Oceń naszą stronę
[Głosowano: 6 razy, Średnia ocena: 4.7]

Kalkulator OC rolnika i budynków WartaNa tej stronie prezentujemy nasz kalkulator OC rolnika i budynków Warta. Zachęcamy Państwa do jego wypełnienia. Dla nowych osób, posiadamy zniżki w wysokości ponad jednej trzeciej ceny ubezpieczenia – przy przejściu z innego Towarzystwa Ubezpieczeniowego można otrzymać nawet do 45% zniżki na nową polisę rolną – Klienci, zawierając u nas nowe ubezpieczenie rolne, oszczędzali od 80 do nawet 700 złotych na polisie rolnej!!!

Dzięki temu narzędziu, otrzymają Państwo na swój adres e-mail, zarówno ofertę jak i gotową polisę. Nie będzie konieczności udawania się osobiście do agencji ubezpieczeniowej.

W przypadku osób, mających ubezpieczenie rolne w Warcie lub HDI, indywidualne zniżki na wznowienie, za naszym pośrednictwem, nalicza Centrala Warty.

Dla naszych Klientów, staramy się uzyskać jak najniższą cenę na nowe ubezpieczenie, którym jest obowiązkowe OC rolnika i budynków, gdyż to wpływa na składkę wznowienia w przyszłym roku. Im niższa cena nowej polisy, tym niższa cena wznowienia w następnym roku. I my to zapewniamy.

Jeżeli ktoś ma tylko budynki rolnicze, bez ziemi, to to narzędzie również pozwoli mu na poznanie ceny za ubezpieczenie budynków gospodarczych.

Osoby, które za naszym pośrednictwem zawarły w grudniu 2016 roku nowe ubezpieczenie OC rolnika i budynków, zaoszczędziły łącznie ponad 10.000 złotych. Naprawdę warto skorzystać z tego narzędzia i przeliczyć swoje ubezpieczenie OC rolnika i budynków, znacznie niższe ceny mogą Państwa mocno zaskoczyć.

Pytania, jakie zawiera kalkulator składki na OC rolnika i budynków w Warcie, są wierną kopią tego, o co pytamy, gdy przychodzą Państwo do naszego biura, żeby przeliczyć składkę.

Pola oznaczone symbolem czerwonej gwiazdki * oraz dodatkowo pogrubione – są wymagane.

Kalkulator OC rolnika i budynków WartaObowiązek informacyjny

Kalkulator składki na ubezpieczenie OC rolnika i budynków został stworzony tylko i wyłącznie w celu ułatwienia Państwu złożenia zapytania ofertowego. Skontaktujemy się z Państwem telefonicznie lub poprzez e-mail w ciągu maksymalnie 24 godzin. Z reguły czas odpowiedzi nie przekracza jednej godziny od momentu otrzymania formularza. W przypadku sobót i niedziel, czas ten może się nieco wydłużyć.

Wszelkie informacje, które są wysłane poprzez nasze narzędzie, są wyłącznie do wiadomości firmy Marcin Tobiszewski Agent Ubezpieczeniowy i nigdy nie zostaną udostępnione osobom trzecim. Wypełniając kalkulator OC rolnika i budynków Warta nie są Państwo w jakikolwiek sposób zobligowani do wykupienia polisy.

Kalkulator OC rolnika i budynków Warta – Ubezpieczenia Biała Podlaska