Oceń naszą stronę
[Głosowano: 5 razy, Średnia ocena: 4.4]

Dla Państwa wygody, stworzyliśmy kalkulator ubezpieczenia firmy Warta Ekstrabiznes Plus do wypełnienia online, który pozwoli na sprawny kontakt pomiędzy agencją Warty a Państwa firmą. Poświęcenie pięciu minut na wypełnienie tego wniosku pozwoli Państwu na znaczną oszczędność przy polisie ubezpieczeniowej dla firm.

Formularz ten, został przygotowany dla firm, które zamierzają kompleksowo ubezpieczyć firmę. Można wybrać samo ubezpieczenie majątku, OC prowadzonej działalności, lub ubezpieczenie np. sprzętu elektronicznego. Firmy, które chcą kompleksowo ubezpieczyć firmę, mają możliwość za jednym razem kompleksowo ubezpieczyć zarówno majątek firmy jak i OC działalności.

Po wypełnieniu i odesłaniu do nas formularza, przyślemy Państwu na e-mail gotową ofertę. Czas odpowiedzi na ten formularz jest nieco dłuższy niż w przypadku pozostałych ubezpieczeń. Nie zawsze tak się dzieje, ale czasami, z uwagi na ograniczenia kompetencyjne, musimy wysyłać do akceptacji nasze oferty do akceptacji przez Towarzystwo. Ograniczenia wynikają z prowadzonych przez firmę prac związanych z określonymi kodami PKD jak i bardzo wysokimi sumami ubezpieczenia.

Dokładamy wszelkich starań, aby oferta, którą Państwu przyślemy, spełniała Państwa oczekiwania, zarówno pod względem zakresu jak i ceny. W przypadku, gdyby okazało się, że przysłana oferta jest zbyt droga, zachęcamy do zapoznania się z tym artykułem i informacjami na temat tego, co wpływa na cenę polis firmy.

Pola oznaczone symbolem czerwonej gwiazdki* są wymagane.

Formularz ubezpieczenia firmy Warta Ekstrabiznes Plus


Informacje podstawowe


Data rozpoczęcia ochrony ubezpieczeniowejUBEZPIECZENIE OC FIRMYObowiązek informacyjny

Nasz Kalkulator został stworzony tylko i wyłącznie w celu ułatwienia Państwu złożenia zapytania ofertowego. Skontaktujemy się z Państwem telefonicznie lub poprzez e-mail w ciągu maksymalnie 24 godzin. Z reguły czas odpowiedzi w przypadku tego ubezpieczenia nie przekracza 6-8 godzin od momentu otrzymania formularza. W przypadku sobót i niedziel, czas ten może się nieco wydłużyć.

Wszelkie informacje wysłane poprzez kalkulator ubezpieczenia firmy, są wyłącznie do wiadomości firmy Marcin Tobiszewski Agent Ubezpieczeniowy i nie zostaną udostępnione osobom trzecim. Wypełniając kalkulator ubezpieczenia firmy, nie są Państwo w jakikolwiek sposób zobligowani do wykupienia polisy ubezpieczeniowej.

Kalkulator ubezpieczenia firmy Warta Ekstrabiznes Plus – Ubezpieczenia Biała Podlaska