Oceń naszą stronę
[Głosowano: 3 razy, Średnia ocena: 3.7]

Ubezpieczenie dla firm Warta SMARTBIZNES to oferta skierowana do niewielkich firm oraz osób prowadzących jednoosobowe działalności gospodarcze, których dochód roczny nie przekracza 1 mln złotych. Głównymi adresatami oferty są te przedsiębiorstwa, które nie chcą obawiać się potencjalnych konsekwencji zdarzeń wynikających ze szkody: np. włamanie czy pożar.

Dlaczego warto posiadać ubezpieczenie dla firm Warta SMARTBIZNES?

Przewagą tego produktu nad innymi, podobnymi na rynku produktami, jest sposób oceny ryzyka i cena. Standardowe ubezpieczenie firmy, wymaga wielu zabezpieczeń do objęcia ochroną danej firmy. W przypadku t

Ubezpieczenie dla firm Warta SMARTBIZNES
Ubezpieczenie dla firm Warta SMARTBIZNES – najlepsze ubezpieczenie dla małych firm i osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą

ego pakietu, nie nie wymagamy zbyt wielu zabezpieczeń, takich jak kraty w oknach, szyby antywłamaniowe czy alarm – gdyż jest to dodatkowy koszt, na który małe firmy nie zawsze mogą sobie pozwolić. W zależności od wybranego wariantu oraz poszczególnych ryzyk, cena takiego ubezpieczenia, może wynosić bardzo niewiele.

 

Ten pakiet ubezpieczenia gwarantuje maksymalny poziom ochrony i poczucia bezpieczeństwa przy minimalnych nakładach. Mając takie ubezpieczenie można dodatkowo liczyć na fachową pomoc w różnych trudnych sytuacjach w ramach bardzo szerokiego zakresu usług Assistance.

Jeżeli prowadzą Państwo jednoosobową działalność gospodarczą, ta oferta ubezpieczenia jest właśnie dla Państwa. Czasami jednak, z uwagi na charakter prowadzonej działalności i używane kody PKD, nie udaje się nam zrobić ubezpieczenia. Wtedy po prostu robimy ofertę szerszą na innym produkcie. Zachęcamy do kontaktu z naszą agencją w sprawie ubezpieczenia dla małych firm. Przedstawimy ofertę, dopasowaną zarówno cenowo jak i zakresowo dla konkretnej firmy.

W tym miejscu zamieściliśmy formularz online, na podstawie którego wyliczymy Państwu składkę za ochronę mienia oraz OC firmy. Zachęcamy wszystkie firmy do wypełnienia kalkulatora, zwłaszcza te, które prowadzą jakiekolwiek usługi, np. gabinety kosmetyczne, fryzjerskie, sklepy, itp.

Co można wykupić dodatkowo?

W tym wariancie, można wykupić OC dobrowolne dla określonych grup zawodowych. Możemy zrobić OC dla:

  • personelu pedagogiczno-wychowawczy (np. nauczyciel, pedagog, wychowawca)
  • osób związanych ze sportem (np. trener sportowy, instruktor sportowy)
  • osób związanych z kulturą (np. przewodnik turystyczny, pilot wycieczek, kustosz muzealny)
  • praktykantów w zakresie szkód wyrządzonych pracodawcy
  • pracowników biurowych
  • personelu kosmetyczno-fryzjerskiego
  • aptekarz lub technik farmacji, w tym w zakresie wydawania leków i sporządzania leków recepturowych
Zakres ochrony ubezpieczenia
Ubezpieczenie dla firm Warta SMARTBIZNES
Na co możesz liczyć – Ubezpieczenie dla małych firm – pełna ochrona dla Twojego biznesu

Zakres ochrony ubezpieczenia dla małych firm dostępny jest w trzech wariantach: Podstawowym, Modelowym i Optymalnym, które, w zależności od potrzeb i ochrony, można dowolnie modyfikować. W poniższej tabeli przedstawiamy Państwu różnice pomiędzy tymi pakietami.

Oprócz ochrony mienia, dodatkowym elementem jest możliwość wyboru ubezpieczenia OC dla firmy. Można je wybrać w pakiecie podstawowym i optymalnym. Pod tym linkiem przestawiamy produkt w pigułce.

Dodamy jeszcze, że nie każda branża może być objęta ubezpieczeniem SMARTBIZNES – o tym, jakie branże mogą lub nie posiadać takie ubezpieczenie, decyduje właściwie wykonywany kod PKD. Jeżeli ktoś się z nami skontaktuje i powie nam, jakie PKD wykonuje, określimy, czy możemy takie ubezpieczenie zrobić w wariancie dla małych firm czy nie. Jeżeli nie będziemy mogli zrobić wariantu SMARTBIZNES, zaproponujemy pakiet na większych warunkach, którym jest Warta Ekstrabiznes Plus.

W przypadku, gdyby opis produktu byłby dla Państwa niewystarczający, lub chcieliby Państwo dodatkowo rozwiać swoje wątpliwości odnośnie zakresu i ceny ubezpieczenia, zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 501-620-325 lub poprzez nasz formularz kontaktowy.

Ubezpieczenie dla firm Warta SMARTBIZNES – Ubezpieczenia Biała Podlaska