Oceń naszą stronę
[Głosowano: 12 razy, Średnia ocena: 4.2]

Kalkulator OC rolnika i budynków WartaNa tej stronie prezentujemy nasz kalkulator OC rolnika i budynków Warta. Zachęcamy Państwa do jego wypełnienia. Dla nowych osób, posiadamy zniżki w wysokości ponad jednej trzeciej ceny ubezpieczenia – przy przejściu z innego Towarzystwa Ubezpieczeniowego można otrzymać nawet do 45% zniżki na nową polisę rolną.

W celu otrzymania spersonalizowanej kalkulacji, prosimy o wypełnienie poszczególnych pół w formularzu. Pytania te są wierną kopią tego, o co pytamy, gdy przychodzą Państwo do naszego biura, żeby przeliczyć składkę. Dzięki temu narzędziu, otrzymają Państwo na swój adres e-mail, zarówno ofertę jak i gotową polisę. Nie będzie konieczności udawania się osobiście do agencji ubezpieczeniowej.

Dla naszych Klientów, staramy się uzyskać jak najniższą cenę na nowe ubezpieczenie, którym jest obowiązkowe OC rolnika i budynków, gdyż to wpływa na składkę wznowienia w przyszłym roku. Im niższa cena nowej polisy, tym niższa cena wznowienia w następnym roku. I my to staramy się zapewnić.

Jeżeli ktoś ma tylko budynki rolnicze, bez ziemi, to to narzędzie również pozwoli mu na poznanie ceny za ubezpieczenie budynków gospodarczych.

Pola oznaczone symbolem czerwonej gwiazdki * oraz dodatkowo pogrubione – są wymagane do tego, abyśmy mogli sporządzić wstępną ofertę.

Kalkulator OC rolnika i budynków Warta

Informujemy, iż Administratorem danych osobowych jest TUiR Warta S.A. oraz TUnŻ Warta S.A. i będą one służyły do obsługi tego zgłoszenia. Więcej informacji jest dostępnych po kliknięciu przycisku poniżej.
CZYTAJ WIĘCEJ  na przesyłanie drogą elektroniczną na mój adres e-mail Ogólnych Warunków Ubezpieczenia (OWU), Dokumentu zawierającego informacje o produkcie ubezpieczeniowym o którym mowa w art. 9 ust. 1 ustawy o działalności ubezpieczeniowej, Informacji administratora danych osobowych oraz innych informacji i dokumentów niezbędnych do zawarcia umowy ubezpieczenia wchodzącej w zakres działalności prowadzonej przez TUiR WARTA S.A.

  na przesyłanie drogą elektroniczną na mój adres e-mail Ogólnych Warunków Ubezpieczenia (OWU), Dokumentu zawierającego informacje o produkcie ubezpieczeniowym o którym mowa w art. 9 ust. 1 ustawy o działalności ubezpieczeniowej, Informacji administratora danych osobowych oraz innych informacji i dokumentów niezbędnych do zawarcia umowy ubezpieczenia wchodzącej w zakres działalności prowadzonej przez TUiR WARTA S.A.
  Jeżeli nie wyrazili Państwo zgody, prosimy o nieklikanie przycisku oblicz - Państwa zapytanie zostanie trwale wtedy usunięte bez żadnego kontaktu zwrotnego z naszej strony.


  Formularz kontaktowy, którym jest nasz kalkulator składki na ubezpieczenie OC rolnika i budynków został stworzony tylko i wyłącznie w celu ułatwienia Państwu złożenia zapytania ofertowego. Skontaktujemy się z Państwem telefonicznie lub poprzez e-mail w ciągu maksymalnie 24 godzin. Z reguły czas odpowiedzi nie przekracza jednej godziny od momentu otrzymania formularza. W przypadku sobót i niedziel, czas ten może się nieco wydłużyć.

  Wszelkie informacje, które są wysłane poprzez nasze narzędzie, są wyłącznie do wiadomości firmy Marcin Tobiszewski Agent Ubezpieczeniowy i nigdy nie zostaną udostępnione osobom trzecim. Wypełniając kalkulator OC rolnika i budynków Warta nie są Państwo w jakikolwiek sposób zobligowani do wykupienia polisy.

  Kalkulator OC rolnika i budynków Warta – Ubezpieczenia Biała Podlaska