Ubezpieczenie dla firm Warta Mikrobiznes Plus
4.6 (Wynik: 92.5%) Oddano 8 Głosów

Ubezpieczenie dla firm Warta Mikrobiznes Plus to oferta skierowana do niewielkich firm oraz osób prowadzących jednoosobowe działalności gospodarcze, których dochód roczny nie przekracza 1 mln złotych. Głównymi adresatami oferty są te przedsiębiorstwa, które nie chcą obawiać się potencjalnych konsekwencji zdarzeń wynikających ze szkody: np. włamanie czy pożar.

Ubezpieczenie dla firm Warta Mikrobiznes Plus
Ubezpieczenie dla firm Warta Mikrobiznes Plus – najlepsze ubezpieczenie dla małych firm i osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą

Dlaczego warto posiadać ubezpieczenie dla firm Warta Mikrobiznes Plus?

Przewagą tego produktu nad innymi, podobnymi na rynku produktami, jest sposób oceny ryzyka i cena. Ubezpieczenie dla firm Warta Mikrobiznes Plus nie wymaga zbyt wielu zabezpieczeń, takich jak kraty w oknach, szyby antywłamaniowe czy alarm – gdyż jest to dodatkowy koszt, na który małe firmy nie zawsze mogą sobie pozwolić. W zależności od wybranego wariantu oraz poszczególnych ryzyk, cena takiego ubezpieczenia, może wynosić tylko 92 zł. na cały rok. Tutaj znajdują się przykłady zdarzeń, przed którymi chroni Warta Mikrobiznes Plus.

Warta dla firm Mikrobiznes Plus gwarantuje maksymalny poziom ochrony i poczucia bezpieczeństwa przy minimalnych nakładach. Mając takie ubezpieczenie można dodatkowo liczyć na fachową pomoc w różnych trudnych sytuacjach w ramach bardzo szerokiego zakresu usług Assistance.

W tym miejscu zamieściliśmy kalkulator online, na podstawie którego wyliczymy Państwu składkę za ochronę mienia oraz OC firmy. Zachęcamy wszystkie firmy do wypełnienia kalkulatora, zwłaszcza te, które prowadzą jakiekolwiek usługi, np. gabinety kosmetyczne, fryzjerskie, sklepy, itp.

Zakres ochrony ubezpieczenia dla firm Warta Mikrobiznes Plus

Ubezpieczenie dla firm Warta Mikrobiznes Plus
Ubezpieczenie dla firm Warta Mikrobiznes Plus – pełna ochrona dla Twojego biznesu

Zakres ochrony ubezpieczenia Warta Mikrobiznes Plus dostępny jest w trzech wariantach: Podstawowym, Modelowym i Optymalnym, które, w zależności od potrzeb i ochrony, można dowolnie modyfikować. W poniższej tabeli przedstawiamy Państwu różnice pomiędzy tymi pakietami.

Oprócz ochrony mienia, dodatkowym elementem jest możliwość wyboru ubezpieczenia OC dla firmy. Można je wybrać w pakiecie podstawowym i optymalnym.

Przykład: ubezpieczenie OC dla kosmetyczki na sumę 100 tys. wynosi 212 złotych na cały rok.

W przypadku, gdyby opis produktu byłby dla Państwa niewystarczający, lub chcieliby Państwo dodatkowo rozwiać swoje wątpliwości odnośnie zakresu i ceny ubezpieczenia, zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 501-620-325 lub poprzez nasz formularz kontaktowy.

Poniżej zamieściliśmy ogólne warunki ubezpieczenia Warta Mikrobiznes Plus wraz z Kartą IPiD.

Ogólne Warunki Ubezpieczenia dla firm Warta Mikrobiznes Plus

Ubezpieczenie dla firm Warta Mikrobiznes Plus – Ubezpieczenia Biała Podlaska