Oceń naszą stronę
[Głosowano: 0 razy, Średnia ocena: 0]

Oferowane w naszym biurze ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków NNW to oferta, której głównym adresatem są zakłady pracy i różnego rodzaju organizacje i instytucje oświatowe. Pozwala ona na ochronę w przypadku zdarzeń, mogących się wydarzyć podczas:

  • zorganizowanego wyjazdu na wycieczkę (w obie strony);
  • pracy zawodowej, nauki;
  • uprawiania sportu.

Dla osób indywidualnych, lub dla firm, które zajmują się organizowaniem konferencji czy też różnych wyjazdów, proponujemy wariant, którego ochrona działa 24 godziny na dobę, zarówno w życiu prywatnym, jaki i zawodowym. Takie rozwiązanie kierujemy do tych osób, które chcą mieć pełną ochronę, niezależnie od tego, gdzie się znajdują i co robią. Polecamy to rozwiązanie nauczycielom, a także kandydatom na nauczycieli, którzy muszą odbywać obowiązkowe praktyki w szkołach. Roczny koszt takiego rozwiązania dla nauczyciela/praktykanta wynosi ok. 70 złotych.

Ubezpieczenie nnw Warta
Wycieczka czy wyjazd służbowy – na taką okoliczność wybierz ubezpieczenie NNW Warta

Ubezpieczenie NNW w Warcie zapewnia ochronę przed skutkami nieprzewidzianych zdarzeń, które dotyczą uszkodzenia ciała, rozstroju zdrowia lub śmierci ubezpieczonej osoby (niezależnie od jej woli).

Co możemy wykupić dodatkowo do ubezpieczenia NNW?

Podstawowy pakiet ubezpieczenia NNW w Warcie możemy rozszerzyć o następstwa nieszczęśliwych wypadków, które powstały na wskutek:

  • zawału serca lub udaru mózgu,
  • chorób tropikalnych,
  • działań wojennych lub stanu wyjątkowego,
  • uprawiania sportu zawodowo.

Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków a ponoszone koszty

Ceny, jakie oferujemy za ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków NNW w naszym biurze, mają często charakter wręcz symboliczny.

Uczestników wycieczek, w oparciu o podstawowe sumy ubezpieczenia, wynoszą najczęściej od 0,5 zł do 1 zł za jedną osobę na dobę. Im większa grupa jedzie na jakiś wyjazd, tym to ubezpieczenie jest tańsze. Np. koszty jednodniowej wycieczki dla grupy 50 osób przy sumie ubezpieczenia 4000, wyniosą 30 złotych.

Ubezpieczenie NNW możemy zawrzeć:

  • indywidualnie – w formie imiennej,
  • zbiorowo – w formie bezimiennej lub imiennej,

Oferta skierowana jest również w stronę firm oraz rodzin. Polisa NNW dla firmy, umożliwiająca korzystne ubezpieczenie wszystkich pracowników za taką samą składkę przy zróżnicowanych sumach ubezpieczenia. Z kolei rodziny wyjeżdżając na wczasy i opłacając polisę NNW, otrzymują atrakcyjny pakiet zniżek, który wpływa znacząco na cenę ubezpieczenia.

Wyjeżdżając na jakikolwiek wyjazd, do kina, teatru, na wycieczkę, itp., nie warto ryzykować i pozostawać bez ochrony. Cena jednej złotówki za dzień nie jest wygórowana, a mamy przynajmniej świadomość, że w przypadku, gdyby doszło do jakiegoś nieprzewidzianego wypadku, nie pozostaniemy bez ochrony.

Zapraszamy do nas po ubezpieczenie NNW na wyjazd, chętnie odpowiemy na każde pytanie, jakie Państwo nam zadadzą. Można nam zadać pytanie poprzez formularz kontaktowy lub telefonicznie pod numerem 501-620-325.

Ubezpieczenie NNW Warta – Ubezpieczenia Biała Podlaska