Kalkulator ubezpieczenia firmy Warta Ekstrabiznes Plus
4.8 (Wynik: 95.63%) Oddano 64 Głosów

Dla Państwa wygody, stworzyliśmy kalkulator ubezpieczenia firmy Warta Ekstrabiznes Plus do wypełnienia online, który pozwoli na sprawny kontakt pomiędzy agencją Warty a Państwa firmą. Poświęcenie pięciu minut na wypełnienie tego wniosku pozwoli Państwu na znaczną oszczędność przy polisie ubezpieczeniowej dla firm.

Po wypełnieniu i odesłaniu do nas formularza, przyślemy Państwu na e-mail gotową ofertę. Czas odpowiedzi na ten formularz jest nieco dłuższy niż w przypadku pozostałych ubezpieczeń.

Jest to podyktowane tym, że za każdym razem wnioskujemy do Warty o dodatkowe zniżki, które sięgają 60% wyjściowej składki ubezpieczenia.

Pola oznaczone symbolem czerwonej gwiazdki* są wymagane.

Kalkulator ubezpieczenia firmy Warta Ekstrabiznes Plus


Informacje podstawowe


Data rozpoczęcia ochrony ubezpieczeniowejUBEZPIECZENIE OC FIRMYObowiązek informacyjny

Kalkulator ubezpieczenia firmy Warta Ekstrabiznes Plus został stworzony tylko i wyłącznie w celu ułatwienia Państwu złożenia zapytania ofertowego. Skontaktujemy się z Państwem telefonicznie lub poprzez e-mail w ciągu maksymalnie 24 godzin. Z reguły czas odpowiedzi w przypadku tego ubezpieczenia nie przekracza 6-8 godzin od momentu otrzymania formularza. W przypadku sobót i niedziel, czas ten może się nieco wydłużyć.

Wszelkie informacje wysłane poprzez kalkulator ubezpieczenia firmy Warta Ekstrabiznes Plus, są wyłącznie do wiadomości firmy Marcin Tobiszewski Agent Ubezpieczeniowy i nie zostaną udostępnione osobom trzecim. Wypełniając kalkulator ubezpieczenia firmy Warta Ekstrabiznes Plus nie są Państwo w jakikolwiek sposób zobligowani do wykupienia polisy.

Kalkulator ubezpieczenia firmy Warta Ekstrabiznes Plus – Ubezpieczenia Biała Podlaska