Oceń naszą stronę
[Głosowano: 5 razy, Średnia ocena: 4.4]

Dla Państwa wygody, stworzyliśmy formularz kontaktowy, którym jest nasz kalkulator ubezpieczenia firmy Warta Ekstrabiznes Plus do wypełnienia online. Formularz ten pozwala na sprawny kontakt pomiędzy naszym biurem a Państwa firmą. Poświęcenie pięciu minut na wypełnienie tego wniosku pozwoli Państwu na znaczną oszczędność przy polisie ubezpieczeniowej dla firm.

Formularz ten, został przygotowany dla firm, które zamierzają kompleksowo ubezpieczyć firmę. Można wybrać samo ubezpieczenie majątku, OC prowadzonej działalności, lub ubezpieczenie np. sprzętu elektronicznego. Firmy, które chcą kompleksowo ubezpieczyć firmę, mają możliwość za jednym razem kompleksowo ubezpieczyć zarówno majątek firmy jak i OC działalności.

Uwaga – nasz produkt, ma z automatu dodaną odpowiedzialność do pełnej sumy ubezpieczenia, za szkody, jakie mogą powstać na terytorium Polski, krajów Unii Europejskiej oraz Szwajcarii, Norwegii, Islandii i Wielkiej Brytanii – nie na potrzeby rozszerzania tego dodatkową klauzulą. Tak samo, z automatu jest dodana odpowiedzialność za szkody, jakie mogą być wyrządzone przez pojazdy nie posiadające obowiązku rejestracji – np. koparki.

Po wypełnieniu i odesłaniu do nas formularza, przyślemy Państwu na e-mail gotową ofertę. Czas odpowiedzi na ten formularz jest nieco dłuższy niż w przypadku pozostałych ubezpieczeń. Nie zawsze tak się dzieje, ale czasami, z uwagi na ograniczenia kompetencyjne, musimy wysyłać do akceptacji nasze oferty do akceptacji przez Towarzystwo. Ograniczenia wynikają z prowadzonych przez firmę prac związanych z określonymi kodami PKD jak i bardzo wysokimi sumami ubezpieczenia.

Dokładamy wszelkich starań, aby oferta, którą Państwu przyślemy, spełniała Państwa oczekiwania, zarówno pod względem zakresu jak i ceny. W przypadku, gdyby okazało się, że przysłana oferta jest zbyt droga, zachęcamy do zapoznania się z tym artykułem i informacjami na temat tego, co wpływa na cenę polis firmy.

Pola oznaczone symbolem czerwonej gwiazdki* są wymagane.

Formularz ubezpieczenia firmy Warta Ekstrabiznes Plus

Informujemy, iż Administratorem danych osobowych jest TUiR Warta S.A. oraz TUnŻ Warta S.A. i będą one służyły do obsługi tego zgłoszenia. Więcej informacji jest dostępnych po kliknięciu przycisku poniżej.
CZYTAJ WIĘCEJ

  Informacje podstawowe  Data rozpoczęcia ochrony ubezpieczeniowej  UBEZPIECZENIE OC FIRMY


  na przesyłanie drogą elektroniczną na mój adres e-mail Ogólnych Warunków Ubezpieczenia (OWU), Dokumentu zawierającego informacje o produkcie ubezpieczeniowym o którym mowa w art. 9 ust. 1 ustawy o działalności ubezpieczeniowej, Informacji administratora danych osobowych oraz innych informacji i dokumentów niezbędnych do zawarcia umowy ubezpieczenia wchodzącej w zakres działalności prowadzonej przez TUiR WARTA S.A.

  na przesyłanie drogą elektroniczną na mój adres e-mail Ogólnych Warunków Ubezpieczenia (OWU), Dokumentu zawierającego informacje o produkcie ubezpieczeniowym o którym mowa w art. 9 ust. 1 ustawy o działalności ubezpieczeniowej, Informacji administratora danych osobowych oraz innych informacji i dokumentów niezbędnych do zawarcia umowy ubezpieczenia wchodzącej w zakres działalności prowadzonej przez TUiR WARTA S.A.
  Jeżeli nie wyrazili Państwo zgody, prosimy o nieklikanie przycisku "OBLICZ i WYŚLIJ OFERTĘ" - Państwa zapytanie zostanie trwale wtedy usunięte bez żadnego kontaktu zwrotnego z naszej strony.


  Narzędzie do wyliczenia składki ubezpieczenia, którym jest nasz Kalkulator ubezpieczenia firmy Warta Ekstrabiznes Plus, zostało stworzone tylko i wyłącznie po to, aby łatwo mogli Państwo złożyć zapytanie ofertowe. Od momentu otrzymania formularza, skontaktujemy się z Państwem poprzez e-mail, w odpowiedzi na wysłany przez Państwa formularz, w ciągu maksymalnie 24 godzin. Z reguły czas odpowiedzi nie przekracza 2 godzin od momentu otrzymania formularza (w godzinach pracy biura). W przypadku sobót i niedziel oraz innych dni wolnych od pracy, czas ten może się nieco wydłużyć. Jeżeli formularz wpłynie do nas w piątek przed godziną 14, odpowiemy na niego najwcześniej w następny pierwszy roboczy dzień nowego tygodnia, czyli najprawdopodobniej w poniedziałek.

  W sytuacji, gdzie ktoś wypełniając formularz nie wyrazi zgody na przesłanie oferty, taki formularz zostanie automatycznie przeniesiony do kosza i trwale usunięty, bez kontaktu zwrotnego z naszej strony.

  Wszelkie informacje wysłane poprzez kalkulator ubezpieczenia firmy, są wyłącznie do wiadomości firmy Marcin Tobiszewski Agent Ubezpieczeniowy i nie zostaną udostępnione osobom trzecim. Wypełniając kalkulator ubezpieczenia firmy, nie są Państwo w jakikolwiek sposób zobligowani do wykupienia polisy ubezpieczeniowej.

  Kalkulator ubezpieczenia firmy Warta Ekstrabiznes Plus – Ubezpieczenia Biała Podlaska