Oceń naszą stronę
[Głosowano: 1 razy, Średnia ocena: 5]

Z uwagi na rosnące zapotrzebowanie na ubezpieczenia mienia i OC dla mniejszych firm, stworzyliśmy dla Państwa wygody formularz kontaktowy, którym jest kalkulator ubezpieczenia dla firmy SMARTBIZNES do wypełnienia online. Narzędzie będzie Państwu pomocne w przygotowaniu oferty ubezpieczenia SMARTBIZNES.

Jeżeli prowadzą Państwo jednoosobową działalność gospodarczą i do tej pory płacili Państwo w innych Towarzystwach duże składki za ubezpieczenie – zapraszamy do korzystania z narzędzia. Na podstawie przysłanych danych, przeliczymy składkę i zaproponujemy wariant optymalny dla Państwa, zarówno pod kątem ceny jak i zakresu.

Pytania, które zostały tam umieszczone, stanowią wierną kopię tych pytań, które zadajemy Państwu, gdy przychodzicie do naszej agencji. Mamy nadzieję, że dzięki temu, znacznie ułatwimy Państwu znalezienie odpowiedniego ubezpieczenia dla firmy.

Gdyby zdarzyło się tak, że nie moglibyśmy obliczyć Państwu składki ubezpieczenia SMARTBIZNES, bo akurat PKD Państwa firmy nie podlega pod ten rodzaj ubezpieczenia, prosimy o zostawienie numeru PKD – policzymy wtedy składkę na ubezpieczeniu Ekstrabiznes Plus. Dodamy też, że niektóre firmy, prowadząc jednoosobową działalność, nie będą mogły skorzystać z tego ubezpieczenia, gdyż jego zakres będzie zbyt wąski. Na szczęście, mamy drugi produkt ubezpieczeniowy, w którym przygotujemy dla Państwa odpowiednią ofertę.

Po wypełnieniu i odesłaniu do nas kalkulatora, przyślemy Państwu na e-mail gotową ofertę.

Pola oznaczone symbolem czerwonej gwiazdki* są wymagane.

Kalkulator ubezpieczenia dla firmy SMARTBIZNES

Informujemy, iż Administratorem danych osobowych jest TUiR Warta S.A. oraz TUnŻ Warta S.A. i będą one służyły do obsługi tego zgłoszenia. Więcej informacji jest dostępnych po kliknięciu przycisku poniżej.
CZYTAJ WIĘCEJ

  Informacje podstawowe  Data rozpoczęcia ochrony ubezpieczeniowej  Adres ubezpieczonej lokalizacji


  Wybór rodzaju działalności
  Ubezpieczenie Mienia i Odpowiedzialności Cywilnej OC  na przesyłanie drogą elektroniczną na mój adres e-mail Ogólnych Warunków Ubezpieczenia (OWU), Dokumentu zawierającego informacje o produkcie ubezpieczeniowym o którym mowa w art. 9 ust. 1 ustawy o działalności ubezpieczeniowej, Informacji administratora danych osobowych oraz innych informacji i dokumentów niezbędnych do zawarcia umowy ubezpieczenia wchodzącej w zakres działalności prowadzonej przez TUiR WARTA S.A.

  na przesyłanie drogą elektroniczną na mój adres e-mail Ogólnych Warunków Ubezpieczenia (OWU), Dokumentu zawierającego informacje o produkcie ubezpieczeniowym o którym mowa w art. 9 ust. 1 ustawy o działalności ubezpieczeniowej, Informacji administratora danych osobowych oraz innych informacji i dokumentów niezbędnych do zawarcia umowy ubezpieczenia wchodzącej w zakres działalności prowadzonej przez TUiR WARTA S.A.
  Jeżeli nie wyrazili Państwo zgody, prosimy o nieklikanie przycisku "OBLICZ i WYŚLIJ OFERTĘ" - Państwa zapytanie zostanie trwale wtedy usunięte bez żadnego kontaktu zwrotnego z naszej strony.


  Narzędzie do wyliczenia składki ubezpieczenia, którym jest nasz Kalkulator ubezpieczenia dla firmy SMARTBIZNES, zostało stworzone tylko i wyłącznie po to, aby łatwo mogli Państwo złożyć zapytanie ofertowe. Od momentu otrzymania formularza, skontaktujemy się z Państwem poprzez e-mail, w odpowiedzi na wysłany przez Państwa formularz, w ciągu maksymalnie 24 godzin. Z reguły czas odpowiedzi nie przekracza 2 godzin od momentu otrzymania formularza (w godzinach pracy biura). W przypadku sobót i niedziel oraz innych dni wolnych od pracy, czas ten może się nieco wydłużyć. Jeżeli formularz wpłynie do nas w piątek przed godziną 14, odpowiemy na niego najwcześniej w następny pierwszy roboczy dzień nowego tygodnia, czyli najprawdopodobniej w poniedziałek.

  W sytuacji, gdzie ktoś wypełniając formularz nie wyrazi zgody na przesłanie oferty, taki formularz zostanie automatycznie przeniesiony do kosza i trwale usunięty, bez kontaktu zwrotnego z naszej strony.

  Wszelkie informacje, które są wysłane poprzez nasz kalkulator ubezpieczenia dla firmy, są wyłącznie do wiadomości firmy Marcin Tobiszewski Agent Ubezpieczeniowy i nigdy nie zostaną udostępnione osobom trzecim. Wypełniając kalkulator, nie są Państwo w jakikolwiek sposób zobligowani do wykupienia polisy.

  Kalkulator ubezpieczenia dla firmy SMARTBIZNES – Warta Ubezpieczenia Biała Podlaska