Kalkulator ubezpieczenia dla firmy Mikrobiznes Plus
4.5 (Wynik: 90%) Oddano 14 Głosów

Z uwagi na rosnące zapotrzebowanie na ubezpieczenia mienia i OC dla mniejszych firm, stworzyliśmy dla Państwa wygody kalkulator ubezpieczenia dla firmy Mikrobiznes Plus do wypełnienia online. Narzędzie będzie Państwu pomocne w przygotowaniu oferty ubezpieczenia Mikrobiznes Plus.

Pytania, które zostały tam umieszczone, stanowią wierną kopię tych pytań, które zadajemy Państwu, gdy przychodzicie do naszej agencji. Mamy nadzieję, że dzięki temu, znacznie ułatwimy Państwu znalezienie odpowiedniego ubezpieczenia dla firmy.

Gdyby zdarzyło się tak, że nie moglibyśmy obliczyć Państwu składki ubezpieczenia Mikrobiznes Plus, bo akurat PKD Państwa firmy nie podlega pod ten rodzaj ubezpieczenia, prosimy o zostawienie numeru PKD – policzymy wtedy składkę na ubezpieczeniu Ekstrabiznes Plus.

Po wypełnieniu i odesłaniu do nas kalkulatora ubezpieczenia dla firmy Mikrobiznes Plus, przyślemy Państwu na e-mail gotową ofertę.

Pola oznaczone symbolem czerwonej gwiazdki* są wymagane.

Kalkulator ubezpieczenia dla firmy Mikrobiznes Plus

Wybór rodzaju działalności
Data rozpoczęcia ochrony ubezpieczeniowejAdres ubezpieczonej lokalizacji
Ubezpieczenie Mienia i Odpowiedzialności Cywilnej OCPytania dotyczące oceny ryzyka - w przypadku wyboru ochrony mieniaDane kontaktowe

Obowiązek informacyjny

Kalkulator ubezpieczenia dla firmy Mikrobiznes Plus został stworzony tylko i wyłącznie w celu ułatwienia Państwu złożenia zapytania ofertowego. Skontaktujemy się z Państwem telefonicznie lub poprzez e-mail w ciągu maksymalnie 24 godzin. Z reguły czas odpowiedzi nie przekracza jednej godziny od momentu otrzymania zapytania. W przypadku sobót i niedziel, czas ten może się nieco wydłużyć.

Wszelkie informacje, które są wysłane poprzez nasz kalkulator ubezpieczenia dla firmy Mikrobiznes Plus, są wyłącznie do wiadomości firmy Marcin Tobiszewski Agent Ubezpieczeniowy i nigdy nie zostaną udostępnione osobom trzecim. Wypełniając kalkulator ubezpieczenia dla firmy Mikrobiznes Plus nie są Państwo w jakikolwiek sposób zobligowani do wykupienia polisy.

Kalkulator ubezpieczenia dla firmy Mikrobiznes Plus – Warta Ubezpieczenia Biała Podlaska