, rozsianych po terenie całej Polski, stworzyliśmy Kalkulator ubezpieczenia składki maszyn budowlanych w Warcie do wypełnienia online, który pozwoli na sprawny kontakt pomiędzy agencją Warty a Państwa firmą. Poświęcenie pięciu minut na wypełnienie tego wniosku pozwoli  na znaczną oszczędność czasu i pieniędzy przy polisie potrzebnej do ubezpieczenia Państwa maszyn. Nasz Kalkulator, przydatny jest Klientom, posiadającym ubezpieczenie firmy Warta Ekstrabiznes Plus. Oczywiście, w głównej mierze, narzędzie jest przeznaczone dla tych firm, które prowadzą działalność budowlaną i używają do tego celu określonych maszyn budowlanych.

Oferty, które Państwu przesyłamy, dotyczą ubezpieczenia maszyn w zakresie od wszystkich ryzyk. Firmy, które chcą ubezpieczyć sprzęt od uszkodzeń w czasie transportu – wybierają odpowiednią klauzulę.

Wypełniony i odesłany do nas formularz, pozwoli na zdalne przygotowanie dla Państwa oferty ubezpieczenia, którą przyślemy na podany w formularzu adres e-mail. Czas odpowiedzi na ten formularz jest nieco dłuższy niż w przypadku pozostałych ubezpieczeń.

Jest to podyktowane tym, że za każdym razem wnioskujemy do Towarzystwa o dodatkowe zniżki, do tego ubezpieczenia.

Elementy pogrubione oraz oznaczone symbolem czerwonej gwiazdki* są wymagane.

W przypadku, gdyby okazało się, że w Państwa firmach jest więcej maszyn do ubezpieczenia niż pól w tym formularzu, będziemy się z Państwem kontaktować telefonicznie lub e-mailowo

Kalkulator ubezpieczenia składki maszyn budowlanych w Warcie

Informacje Podstawowe
Dane kontaktowe
Obowiązek informacyjny

Nasz formularz ubezpieczenia składki maszyn budowlanych został stworzony tylko i wyłącznie w celu ułatwienia Państwu złożenia zapytania ofertowego. Skontaktujemy się z Państwem telefonicznie lub poprzez e-mail w ciągu maksymalnie 24 godzin. Z reguły czas odpowiedzi w przypadku tego ubezpieczenia nie przekracza 56 godzin od momentu otrzymania formularza. W przypadku sobót i niedziel, czas ten może się nieco wydłużyć.

Wszelkie informacje wysłane poprzez Kalkulator ubezpieczenia składki maszyn budowlanych, są wyłącznie do wiadomości firmy Marcin Tobiszewski Agent Ubezpieczeniowy i nie zostaną udostępnione osobom trzecim. Wypełniając Kalkulator ubezpieczenia składki maszyn, nie są Państwo w jakikolwiek sposób zobligowani do wykupienia polisy.

Kalkulator ubezpieczenia składki maszyn budowlanych w Warcie – Ubezpieczenia Biała Podlaska