Oceń naszą stronę
[Głosowano: 3 razy, Średnia ocena: 3.7]

Ubezpieczenie dla firm Warta Mikrobiznes Plus to oferta skierowana do niewielkich firm oraz osób prowadzących jednoosobowe działalności gospodarcze, których dochód roczny nie przekracza 1 mln złotych. Głównymi adresatami oferty są te przedsiębiorstwa, które nie chcą obawiać się potencjalnych konsekwencji zdarzeń wynikających ze szkody: np. włamanie czy pożar.

Ubezpieczenie dla firm Warta Mikrobiznes Plus
Ubezpieczenie dla firm Warta Mikrobiznes Plus – najlepsze ubezpieczenie dla małych firm i osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą

Dlaczego warto posiadać ubezpieczenie dla firm Warta Mikrobiznes Plus?

Przewagą tego produktu nad innymi, podobnymi na rynku produktami, jest sposób oceny ryzyka i cena. Standardowe ubezpieczenie firmy, wymaga wielu zabezpieczeń do objęcia ochroną danej firmy. W przypadku tego pakietu, nie nie wymagamy zbyt wielu zabezpieczeń, takich jak kraty w oknach, szyby antywłamaniowe czy alarm – gdyż jest to dodatkowy koszt, na który małe firmy nie zawsze mogą sobie pozwolić. W zależności od wybranego wariantu oraz poszczególnych ryzyk, cena takiego ubezpieczenia, może wynosić tylko 92 zł. na cały rok. Tutaj znajdują się przykłady zdarzeń, przed którymi chroni nasza polisa.

Ten pakiet ubezpieczenia gwarantuje maksymalny poziom ochrony i poczucia bezpieczeństwa przy minimalnych nakładach. Mając takie ubezpieczenie można dodatkowo liczyć na fachową pomoc w różnych trudnych sytuacjach w ramach bardzo szerokiego zakresu usług Assistance.

Jeżeli prowadzą Państwo jednoosobową działalność gospodarczą, ta oferta ubezpieczenia jest właśnie dla Państwa. Czasami jednak, z uwagi na charakter prowadzonej działalności i używane kody PKD, nie udaje się nam zrobić ubezpieczenia. Wtedy po prostu robimy ofertę szerszą na innym produkcie. Zachęcamy do kontaktu z naszą agencją w sprawie ubezpieczenia dla Mikro-firm. Przedstawimy ofertę, dopasowaną zarówno cenowo jak i zakresowo dla konkretnej firmy.

W tym miejscu zamieściliśmy formularz online, na podstawie którego wyliczymy Państwu składkę za ochronę mienia oraz OC firmy. Zachęcamy wszystkie firmy do wypełnienia kalkulatora, zwłaszcza te, które prowadzą jakiekolwiek usługi, np. gabinety kosmetyczne, fryzjerskie, sklepy, itp.

Zakres ochrony ubezpieczenia

Ubezpieczenie dla firm Warta Mikrobiznes Plus
Ubezpieczenie dla małych firm – pełna ochrona dla Twojego biznesu

Zakres ochrony ubezpieczenia dla małych firm dostępny jest w trzech wariantach: Podstawowym, Modelowym i Optymalnym, które, w zależności od potrzeb i ochrony, można dowolnie modyfikować. W poniższej tabeli przedstawiamy Państwu różnice pomiędzy tymi pakietami.

Oprócz ochrony mienia, dodatkowym elementem jest możliwość wyboru ubezpieczenia OC dla firmy. Można je wybrać w pakiecie podstawowym i optymalnym.

Przykład: ubezpieczenie OC dla kosmetyczki na sumę 100 tys. wynosi 212 złotych na cały rok.

W przypadku, gdyby opis produktu byłby dla Państwa niewystarczający, lub chcieliby Państwo dodatkowo rozwiać swoje wątpliwości odnośnie zakresu i ceny ubezpieczenia, zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 501-620-325 lub poprzez nasz formularz kontaktowy.

Ubezpieczenie dla firm Warta Mikrobiznes Plus – Ubezpieczenia Biała Podlaska