Oceń naszą stronę
[Głosowano: 9 razy, Średnia ocena: 2.8]

Grupowe ubezpieczenie na życie Warta Ekstrabiznes Plus, to oferta skierowana do firm oraz podmiotów gospodarczych, które zatrudniają minimum 3 osoby. Górna granica zatrudnionych osób jest tutaj nieokreślona. Dzięki ubezpieczeniu grupowemu, pracownik oraz jego rodzina, otrzymuje szeroką ochronę zdrowia i życia oraz zabezpieczenie finansowe na wypadek nieprzewidzianych okoliczności życiowych.

Umowa zapewnia osobie ubezpieczonej oraz rodzinie Ubezpieczonego świadczenie z tytułu śmierci oraz zdarzeń spowodowanych nieszczęśliwym wypadkiem lub chorobą, a ochrona ubezpieczeniowa zapewniana jest przez 24 godziny na dobę, w dowolnym miejscu na świecie.

Grupowe ubezpieczenie na życie Warta Ekstrabiznes Plus – krótkie informacje o produkcie oraz zakres ochrony

Ubezpieczenie grupowe Warta Ekstrabiznes Plus
Grupowe ubezpieczenie na życie Warta Ekstrabiznes – doskonały wybór dla firm, szukających grupowego ubezpieczenia na życie dla swoich pracowników i ich rodzin

Grupowe ubezpieczenie na życie Warta Ekstrabiznes to polisa, która jest zawierana na okres 12 miesięcy z możliwością jej przedłużenia, zgodnie z wolą stron umowy ubezpieczenia – czyli pracodawcy i TUnŻ WARTA S.A.

Ubezpieczenie dedykowane jest dla firm, w których liczba pracowników znajduje się w przedziale od 3 do 50 pracowników. Ponadto, dzięki dodatkowym pakietom ochronnym, zakres ubezpieczenia można łatwo dostosować do indywidualnych potrzeb poszczególnych pracowników, tj. ich sytuacji zawodowej oraz rodzinnej. Do przygotowania oferty Programu MSP wystarczy nam liczba pracowników oraz nr PKD. W przedziale od 3 do 50 pracowników nie wymagamy podania struktury zatrudnienia – jest to wymagane dopiero wtedy, gdy liczba pracowników przekracza 50 osób. Dla firm, zatrudniających od 3 do 50 pracowników, nie wymagamy badań i ankiet medycznych przy przystąpieniu do ubezpieczenia. Obowiązuje wyłącznie uproszczona weryfikacja ryzyka ubezpieczeniowego na podstawie krótkich oświadczeń o stanie zdrowia, stanowiących integralną część deklaracji przystąpienia do ubezpieczenia.

Do ubezpieczenia mogą przystąpić osoby, które ukończyły 18 lat i nie ukończyły 69 lat – zarówno pracownicy, jak również małżonkowie, partnerzy czy pełnoletnie dzieci ubezpieczonych pracowników.

W ramach ubezpieczenia grupowego Warta Ekstrabiznes Plus, można wybrać jeden z trzech dostępnych zakresów: Zakres 1 – podstawowy pracownik; Zakres 2 – podstawowy pracownik + podstawowy rodzina; Zakres 3 – podstawowy pracownik, + podstawowy rodzina, + urodzenie się dziecka. Dodatkowo, każdy z wymienionych tutaj zakresów, może zostać rozszerzony o pakiety dodatkowe, zróżnicowane względem składki, kwoty świadczeń oraz klasy PKD. Ważną informacją jest tutaj to, jeżeli do ubezpieczenia przystąpi Członek rodziny ubezpieczonego pracownika –  (małżonek/partner, pełnoletnie dziecko) może dowolnie wybrać pakiet dodatkowy niezależnie od pakietu wybranego przez ubezpieczonego pracownika. Do pakietu VIP może przystąpić członek rodziny, o ile przestąpił do niego pracownik. W tym miejscu podajemy możliwe do wyboru pakiety ubezpieczenia grupowego.

Atrakcyjnym dodatkiem, dodawanym bezpłatnie do tego ubezpieczenia, jest Assistance Medyczny, który gwarantuje szeroki zakres pomocy w nagłych przypadkach takich jak: organizacja i pokrycie kosztów wizyty lekarza i pielęgniarki, dostawy leków, transportu medycznego, opieki w szpitalu i po powrocie z niego.

Co z firmami, które zatrudniają więcej niż 50 osób?

Dla firm, które zatrudniają powyżej 50 osób, oferty na ubezpieczenie grupowe przygotowywane są indywidualnie. Tutaj potrzebujemy wiedzieć, jaka jest struktura wiekowa pracowników. Wybór wariantów warunkuje głównie struktura wiekowa danej firmy, a wymienione świadczenia z obojga pakietów, to jedynie niewielka część, która występuje przy ubezpieczeniu grupowym w Warcie. Każda firma może indywidualnie określić, które ryzyka mają znaleźć się na umowie.

Kalkulator składki na ubezpieczenie grupowe
Sprawdź, jaką firma otrzyma ofertę ubezpieczenia grupowego
Czego potrzebujemy, aby przygotować Państwu ofertę ubezpieczenia grupowego?

Aby szybko przygotować ofertę, będziemy potrzebować następujących danych:

    • Dane firmy – tj. dokładna nazwa i adres, nip, regon;
    • Ilość pracowników;

Na osobnej stronie, możesz wypełnić nasz formularz do wstępnego wyliczenia składki na ubezpieczenie grupowe w Warcie, który jest pomocny przy tworzeniu ofert ubezpieczenia grupowego. Zapraszamy do częstego korzystania z narzędzia.

W przypadku, gdyby opis produktu byłby dla Państwa niewystarczający, lub chcieliby Państwo dodatkowo uzyskać odpowiedzi na pytania, jakie mogły się pojawić po lekturze tej strony, zapraszam do kontaktu pod numerem telefonu 501-620-325 lub poprzez formularz kontaktowy. Jesteśmy w stanie przygotować ofertę dla prawie każdej firmy.

Po więcej informacji na temat tego produktu, zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy dostępny w zakładce kontakt lub na stronę Warty.

Grupowe ubezpieczenie na życie Warta Ekstrabiznes Plus – Ubezpieczenia Biała Podlaska OC AC