Kalkulator składki na ubezpieczenie wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych
4.8 (Wynik: 96.67%) Oddano 6 Głosów

W tym miejscu, prezentujemy Państwu nasz Kalkulator składki na ubezpieczenie wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych do wypełnienia online. Dzięki temu narzędziu, w szybkim czasie, będziemy mogli przedstawić Państwu ofertę ubezpieczenia budynków we wspólnocie lub spółdzielni mieszkaniowej, wraz z ubezpieczeniem OC Warta Ekstrabiznes.

Kalkulator składki na ubezpieczenie wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych
Kalkulator składki na ubezpieczenie wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych – wypełnij bez wychodzenia z biura formularz i czekaj na korzystną ofertę.

Wypełniając nasz Kalkulator składki na ubezpieczenie wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych, dostarczą nam Państwo niezbędnej wiedzy, potrzebnej do skonstruowania oferty. Po otrzymaniu formularza, z reguły, w ciągu 2-3 godzin, odsyłamy gotową ofertę na podany w formularzu adres e-mail. W przypadku, gdy suma ubezpieczenia majątku przekracza 15 milionów złotych, wysyłamy Państwu dwa formularze do doprecyzowania warunków, zaś samą ofertę, przygotowuje za nas etatowy pracownik Warty.

Zachęcamy wspólnoty i spółdzielnie mieszkaniowe, aby korzystały z narzędzia, którym jest nasz Kalkulator składki na ubezpieczenie wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych. Dzięki temu, bez konieczności wychodzenia z biura, otrzymają Państwo gotową ofertę na adres e-mail.

Kalkulator składki na ubezpieczenie wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych


Informacje podstawowe
Data rozpoczęcia ochrony ubezpieczeniowejUbezpieczenie budynków oraz mienia
Ubezpieczenie Mienia od KRADZIEŻYUbezpieczenie odpowiedzialności cywilnej OCDane kontaktowe

Obowiązek informacyjny

Narzędzie, którym jest Kalkulator składki na ubezpieczenie wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych, zostało stworzone tylko i wyłącznie, aby łatwo mogli Państwo złożyć zapytanie ofertowe. Od momentu otrzymania formularza, skontaktujemy się z Państwem telefonicznie lub poprzez e-mail w ciągu maksymalnie 24 godzin. Z reguły czas odpowiedzi w przypadku tego ubezpieczenia nie przekracza 2-3 godzin od momentu otrzymania zapotrzebowania. W przypadku sobót i niedziel oraz innych dni wolnych od pracy, czas ten może się nieco wydłużyć.

Wszelkie informacje wysłane poprzez Kalkulator składki na ubezpieczenie wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych, są wyłącznie do wiadomości firmy Marcin Tobiszewski Agent Ubezpieczeniowy i nie zostaną udostępnione osobom trzecim. Wypełniając Kalkulator składki na ubezpieczenie wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych, nie są Państwo w jakikolwiek sposób zobligowani do wykupienia polisy.

Kalkulator składki na ubezpieczenie wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych – Warta Ubezpieczenia Biała Podlaska