Oceń naszą stronę
[Głosowano: 4 razy, Średnia ocena: 2.8]

Grupowe ubezpieczenie na życie Warta Ekstrabiznes, to oferta skierowana do firm oraz podmiotów gospodarczych, które zatrudniają minimum 3 osoby. Górna granica zatrudnionych osób jest tutaj nieokreślona. Dzięki ubezpieczeniu grupowemu, pracownik oraz jego rodzina, otrzymuje szeroką ochronę zdrowia i życia oraz zabezpieczenie finansowe na wypadek nieprzewidzianych okoliczności życiowych.

Kalkulator składki na ubezpieczenie grupowe
Sprawdź, jaką firma otrzyma ofertę ubezpieczenia grupowego

Na korzyść Warty przemawia dodatkowo fakt, iż Warta, jako jedyna firma ubezpieczeniowa w Polsce, wypłaca odszkodowania za zwichnięcia.

Grupowe ubezpieczenie na życie Warta Ekstrabiznes
Grupowe ubezpieczenie na życie Warta Ekstrabiznes – najlepszy wybór w dla firm

Umowa zapewnia osobie ubezpieczonej oraz rodzinie Ubezpieczonego świadczenie z tytułu śmierci oraz zdarzeń spowodowanych nieszczęśliwym wypadkiem lub chorobą, a ochrona ubezpieczeniowa zapewniana jest przez 24 godziny na dobę, w dowolnym miejscu na świecie.

Grupowe ubezpieczenie na życie Warta Ekstrabiznes – zakres ochrony

Grupowe ubezpieczenie na życie Warta Ekstrabiznes dostępne jest w dwóch wariantach: podstawowym oraz rozszerzonym.

Wariant podstawowy obejmuje te ryzyka, które bezpośrednio wiążą się z życiem i zdrowiem ubezpieczonego pracownika. Do podstawowych ryzyk, jakie zaliczają się do tego wariantu należą te, które wiążą się ze śmiercią – czyli zgony oraz z trwałym kalectwem czy uszczerbkiem na zdrowiu. Do tych ryzyk możemy zaliczyć np. zgon ubezpieczonego w wyniku wypadku, zgon ubezpieczonego w wyniku zawału serca, zgon małżonka ubezpieczonego, czy powstanie trwałego uszczerbku na zdrowiu ubezpieczonego, itp.

Wariant podstawowy ma jednak niewielki zakres ochrony i dlatego w większości przypadków, naszym klientom zdecydowanie polecamy wybór pakietu wariantu rozszerzonego. Obejmuje on te ryzyka które wiążą się z życiem i zdrowiem ubezpieczonego pracownika (tak jak w wariancie podstawowym) oraz te, które związane są z życiem jego najbliższych. Dodatkowym elementem są świadczenia związane z pobytem w szpitalu oraz świadczenia za wystąpienie danej choroby – w katalogu występują aż 44 choroby, za których wystąpienie Warta wypłaca odszkodowanie.

Wybór wariantów warunkuje głównie struktura wiekowa danej firmy, a wymienione świadczenia z obojga pakietów, to jedynie niewielka część, która występuje przy ubezpieczeniu grupowym w Warcie. Każda firma może indywidualnie określić, które ryzyka mają znaleźć się na umowie.

Atrakcyjnym dodatkiem, dodawanym bezpłatnie do tego ubezpieczenia, jest Assistance Medyczny, który gwarantuje szeroki zakres pomocy w nagłych przypadkach takich jak: organizacja i pokrycie kosztów wizyty lekarza i pielęgniarki, dostawy leków, transportu medycznego, opieki w szpitalu i po powrocie z niego.

Czego potrzebujemy, aby przygotować Państwu ofertę ubezpieczenia grupowego?

Aby szybko przygotować ofertę, będziemy potrzebować następujących danych:

    • Dane firmy – tj. dokładna nazwa i adres, nip, regon;
    • Ilość pracowników;

Na osobnej stronie, możesz wypełnić nasz kalkulator składki na ubezpieczenie grupowe w Warcie, który jest pomocny przy tworzeniu ofert ubezpieczenia grupowego. Zapraszamy do częstego korzystania z narzędzia.

W przypadku, gdyby opis produktu byłby dla Państwa niewystarczający, lub chcieliby Państwo dodatkowo uzyskać odpowiedzi na pytania, jakie mogły się pojawić po lekturze tej strony, zapraszam do kontaktu pod numerem telefonu 501-620-325 lub poprzez formularz kontaktowy. Jesteśmy w stanie przygotować ofertę dla każdej firmy.

Poniżej zamieszczamy ogólne warunki Ubezpieczenia Grupowego Warta Ekstrabiznes.

Ogólne warunki Ubezpieczenia Grupowego w Warcie

Grupowe ubezpieczenie na życie Warta Ekstrabiznes – Ubezpieczenia Biała Podlaska OC AC