Oceń naszą stronę
[Głosowano: 1 razy, Średnia ocena: 5]

Z uwagi na rosnące zapotrzebowanie na ubezpieczenia mienia i OC dla mniejszych firm, stworzyliśmy dla Państwa wygody kalkulator ubezpieczenia dla firmy Mikrobiznes Plus do wypełnienia online. Narzędzie będzie Państwu pomocne w przygotowaniu oferty ubezpieczenia Mikrobiznes Plus.

Jeżeli prowadzą Państwo jednoosobową działalność gospodarczą i do tej pory płacili Państwo w innych Towarzystwach duże składki za ubezpieczenie – zapraszamy do korzystania z narzędzia. Na podstawie przysłanych danych, przeliczymy składkę i zaproponujemy wariant optymalny dla Państwa, zarówno pod kątem ceny jak i zakresu.

Pytania, które zostały tam umieszczone, stanowią wierną kopię tych pytań, które zadajemy Państwu, gdy przychodzicie do naszej agencji. Mamy nadzieję, że dzięki temu, znacznie ułatwimy Państwu znalezienie odpowiedniego ubezpieczenia dla firmy.

Gdyby zdarzyło się tak, że nie moglibyśmy obliczyć Państwu składki ubezpieczenia Mikrobiznes Plus, bo akurat PKD Państwa firmy nie podlega pod ten rodzaj ubezpieczenia, prosimy o zostawienie numeru PKD – policzymy wtedy składkę na ubezpieczeniu Ekstrabiznes Plus. Dodamy też, że niektóre firmy, prowadząc jednoosobową działalność, nie będą mogły skorzystać z tego ubezpieczenia, gdyż jego zakres będzie zbyt wąski. Na szczęście, mamy drugi produkt ubezpieczeniowy, w którym przygotujemy dla Państwa odpowiednią ofertę.

Po wypełnieniu i odesłaniu do nas kalkulatora, przyślemy Państwu na e-mail gotową ofertę.

Pola oznaczone symbolem czerwonej gwiazdki* są wymagane.

Kalkulator ubezpieczenia dla firmy Mikrobiznes Plus

Wybór rodzaju działalności
Data rozpoczęcia ochrony ubezpieczeniowejAdres ubezpieczonej lokalizacji
Ubezpieczenie Mienia i Odpowiedzialności Cywilnej OCPytania dotyczące oceny ryzyka - w przypadku wyboru ochrony mieniaDane kontaktowe

Obowiązek informacyjny

Nasz formularz został stworzony tylko i wyłącznie w celu ułatwienia Państwu złożenia zapytania ofertowego. Skontaktujemy się z Państwem telefonicznie lub poprzez e-mail w ciągu maksymalnie 24 godzin. Z reguły czas odpowiedzi nie przekracza jednej godziny od momentu otrzymania zapytania. W przypadku sobót i niedziel, czas ten może się nieco wydłużyć.

Wszelkie informacje, które są wysłane poprzez nasz kalkulator ubezpieczenia dla firmy, są wyłącznie do wiadomości firmy Marcin Tobiszewski Agent Ubezpieczeniowy i nigdy nie zostaną udostępnione osobom trzecim. Wypełniając kalkulator, nie są Państwo w jakikolwiek sposób zobligowani do wykupienia polisy.

Kalkulator ubezpieczenia dla firmy Mikrobiznes Plus – Warta Ubezpieczenia Biała Podlaska