Kalkulator składki na ubezpieczenie wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych
4.8 (Wynik: 96.67%) Oddano 6 Głosów

W tym miejscu, prezentujemy Państwu nasz Kalkulator składki na ubezpieczenie wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych do wypełnienia online. Dzięki temu narzędziu, w szybkim czasie, będziemy mogli przedstawić Państwu ofertę ubezpieczenia budynków we wspólnocie lub spółdzielni mieszkaniowej, wraz z ubezpieczeniem OC Warta Ekstrabiznes.

Kalkulator składki na ubezpieczenie wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych
Formularz składki na ubezpieczenie wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych – wypełnij bez wychodzenia z biura formularz i czekaj na korzystną ofertę.

Wypełniając nasz Kalkulator składki, dostarczą nam Państwo niezbędnej wiedzy, potrzebnej do skonstruowania oferty. Po otrzymaniu formularza, z reguły, w ciągu 2-3 godzin, odsyłamy gotową ofertę na podany w formularzu adres e-mail. W przypadku, gdy suma ubezpieczenia majątku przekracza 15 milionów złotych, wysyłamy Państwu dwa formularze do doprecyzowania warunków, zaś samą ofertę, przygotowuje za nas etatowy pracownik Warty.

Zachęcamy wspólnoty i spółdzielnie mieszkaniowe, aby korzystały z narzędzia, którym jest nasze narzędzie.  Dzięki temu, bez konieczności wychodzenia z biura, otrzymają Państwo gotową ofertę na adres e-mail.

Biorąc pod uwagę, zarówno cenę jak i zakres naszych polis, stanowią one doskonałą ochronę dla majątku spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych. Zapraszamy do skorzystania z narzędzia.

Kalkulator składki na ubezpieczenie wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych


Informacje podstawowe




Data rozpoczęcia ochrony ubezpieczeniowej



Ubezpieczenie budynków oraz mienia




Ubezpieczenie Mienia od KRADZIEŻY



Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej OC



Dane kontaktowe





Obowiązek informacyjny

Narzędzie do wyliczenia składki ubezpieczenia dla wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych, zostało stworzone tylko i wyłącznie po to, aby łatwo mogli Państwo złożyć zapytanie ofertowe. Od momentu otrzymania formularza, skontaktujemy się z Państwem telefonicznie lub poprzez e-mail w ciągu maksymalnie 24 godzin. Z reguły czas odpowiedzi w przypadku tego ubezpieczenia nie przekracza 2-3 godzin od momentu otrzymania zapotrzebowania. W przypadku sobót i niedziel oraz innych dni wolnych od pracy, czas ten może się nieco wydłużyć. Jeżeli formularz wpłynie do nas w piątek przed godziną 14, odpowiemy na niego najwcześniej w następny pierwszy roboczy dzień nowego tygodnia, czyli najprawdopodobniej w poniedziałek.

Wszelkie informacje wysłane poprzez nasz formularz, są wyłącznie do wiadomości firmy Marcin Tobiszewski Agent Ubezpieczeniowy i nie zostaną udostępnione osobom trzecim. Wypełniając ten formularz, nie są Państwo w jakikolwiek sposób zobligowani do wykupienia polisy.

Kalkulator składki na ubezpieczenie wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych – Warta Ubezpieczenia Biała Podlaska