Oceń naszą stronę
[Głosowano: 29 razy, Średnia ocena: 3.7]

Dziękujemy za skorzystanie z naszego formularza!

Właśnie otrzymaliśmy od Ciebie informację, że możesz potrzebować oferty ubezpieczenia.

Zaczynamy nad nią pracować, jak będzie gotowa,

przyślemy ją na podany w formularzu adres e-mail.

Sprawdź swoją skrzynkę pocztową jeżeli w formularzu był podany poprawny adres e-mail, to na ten adres zostało automatycznie wysłane potwierdzenie otrzymania zgłoszenia. Jeżeli mail potwierdzający wysłanie formularza nie dotarł, prosimy sprawdzić folder ze spamem albo z ofertami lub wysłać jeszcze raz formularz.

Prosimy pamiętać: Jeżeli przysłano do nas formularz, w którym nie wyrażono zgody na przesłanie oferty – takie zapytanie zostanie trwale usunięte, bez kontaktu zwrotnego z naszej strony.

Od momentu otrzymania formularza, skontaktujemy się z Państwem poprzez e-mail, w odpowiedzi na wysłany przez Państwa formularz, w ciągu maksymalnie 24 godzin. Z reguły czas odpowiedzi nie przekracza 2 godzin od momentu otrzymania formularza (w godzinach pracy biura). W przypadku sobót i niedziel oraz innych dni wolnych od pracy, czas ten może się nieco wydłużyć. Jeżeli formularz wpłynie do nas w piątek przed godziną 14, odpowiemy na niego najwcześniej w następny pierwszy roboczy dzień nowego tygodnia, czyli najprawdopodobniej w poniedziałek. Jeżeli nie będziemy w stanie zrobić oferty, poinformujemy o tym Państwa poprzez e-mail zwrotny.

W mailu zwrotnym, potwierdzającym przyjęcie formularza, znajduje się plik APK, który bardzo prosimy, aby odesłać nam wypełniony. pozwoli to nam na lepsze dopasowanie Państwu oferty. Jeżeli nie dostaniemy takiego formularza, poprosimy Państwa o jego wypełnienie.

W przypadku, gdybyśmy mieli dodatkowe pytania do skonstruowania oferty, a był podany numer telefonu, pozwolimy sobie na kontakt do Ciebie w celu uszczegółowienia oferty. Nie należy się obawiać, jeżeli będziemy mieć jakieś pytania, zadamy je tylko do sporządzenia bieżącej oferty – nie wysyłamy spamu!

Zachęcamy do oceny naszego narzędzia, w tym celu prosimy o kliknięcie w gwiazdki ocen (), widoczne nad lub pod danym kalkulatorem.

Strona główna serwisu