Ubezpieczenie mieszkania Warta Dom Plus, to oferta która jest adresowana do posiadaczy mieszkań lub domów jednorodzinnych. Obejmuje również domki letniskowe.

Umowa ubezpieczeniowa może dotyczyć tylko np.;

  • Zdarzeń losowych, takich jak deszcz, dym i sadza, grad, lawina, napór śniegu, huk ponaddźwiękowy, osuwanie się ziemi, powódź, pożar, silny wiatr, trzęsienie ziemi, uderzenie pioruna, uderzenie pojazdu mechanicznego, upadek drzew lub masztów upadek pojazdu powietrznego, wybuch, zalanie, zapadanie się ziemi.
  • Przepięć, stłuczeń,dewastacji w zakresie zdarzeń losowych, bez limitów i dodatkowej składki,
  • Kradzieży z włamaniem lub rabunku
Ubezpieczenie mieszkania Warta Dom Plus
Ubezpieczenie mieszkania Warta Dom Plus – dobre ubezpieczenie w niskiej cenie

Zakres tego ubezpieczenia może zostać rozszerzony dla posiadanych ruchomości oraz dodatkowo elementów stałych czy murów danej nieruchomości. Głównym warunkiem, który trzeba spełnić, by ubezpieczenie od kradzieży było czynne, jest wcześniejsze ubezpieczenie danej posiadłości ochroną ubezpieczenia w zakresie zdarzeń losowych.

Umowa może zostać zawarta na jeden rok lub na trzy lata. Osoby podpisujące trzyletnią polisę ubezpieczenia domu otrzymują kilkuprocentową zniżkę na całość ubezpieczenia i dodatkowo nie muszą co roku pamiętać o tym, żeby to ubezpieczenie wznowić.

Dla Państwa wygody, stworzyliśmy i zamieściliśmy na naszej stronie kalkulator do wypełnienia online, dzięki któremu wyliczymy Państwu składkę za ubezpieczenie domu lub mieszkania. Pytania, które zostały w nim zamieszczone, stanowią odwzorowanie tego, o co pytamy Klientów przychodzących osobiście do naszej agencji.

Ubezpieczenie mieszkania Warta Dom Plus – dodatki, które otrzymujemy w pakiecie

Do każdej polisy ubezpieczenia mieszkania Warta Dom Plus dodawany jest bezpłatnie pakiet Assistance Plus, w którym między innymi możemy otrzymać pomoc hydraulika, szklarza, elektryka, ślusarza, itp.

Dodatkowym elementem, o który może zostać rozszerzona polisa ubezpieczeniowa, jest możliwość wyboru ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej OC w życiu prywatnym oraz pakiet Torebka.

Dzięki zniżkom, wynikającym z wyłączności, ubezpieczenie to jest bardzo atrakcyjne dla klientów z całej Polski. W przypadku pytań, prosimy o kontakt pod numerem telefonu 501-620-325 lub poprzez nasz formularz kontaktowy.

Dla osób, które potrzebują znacznie szerszego zakresu ochrony ubezpieczenia mienia, polecamy ubezpieczenie Warta Dom Komfort Plus, o którym piszemy tutaj.

Poniżej zamieszczamy ogólne warunki ubezpieczenia Warta Dom Plus.

Ogólne warunki ubezpieczenia Warta Dom Plus

Ogólne warunki ubezpieczenia HDI Dom

Ubezpieczenie mieszkania Warta Dom Plus – Ubezpieczenia Biała Podlaska

Ocena
Data
Reviewed Item
Ubezpieczenie mieszkania Warta Dom Plus - Ubezpieczenia Biała Podlaska
Łącznie
51star1star1star1star1star