Dla Państwa wygody, stworzyliśmy kalkulator ubezpieczenia firmy Warta Ekstrabiznes Plus do wypełnienia online, który pozwoli na sprawny kontakt pomiędzy agencją Warty a Państwa firmą. Poświęcenie pięciu minut na wypełnienie tego wniosku pozwoli Państwu na znaczną oszczędność przy polisie ubezpieczeniowej dla firm.

Po wypełnieniu i odesłaniu do nas formularza, przyślemy Państwu na e-mail gotową ofertę. Czas odpowiedzi na ten formularz jest nieco dłuższy niż w przypadku pozostałych ubezpieczeń.

Jest to podyktowane tym, że za każdym razem wnioskujemy do Warty o dodatkowe zniżki, które sięgają 60% wyjściowej składki ubezpieczenia.

Pola oznaczone symbolem czerwonej gwiazdki* są wymagane.

Kalkulator ubezpieczenia firmy Warta Ekstrabiznes Plus

Informacje podstawowe
Data rozpoczęcia ochrony ubezpieczeniowejUbezpieczenie odpowiedzialności cywilnej OCUbezpieczenie mienia od OGNIA
Ubezpieczenie Mienia od KRADZIEŻYPozostałe RyzykaZabezpieczenia od OGNIAZabezpieczenia od KRADZIEŻY - elektroniczne urządzenia wywołujące alarmPytania dotyczące oceny ryzyka - w przypadku wyboru ochrony mieniaDane kontaktoweObowiązek informacyjny

Kalkulator ubezpieczenia firmy Warta Ekstrabiznes Plus został stworzony tylko i wyłącznie w celu ułatwienia Państwu złożenia zapytania ofertowego. Skontaktujemy się z Państwem telefonicznie lub poprzez e-mail w ciągu maksymalnie 24 godzin. Z reguły czas odpowiedzi w przypadku tego ubezpieczenia nie przekracza 6-8 godzin od momentu otrzymania formularza. W przypadku sobót i niedziel, czas ten może się nieco wydłużyć.

Wszelkie informacje wysłane poprzez kalkulator ubezpieczenia firmy Warta Ekstrabiznes Plus, są wyłącznie do wiadomości firmy Marcin Tobiszewski Agent Ubezpieczeniowy i nie zostaną udostępnione osobom trzecim. Wypełniając kalkulator ubezpieczenia firmy Warta Ekstrabiznes Plus nie są Państwo w jakikolwiek sposób zobligowani do wykupienia polisy.

Kalkulator ubezpieczenia firmy Warta Ekstrabiznes Plus – Ubezpieczenia Biała Podlaska
Ocena
Data
Reviewed Item
Kalkulator składki ubezpieczenia dla małych i średnich firm Ekstrabiznes Plus - Jeżeli szukasz ubezpieczenia mienia lub OC firmy, dobrze trafiłeś. Sprawdź koniecznie ofertę.
Łącznie
51star1star1star1star1star