Oceń naszą stronę
[Głosowano: 3 razy, Średnia ocena: 4.7]

Każda firma powinna być ubezpieczona. Ubezpieczenie firmy Warta Ekstrabiznes Plus, to oferta skierowana do przedsiębiorców, których wartość majątku nie jest większa niż 30 mln złotych (dla ubezpieczenia mienia, w przypadku wspólnot mieszkaniowych wartość mienia do 60 mln zł.) oraz ich roczny przychód z tytułu prowadzonej działalności nie przekracza 30 mln złotych (dla ubezpieczeń dotyczących Odpowiedzialności Cywilnej). W przypadku firm, gdzie wartość majątku lub roczny obrót przekracza te kwoty, za naszym pośrednictwem takie polisy robi pracownik Warty.

Warta Ekstrabiznes Plus
Każda firma jest warta dobrego ubezpieczenia – nie ryzykuj, ubezpiecz się w Warcie

Każda firma potrzebuje ochrony ubezpieczeniowej do zabezpieczenia swoich interesów. Dzięki elastyczności w zakresie budowania oferty i nowatorskim rozwiązaniom, ubezpieczenie firmy, jakie Państwu oferujemy, daje możliwość stworzenia polisy, która będzie chronić przed zdarzeniami, jakie towarzyszą przy prowadzeniu firmy.

Zakres tego ubezpieczenia dostosowany jest do oczekiwań najbardziej wymagających Klientów na rynku, ale także i dla tych, którym zależy na ochronie tylko jednego wybranego ryzyka, takiego jak np. OC z tytułu prowadzenia działalności gospodarczej na kilka milionów złotych. Jeżeli potrzebują Państwo tylko OC firmy, zachęcamy do skorzystania z formularza, który będzie pomocny do wyliczenia składki na ubezpieczenie OC działalności gospodarczej.

Dzięki ujęciu szeregu  ryzyk, które do tej pory były zarezerwowane dla dużych ubezpieczeń korporacyjnych, oferta tego ubezpieczenia, stanowi doskonałą alternatywę dla firm szukających pełnej ochrony prowadzonego przedsiębiorstwa. Tworzymy oferty dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw w Polsce.

Warianty ochrony ubezpieczenia firmy Warta Ekstrabiznes Plus

Ubezpieczenie firmy Warta Ekstrabiznes Plus
Ubezpieczenie firmy Warta Ekstrabiznes Plus – możliwość dopasowania indywidualnego wariantu ochrony przy niskiej składce

Ubezpieczenie firmy Warta Ekstrabiznes Plus to kompleksowa ochrona dla małych i średnich przedsiębiorstw w zakresie:

 • mienia, tj.: budynków, budowli, lokali, maszyn, urządzeń, wyposażenia, nakładów inwestycyjnych, mienia obrotowego, mienia pracowniczego, wartości pieniężnych, stacjonarnego i przenośnego sprzętu elektronicznego oraz danych i nośników danych;
 • mienia w transporcie (cargo);
 • OC;
 • NNW Pracowników w 3 wariantach.;
 • pomocy w postaci Pakietu Assistance
 • + Pakiety Bezpieczeństwa

W zależności od tego, jaką Państwo potrzebują polisę, czy to na ubezpieczenie mienia, czy to na OC działalności, polecamy każdemu dodatek w postaci ubezpieczenia NNW dla pracowników. Polecamy to zwłaszcza  jako dodatek do ubezpieczenia OC firmy – w przypadku, gdy firma zatrudnia pracowników. Jeżeli nie ma zatrudnionych pracowników, dodatek w postaci NNW jest dla właściciela firmy.

Zalety tego dodatku:

 • NNW w ramach Warta Ekstrabiznes Plus to jeden z 3 wariantów ochrony– elastyczny wybór, dostosowany do potrzeb i oczekiwań klientów;
 • Ubezpieczenie NNW stanowi uzupełnienie ubezpieczenia OC – nie każdy wypadek pracownika, będzie zawierał się w zakresie OC pracodawcy;
 • Ochrona zdrowia pracowników jest szczególnie ważna w branżach produkcyjnych, usługowych, gdzie pracownicy są narażeni na wypadki (niejednokrotnie stanowi wymóg kontraktów budowlanych);
 • Pakiet assistance automatycznie włączany podczas wyboru ubezpieczenia mienia i NNW, który zapewnia klientowi świadczenia pomocy technicznej oraz medycznej – wszystko w ramach kompleksowej ochrony;
 • Co ważne! Pakiet bezpieczeństwa NNW – to dodatkowe środki aż do 10.000 zł wypłacane pracodawcy w trudnej chwili gdy pozostaje on z niepełnym zespołem.
Kalkulator ubezpieczenia firmy Warta Ekstrabiznes Plus
Zabezpiecz kompleksowo swoją firmę – wypełnij formularz ubezpieczenia firmy Warta Ekstrabiznes Plus

Gdzie kupić i co potrzebujemy, by przygotować Państwu taką ofertę?

Ubezpieczenie można wykupić u każdego Agenta Warty oraz w naszej agencji. Dobrze dobrany zakres polisy, czy to w przypadku ubezpieczenia mienia, czy to w przypadku ubezpieczenia OC, będzie kompleksowo chronić firmę przed potencjalnymi szkodami. Dodamy tylko, że jeżeli będą Państwo robić oferty na OC działalności, prosimy by podawać wszystkie wykonywane przez firmę kody PKD działalności. Brak któregoś z kodów, który Państwo wykonują, może skutkować brakiem lub nienależytą ochroną przy OC – będzie to mieć odzwierciedlenie przy wypłacie odszkodowania (brak właściwego kodu w polisie, z którego jest szkoda, skutkuje brakiem ochrony, a co się z tym wiąże, brakiem odpowiedzialności Towarzystwa). – Prosimy mieć to na uwadze.

Jesteśmy w stanie przygotować ofertę ubezpieczenia, dostosowaną do prawie każdej firmy na rynku. Chcąc uzyskać informacje, odnośnie ceny ubezpieczenia OC firmy, wystarczy poprzez formularz kontaktowy podać nam następujące dane (jak otrzymujemy tego typu dane na maila, zadajemy dodatkowe pytania przeprowadzając analizę potrzeb – wtedy, jak dostaniemy odpowiedzi, robimy ofertę:

 • Nazwę firmy;
 • REGON;
 • PKD;
 • Przychody netto za ostatni rok działalności;
 • Sumę ubezpieczenia;
 • Zakres ubezpieczenia.

W celu przygotowania szerszej oferty, w której prócz OC firmy, znajdzie się ubezpieczenie mienia, zamieściliśmy na naszej stronie formularz do wypełnienia online, na podstawie którego zostanie obliczona składka ubezpieczenia dla firm. W przypadku pytań, zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 501-620-325 lub poprzez formularz kontaktowy zamieszczony na tej stronie. Zapraszamy do kontaktu.

Ubezpieczenie firmy Warta Ekstrabiznes Plus – Ubezpieczenia Biała Podlaska