Oceń naszą stronę
[Głosowano: 0 razy, Średnia ocena: 0]

Ubezpieczenie domu Warta Dom Komfort Plus, to ubezpieczenie które w znacznie większym stopniu chroni nasz dom i mieszkanie, niż standardowe produkty ubezpieczeniowe, dostępne na rynku. Zakres ochrony tego produktu określa formuła All Risks. Inaczej mówiąc, ubezpieczenie w wariancie, który zamierzamy Państwu przedstawić, to ubezpieczenie od wszystkich ryzyk, z wyjątkiem wyłączeń.

Kalkulator ubezpieczenia domu
Oblicz składkę na swoje ubezpieczenie domu lub mieszkania – wypełnij nasz kalkulator i czekaj na naszą ofertę.
Ubezpieczenie domu Warta Dom Komfort Plus
Warta Dom Komfort Plus – najszerszy zakres ubezpieczenia domów i mieszkań w Polsce

Ochrona ubezpieczeniowa dotyczy zdarzeń, które nie zostały wyłączone w warunkach umowy. Główne szkody, za które Towarzystwo nie odpowiada to te, które zostały zrobione umyślnie, lub pod wpływem środków odurzających.

Oferta skierowana jest do tych osób, które deklarują minimum 200 tys. na ubezpieczenie mieszkania lub domu. Jest to też produkt, który ze względu na cenę i zakres ochrony, najczęściej wybierają klienci w Polsce.

Dla Państwa wygody, przygotowaliśmy formularz online, potrzebny do obliczenia składki ubezpieczenia domu Warta Dom Komfort Plus. Pytania, które zostały w nim umieszczone, stanowią wierną kopię tych pytań, które zadajemy Państwu, gdy przychodzicie do naszej agencji w celu poznania oferty ubezpieczenia domu.

Aby jeszcze bardziej ułatwić Państwu zawarcie Polisy, mamy możliwość wystawienia takiego dokumentu całkowicie online. W przypadku, gdy Państwo zaakceptujecie ofertę, wystawimy polisę. Na podany adres e-mail przyjdzie link, którego kliknięcie aktywuje płatność polisy. Jeżeli zostanie opłacona – zostanie automatycznie zawarta.

Kalkulator ubezpieczenia domu
Oblicz składkę na swoje ubezpieczenie domu lub mieszkania – wypełnij nasz kalkulator i czekaj na naszą ofertę.

Ubezpieczenie domu Warta Dom Komfort Plus – dodatki, które mogą się przydać

Standardowo, przy ubezpieczeniu domu Warta Dom Komfort Plus dodawany jest bezpłatny, szeroki pakiet usług Assistance. Możemy tu liczyć na:

  • Pomoc w razie kłopotów ze zdrowiem – pokrycie kosztów wizyty, lekarza, pielęgniarki, itp.
  • Dostęp do infolinii medycznej – konsultacje przez całą dobę z lekarzem, na temat zachowania się w przypadku wystąpienia objawów choroby;
  • Pomoc w razie leczenia szpitalnego – w wyniku nieszczęśliwego wypadku lub nagłego, poważnego zachorowania ubezpieczonego, Warta zapewnia opiekę nad dziećmi do 16 roku życia, opiekę nad osobami niepełnosprawnymi, transport i opiekę zwierząt domowych;
  • Pomoc specjalistów – ślusarza, hydraulika, szklarza, elektryka, dekarza, stolarza;
  • Pomoc serwisową – organizujemy i pokrywamy koszty naprawy RTV, AGD i PC, który ma nie więcej niż 6 lat;
  • Pomoc przy przeglądzie instalacji gazowych i elektrycznych w ubezpieczanym budynku;
  • Bezpośrednia pomoc w przypadku np. pożaru czy zalania – zorganizowanie i pokrycie kosztów dozoru i transportu ocalałego mienia, zakwaterowanie w hotelu, itp.

Umowę możemy rozszerzyć dodatkowo o ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej OC w życiu prywatnym, pakiet Torebka, NNW oraz Bagaż podróżny. Najczęściej wybieranym przez Klientów dodatkiem do tego ubezpieczenia, jest OC w życiu prywatnym, które stanowi gwarancję ochrony, gdy wyrządzimy szkodę przeciwko rzeczom i osobom trzecim – odszkodowanie za zniszczone mienie lub zdrowie wypłaca Warta.

Kalkulator ubezpieczenia domu
Oblicz składkę na swoje ubezpieczenie domu lub mieszkania – wypełnij nasz kalkulator i czekaj na naszą ofertę.

Ubezpieczenie domu Warta Dom Komfort Plus a odszkodowanie za zniszczone mienie

Gdy dojdzie do szkody, odszkodowanie za zniszczone mienie wyliczane jest według kosztów zakupu nowych przedmiotów i materiałów. Dzięki temu, można wykonać generalny remont zniszczonego domu czy mieszkania.

Ubezpieczenie domu Warta Dom Komfort Plus
Warta Dom Komfort Plus – ochrona w każdym możliwym przypadku

Odszkodowania są wypłacane według kosztów zakupu nowych materiałów i rzeczy. Ważnym jest jednak ich wiek w momencie szkody. Więcej informacji przedstawia zdjęcie zamieszczone poniżej:

Sposoby naliczania odszkodowania

Dodatkowo, w przypadku wystąpienia awarii instalacji, Warta opłaca koszty poszukiwania przyczyny awarii i przywrócenia stanu sprzed wystąpienia zdarzenia do wysokości 10% sumy ubezpieczenia. Maksymalną granicę wypłacalności w takim przypadku określono na 20 tys. złotych.

W swojej klasie cenowej, dodatkowo, ze względu na bardzo szeroki zakres ubezpieczenia, produkt ten jest w czołówce ubezpieczeń majątkowych na rynku.

W przypadku pytań, prosimy o kontakt pod numerem telefonu 501-620-325 lub poprzez nasz formularz kontaktowy.

Poniżej zamieszczamy Ogólne Warunki Ubezpieczenia

WARTA OWU Dom Komfort

Ubezpieczenie domu Warta Dom Komfort Plus – Ubezpieczenia Biała Podlaska