Kalkulator ubezpieczenia domu Warta Dom Komfort
4.6 (Wynik: 91.25%) Oddano 16 Głosów

Wypełnij poniższy kalkulator ubezpieczenia domu Warta Dom Komfort, skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej, przedstawiając Ci najlepszą ofertę, która jest dostępna na rynku. W przypadku tego formularza, ryzyka kradzieżowe zostały ujęte w standardzie. Gwarantuje to formuła “All Risks”.

Oferta skierowana jest dla osób, które deklarują min. 200 tys. złotych na ubezpieczenie domu lub mieszkania. Od prognozowanej składki, która przyjdzie z ofertą na e-mail, przysługuje dodatkowy upust w wysokości 10-15%, który  specjalnie negocjujemy dla Państwa z Wartą!

Pola oznaczone symbolem czerwonej gwiazdki* są wymagane. W przypadku wyboru opcji “Mieszkanie”, prosimy o zaznaczenie ilości i numeru piętra w bloku.

Kalkulator ubezpieczenia domu Warta Dom Komfort
Obowiązek informacyjny

Kalkulator ubezpieczenia domu Warta Dom Komfort został stworzony tylko i wyłącznie w celu ułatwienia Państwu złożenia zapytania ofertowego. Skontaktujemy się z Państwem telefonicznie lub poprzez e-mail w ciągu maksymalnie 24 godzin. Z reguły czas odpowiedzi nie przekracza jednej godziny od momentu otrzymania formularza. W przypadku sobót i niedziel, czas ten może się nieco wydłużyć.

Wszelkie informacje, które są wysłane poprzez nasz Kalkulator ubezpieczenia domu Warta Dom Komfort, są wyłącznie do wiadomości firmy Marcin Tobiszewski Agent Ubezpieczeniowy i nigdy nie zostaną udostępnione osobom trzecim. Wypełniając kalkulator ubezpieczenia domu Warta Dom Komfort nie są Państwo w jakikolwiek sposób zobligowani do wykupienia polisy.

Kalkulator ubezpieczenia domu Warta Dom Komfort – Ubezpieczenia Biała Podlaska