Oceń naszą stronę
[Głosowano: 7 razy, Średnia ocena: 3.9]

Każda osoba, będąca w posiadaniu samochodu wie, że jednym z kosztów związanych z jego utrzymaniem, są koszty ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej – OC. Jest to ubezpieczenie obowiązkowe, którego zakres ochrony reguluje ustawa. Warta przygotowała ofertę, która chroni zarówno sprawcę zdarzenia drogowego, jak również poszkodowanego. Tym produktem jest ubezpieczenie komunikacyjne Warta OC Komfort.

Co otrzymujemy dodatkowo wykupując ubezpieczenie komunikacyjne Warta OC Komfort?

Ubezpieczenie komunikacyjne Warta OC Komfort
Ubezpieczenie komunikacyjne Warta OC Komfort – pewność i gwarancja ochrony w każdym przypadku

Każda osoba, wykupująca ubezpieczenie komunikacyjne Warta OC Komfort, dla pojazdu osobowego, otrzyma w gratisie to, za co u innych ubezpieczycieli musiałaby dopłacić. Jest to:

  • Ochrona zniżek po szkodzie do 5 tys. zł – jeżeli kierowca jest sprawcą zdarzenia drogowego, to w momencie wypłaty odszkodowania do kwoty 5 tys. zł nie traci swoich zniżek w Warcie. Czyli im wyższe zniżki ma kierowca, tym bardziej takie ubezpieczenie mu się przyda. W następnym roku, w przypadku wznowienia polisy w Warcie, ochrona zniżek do ochrony przed jedną szkodą nie będzie limitowana. To znaczy, że nawet jak roszczenia poszkodowanego wyniosą np. 200 tys. złotych, zniżki na ten pojazd nie zostaną utracone;
  • OC szybka wypłata – jeżeli kierowca jest osobą poszkodowaną w wypadku, nie traci swojego czasu na to, by samemu dochodzić swoich praw. Jego rolą jest zgłoszenie szkody w Warcie, a Warta wtedy wypłaca mu należne pieniądze. Po wypłacie odszkodowania, Warta sama dochodzi swoich roszczeń od ubezpieczyciela sprawcy. Szybka wypłata jest do kwoty 500 tys. złotych. Skorzystanie z tej opcji nie powoduje utraty zniżek;
  • Assistance Standard – zapewniamy pomoc po wypadku bez względu na to, czy osoba jest sprawcą zdarzenia czy poszkodowanym. Zakres holowania to 100 kilometrów.

Co dla osób, które szukają tylko i wyłącznie ubezpieczenia komunikacyjnego OC?

Dla osób, u których głównym kryterium wyboru ubezpieczyciela OC jest cena, mamy ubezpieczenie OC w HDI. Dodajemy do tego produktu następujące elementy:

  • Ochronę zniżek do kwoty 2000 złotych przy jednorazowej szkodzie – dla pojazdów osobowych;
  • Assistance Standard.

Dodatkowo, do ubezpieczenia Warta OC oraz do ubezpieczenia OC w HDI, możemy na Państwa wniosek wystawić certyfikat Zielonej Karty ZK. Dodatek ten będzie potrzebny, gdy będą podróżować Państwo do Albanii, Bośni i Hercegowiny, Czarnogóry, Iranu, Izraela, Macedonii, Maroka, Mołdawii, Turcji, Tunezji i Ukrainy.

W przypadku, gdyby informacje na tej stronie okazały się być niewystarczające, prosimy o kontakt z nami poprzez formularz kontaktowy zamieszczony na stronie internetowej, bądź też pod numerem telefonu 501-620-325.

Więcej informacji jest dostępne pod tym linkiem.

Ubezpieczenie komunikacyjne Warta OC Komfort – Ubezpieczenia Biała Podlaska