Oceń naszą stronę
[Głosowano: 1 razy, Średnia ocena: 5]

Ubezpieczenie mieszkania Warta Dom, to oferta która jest adresowana do posiadaczy mieszkań lub domów jednorodzinnych. Obejmuje również domki letniskowe.

Ubezpieczenie mieszkania Warta Dom - dobre ubezpieczenie w niskiej cenie
Ubezpieczenie mieszkania Warta Dom – dobre ubezpieczenie w niskiej cenie

Polisa chroni przed ryzykami nazwanymi, które są zdefiniowane w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia. Umowa ubezpieczeniowa może dotyczyć tylko np.;

  • Zdarzeń losowych, takich jak deszcz, dym i sadza, grad, lawina, napór śniegu, huk ponaddźwiękowy, osuwanie się ziemi, powódź, pożar, silny wiatr, trzęsienie ziemi, uderzenie pioruna, uderzenie pojazdu mechanicznego, upadek drzew lub masztów upadek pojazdu powietrznego, wybuch, zalanie, zapadanie się ziemi.
  • Przepięć, stłuczeń,dewastacji w zakresie zdarzeń losowych, bez limitów i dodatkowej składki,
  • Kradzieży z włamaniem lub rabunku

Przedmiotem ubezpieczenia mogą być:

 • lokal mieszkalny z opcją rozszerzenia o udział w częściach wspólnych
 • (dot. budynków, w których jest mniej niż 10 lokali)
 • dom jednorodzinny
 • garaż lub inny budynek
 • stałe elementy lokalu
 • ruchomości domowe
 • dom letniskowy
 • ruchomości domowe w domu letniskowym
 • mała architektura (ogrodzenie)

Zakres tego ubezpieczenia może zostać rozszerzony dla posiadanych ruchomości oraz dodatkowo elementów stałych czy murów danej nieruchomości. Głównym warunkiem, który trzeba spełnić, by ubezpieczenie od kradzieży było czynne, jest wcześniejsze ubezpieczenie danej posiadłości ochroną ubezpieczenia w zakresie zdarzeń losowych.

Kalkulator ubezpieczenia domu
Oblicz składkę na swoje ubezpieczenie domu lub mieszkania – wypełnij nasz kalkulator i czekaj na naszą ofertę.

Umowa może zostać zawarta na jeden rok lub na trzy lata. Osoby podpisujące trzyletnią polisę ubezpieczenia domu otrzymują kilkuprocentową zniżkę na całość ubezpieczenia i dodatkowo nie muszą co roku pamiętać o tym, żeby to ubezpieczenie wznowić.

Dla Państwa wygody, stworzyliśmy i zamieściliśmy na naszej stronie kalkulator do wypełnienia online, dzięki któremu wyliczymy Państwu składkę za ubezpieczenie domu lub mieszkania. Pytania, które zostały w nim zamieszczone, stanowią odwzorowanie tego, o co pytamy Klientów przychodzących osobiście do naszej agencji.

Co dostajemy dodatkowo – czyli to, co, które otrzymujemy w pakiecie razem z ubezpieczeniem

Wybierając to ubezpieczenie, prócz samej nieruchomości oraz ruchomości domowych, możemy ubezpieczyć dodatki takie jak ogrodzenie, OC w życiu prywatnym, NNW i inne. Pytamy o to, gdy kontaktują się Państwo z nami w celu zakupu ubezpieczenia. Polisy, które są zawarte na okres 3 lat, mają dodatkowe pakiety korzyści, do określonych stałych sum ubezpieczenia. Są one szczegółowo wyszczególnione, zarówno na ofertach, jak i polisach.

Do każdej polisy ubezpieczenia mieszkania, dodawany jest bezpłatnie pakiet Assistance, w którym między innymi możemy otrzymać pomoc hydraulika, szklarza, elektryka, ślusarza, itp. – w bezpłatnym wariancie, jest limit kwotowy i ilościowy – max. 2 zdarzenia w ciągu 12 miesięcy. Jeżeli to rozszerzymy o wariant komfort, dodatkowo płatny, mamy możliwość skorzystać w ciągu 12 miesięcy, 5 razy z pomocy specjalisty.

Możemy również wybrać wariant ochrony, zapewniający pomoc w przypadku stłuczenia – prosimy o kontakt z nami w celu uszczegółowienia oferty.

Jeżeli ktoś, kto wykupuje ubezpieczenie, ma mieszkanie w bloku, sugerujemy wybranie koniecznie dodatku, którym jest ubezpieczenie OC w życiu prywatnym. Dodatek ten pozwala na pokrycie roszczeń osób trzecich w sytuacji, gdy dojdzie z naszej winy do szkód na mieniu lub osobie trzeciej. W przypadku ubezpieczeń mieszkań, znajdujących się w blokach, chodzi o sytuacje związane z zalaniem sąsiada/sąsiadów mieszkających pod nami. Brak rozszerzenia ubezpieczenia o OC w życiu prywatnym sprawi, że w momencie zalania, do naprawienia szkody jesteśmy zobligowani sami, kosztem własnych środków. OC życiu prywatnym obejmuje swoim zasięgiem teren całego kraju.

W przypadku pytań, prosimy o kontakt pod numerem telefonu 501-620-325 lub poprzez nasz formularz kontaktowy.

Dla osób, które potrzebują znacznie szerszego zakresu ochrony ubezpieczenia mienia, polecamy ubezpieczenie od wszelkich ryzyk, z formułą “Allrisks”, o którym piszemy tutaj.

Ubezpieczenie mieszkania Warta Dom – Ubezpieczenia Biała Podlaska