Ubezpieczenie samochodu Warta OC Komfort
4.8 (Wynik: 96%) Oddano 5 Głosów

Każda osoba, będąca w posiadaniu samochodu wie, że jednym z kosztów związanych z jego utrzymaniem, są koszty ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej – OC. Jest to ubezpieczenie obowiązkowe, którego zakres ochrony reguluje ustawa. Warta przygotowała ofertę, która chroni zarówno sprawcę zdarzenia drogowego, jak również poszkodowanego. Tym produktem jest ubezpieczenie samochodu Warta OC Komfort.

Ubezpieczenie samochodu Warta OC Komfort
Ubezpieczenie samochodu Warta OC Komfort – pewność i gwarancja ochrony w każdym przypadku

Co otrzymujemy dodatkowo wykupując ubezpieczenie samochodu Warta OC Komfort?

Każda osoba, wykupująca ubezpieczenie samochodu Warta OC Komfort, otrzyma w gratisie to, za co u innych ubezpieczycieli musiałaby dopłacić. Jest to:

  • Ochrona zniżek po szkodzie do 5 tys. zł – jeżeli kierowca jest sprawcą zdarzenia drogowego, to w momencie wypłaty odszkodowania do kwoty 5 tys. zł nie traci swoich zniżek. Czyli im wyższe zniżki ma kierowca, tym bardziej takie ubezpieczenie mu się przyda. W następnym roku, w przypadku wznowienia polisy, ochrona zniżek do ochrony przed jedną szkodą nie będzie limitowana. To znaczy, że nawet jak roszczenia poszkodowanego wyniosą np. 200 tys. złotych, zniżki na ten pojazd nie zostaną utracone;
  • OC szybka wypłata – jeżeli kierowca jest osobą poszkodowaną w wypadku, nie traci swojego czasu na to, by samemu dochodzić swoich praw. Jego rolą jest zgłoszenie szkody w Warcie, a Warta wtedy wypłaca mu należne pieniądze. Po wypłacie odszkodowania, Warta sama dochodzi swoich roszczeń od ubezpieczyciela sprawcy. Szybka wypłata jest do kwoty 500 tys. złotych. Skorzystanie z tej opcji nie powoduje utraty zniżek;
  • Assistance Standard – zapewniamy pomoc po wypadku bez względu na to, czy osoba jest sprawcą zdarzenia czy poszkodowanym. Doradzamy, co należy zrobić i przysyłamy holownik, który za darmo odholuje pojazd do odległości 100 km.

Dla pozornych oszczędności, na byle jakim OC, nie warto oszczędzać, zwłaszcza że ubezpieczenie Warta OC Komfort, kosztuje tyle, ile jedne z tańszych ubezpieczeń OC na rynku. Przeliczając klientom oferty w powszechnie dostępnych kalkulatorach internetowych, na niektóre pojazdy jesteśmy w stanie spokojnie zaoferować polisy w cenie niższej nawet o 100-200 złotych.

Za każdym razem dla nowych Klientów udzielamy zniżki, a w przypadku wznowień – za każdym razem negocjujemy niższą cenę polisy w Warcie. Dodatkowo, do każdej polisy OC, polecamy Państwu wybór dodatku NNW, chroniący wszystkich pasażerów w aucie i dodatkowo rodzinę każdego kierowcy.

Czy mamy jakąś alternatywę dla ubezpieczenia samochodu Warta OC Komfort?

Dla osób, u których głównym kryterium wyboru ubezpieczyciela OC jest cena, mamy ubezpieczenie OC w HDI. Produkt ten ma nieco inne parametry niż OC w Warcie, a nieraz potrafi kosztować kilkadziesiąt złotych mniej niż produkt Warty. Mamy tutaj:

  • Ochronę zniżek do kwoty 2000 złotych przy jednorazowej szkodzie;
  • Assistance Standard.

Dodatkowo, do ubezpieczenia Warta OC oraz do ubezpieczenia OC w HDI, możemy na Państwa wniosek wystawić certyfikat Zielonej Karty ZK. Dodatek ten będzie potrzebny, gdy będą podróżować Państwo do Albanii, Białorusi, Bośni i Hercegowiny, Czarnogóry, Iranu, Izraela, Macedonii, Maroka, Mołdawii, Rosji, Turcji, Tunezji i Ukrainy.

W przypadku, gdyby informacje na tej stronie okazały się być niewystarczające, prosimy o kontakt z nami poprzez formularz kontaktowy zamieszczony na stronie internetowej, bądź też pod numerem telefonu 501-620-325.

Poniżej zamieszczamy ogólne warunki ubezpieczenia Zielona Karta, Warta Opony Warta 2000 oraz OC Szybka Wypłata razem z kartami IPiD.

Ogólne Warunki Ubezpieczenia Zielona Karta

Ogólne Warunki Ubezpieczenia Warta Opony

Ogólne Warunki Ubezpieczenia Warta Ekstra 2000

Ogólne Warunki Ubezpieczenia OC Szybka Wypłata

Ubezpieczenie samochodu Warta OC Komfort – Ubezpieczenia Biała Podlaska