Oceń naszą stronę
[Głosowano: 2 razy, Średnia ocena: 4.5]

Wypełnij poniższy kalkulator ubezpieczenia domu Warta Dom Komfort, skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej, przedstawiając Ci najlepszą ofertę, która jest dostępna na rynku. W przypadku tego formularza, ryzyka kradzieżowe zostały ujęte w standardzie. Gwarantuje to formuła “All Risks”.

Oferta skierowana jest dla osób, które deklarują min. 200 tys. złotych na ubezpieczenie domu lub mieszkania. Z racji zmian programowych, dla osób, które przyślą formularz na ubezpieczenie domu lub mieszkania z formułą “allrisks” wysyłamy równolegle, do porównania, ofertę standardowego ubezpieczenia domu lub mieszkania. Pokazujemy wtedy wszystkie różnice i objaśniamy, z czego one wynikają. Mają Państwo wtedy doskonały przykład, czemu ubezpieczenia majątkowe w szerszym zakresie są po prostu lepsze.

Pola oznaczone symbolem czerwonej gwiazdki* są wymagane. W przypadku wyboru opcji “Mieszkanie”, prosimy o zaznaczenie ilości i numeru piętra w bloku.

Kalkulator ubezpieczenia domu Warta Dom Komfort

Obowiązek informacyjny

Kalkulator ubezpieczenia domu został stworzony tylko i wyłącznie w celu ułatwienia Państwu złożenia zapytania ofertowego. Skontaktujemy się z Państwem telefonicznie lub poprzez e-mail w ciągu maksymalnie 24 godzin. Z reguły czas odpowiedzi nie przekracza jednej godziny od momentu otrzymania formularza. W przypadku sobót i niedziel, czas ten może się nieco wydłużyć.

Jeżeli formularz wpłynie do nas w piątek przed godziną 14, odpowiemy na niego najwcześniej w następny pierwszy roboczy dzień nowego tygodnia, czyli najprawdopodobniej w poniedziałek. Staramy się jednak takie oferty robić na bieżąco, po to, by nie było zaległości, a także po to, by nie czekali Państwo zbyt długo na ofertę.

Wszelkie informacje, które są wysłane poprzez nasz Kalkulator ubezpieczenia domu, są wyłącznie do wiadomości firmy Marcin Tobiszewski Agent Ubezpieczeniowy i nigdy nie zostaną udostępnione osobom trzecim. Wypełniając kalkulator ubezpieczenia domu w formule “allrisks” nie są Państwo w jakikolwiek sposób zobligowani do wykupienia polisy.

Zachęcamy Państwa do skorzystania, przeliczenie składki nic nie kosztuje, a może przynieść wymierne efekty.

Kalkulator ubezpieczenia domu Warta Dom Komfort – Ubezpieczenia Biała Podlaska