Oceń naszą stronę
[Głosowano: 1 razy, Średnia ocena: 3]

Ubezpieczenie komunikacyjne NNW w TUiR Warta SA, to ubezpieczenie dodatkowe, wykupywane przy ubezpieczeniu komunikacyjnym OC. Jego przedmiotem są trwałe następstwa nieszczęśliwych wypadków, powstałe u ubezpieczonych osób w związku z ruchem objętego ochroną ubezpieczeniową pojazdu oraz dodatkowo podczas:

  • wsiadania i wysiadania z ubezpieczonego pojazdu;
  • bezpośredniego załadowywania lub rozładowywania ubezpieczonego pojazdu;
  • pożaru lub wybuchu ubezpieczonego pojazdu.

W Warcie, ubezpieczenie NNW polecamy każdemu kierowcy, który ma na uwadze dobro swoje i pasażerów przed skutkami nieszczęśliwego wypadku. Sumy ubezpieczenia komunikacyjnego rozpoczynają się od 3 tys. złotych a kończą na 100 tys. złotych.

Co otrzymuje kierowca, który wykupi rozszerzone ubezpieczenie komunikacyjne NNW?

Wybierając dodatkowy pakiet, chroniący rodzinę każdego kierowcy, nie tylko właściciela pojazdu, można rozszerzyć zakres ochrony ubezpieczenia NNW o kwotę od  100 tys. złotych do 300 tys. złotych. Warunkiem objęcia ochroną rozszerzoną NNW, jest wykupienie pakietu podstawowego.

Dodatkowy pakiet NNW chroni każdego kierowcę auta – to znaczy, że jeżeli właściciel auta pożyczy samochód komuś innemu i ta osoba zginie w wypadku – to rodzina tej osoby otrzyma wysokie odszkodowanie. Pakiet podstawowy NNW kosztuje 39 złotych na rok – NNW na kwotę 5000 złotych. W przypadku wznowienia, w tej samej cenie następuje podwojenie sumy ubezpieczenia.

Polecamy to zwłaszcza osobom, podróżującym z małymi dziećmi.

Ubezpieczenie komunikacyjne NNW chroni na terenie całej Polski, dodatkowo zakres ochrony rozszerzony jest o pozostałe państwa Europy, w tym również Rosji i Turcji w europejskich częściach tych państw, oraz na terenie Maroka, Tunezji i Izraela.

Ubezpieczenie komunikacyjne NNW – Warta Ubezpieczenia Biała Podlaska