Oceń naszą stronę
[Głosowano: 1 razy, Średnia ocena: 5]

Zdrowie to najcenniejszy majątek każdego człowieka. Potwierdzają to badania, według których aż 66% Polaków uważa właśnie zdrowie za najważniejszą wartość. Z drugiej strony, dane statystyczne wskazują, że ponad 150 tys. osób rocznie słyszy w naszym kraju diagnozę „nowotwór”. Statystyki dotyczące zachorowań z roku na rok rosną – słyszymy o przypadkach choroby wśród najbliższych, znajomych czy też osób sławnych. Na tej stronie opowiemy Państwu o nowym produkcie ochronnym Warty, którym jest ubezpieczenie na życie Warta Sposób na Raka.

Ubezpieczenie na życie Warta Sposób na Raka
Ubezpiecz się od raka już dziś – zagwarantuj sobie i rodzinie środki na leczenie i powrót do zdrowia

W jaki sposób działa ubezpieczenie na życie Warta sposób na Raka?

Wszyscy doskonale wiemy, że walce z chorobą nowotworowa, ważny jest przede wszystkim czas, ale ważne są także pieniądze na dodatkowe wydatki związane z leczeniem. Nasza opieka zdrowotna i Narodowy Fundusz Zdrowia, nie zawsze będą w stanie pokryć wydatki na leczenie pacjenta z chorobą nowotworową. Ubezpieczenie na życie Warta Sposób na Raka, to ubezpieczenie, którego głównym celem jest wsparcie w walce z chorobą, poprzez wypłatę świadczenia w przypadku diagnozy oraz w trakcie leczenia.

Sposób na raka
Czy w Twojej rodzinie występowały choroby nowotworowe?

Polisa gwarantuje wypłatę świadczenia w momencie zdiagnozowania choroby nowotworowej. Jest to wsparcie w wysokości nawet 200000 złotych za samo zdiagnozowanie raka! Wypłacane pieniądze trafiają na konta Klientów w terminie do 21 dni. Świadczenie z polisy może ułatwić dostęp do prywatnych badań i wizyt lekarskich, a przez to przyśpieszyć proces leczenia.

Łączna kwota świadczenia z polisy Warta Sposób na Raka może wynieść nawet 500000 złotych!

Świadczenia wypłacane za zabiegi, które obejmują chemioterapię, radioterapię i pomoc assistance (w zależności od wariantu), przysługują przez 10 kolejnych lat, od otrzymania diagnozy. Osoba ubezpieczona w Warcie korzysta z ochrony „po diagnozie” już bez konieczności opłacania składki.

Zakres ochrony zależy od wybranego wariantu ubezpieczenia. Oferta kierowana jest do osób w wieku 18-60 lat. Zachorować na nowotwór może dzisiaj niestety każdy, ale najczęstszymi adresatami oferty są osoby, znajdujące się w tzw. grupie ryzyka, czyli te osoby, u których w rodzinach występowały przypadki zachorowania na raka.

Na ile zawierana jest umowa ubezpieczenia?

Umowa trwa 5 lat i może być przedłużana na kolejny 5-letni okres nie dłużej niż do dnia pierwszej rocznicy polisy przypadającej po dniu, w którym ubezpieczony ukończy 65 rok życia. Pełna ochrona w zakresie zdarzeń objętych ubezpieczeniem rozpoczyna się po 6 miesiącach od daty zawarcia umowy.

Zakres ochrony i sumy ubezpieczenia przestawia tabela poniżej.

Ubezpieczenie na Życie

Ubezpieczenie na życie Warta Sposób na Raka zapewnia:

Ubezpieczenie na życie
Przykładowa wysokość świadczeń z programu Warta Sposób na Raka
  • świadczenie do 200000 złotych w przypadku stwierdzenia nowotworu złośliwego. Środki mogą ułatwić dostęp do lekarzy i badań w placówkach prywatnych, ale także zabezpieczyć budżet domowy w trudnym okresie choroby;
  • szybką pomoc finansową – świadczenie w przypadku diagnozy wypłacane do 21 dni od daty złożenia wniosku;
  • drugą opinię medyczną – opinia eksperta reprezentującego jedną z zagranicznych placówek medycznych na temat postawionej diagnozy –  w terminie 14 dni od złożenia dokumentów, osoba chorująca na nowotwór może uzyskać drugą opinię medyczną jednego z  wiodących światowych ośrodków leczenia nowotworów, takich jak np. Harvard Medical School;
  • dodatkowe świadczenia w przypadku konieczności poddania się operacji, chemioterapii czy też radioterapii (w wariancie rozszerzonym);
  • wsparcie ekspertów – poprzez dostęp do infolinii onkologicznej, która zapewnia np. organizację i pokrycie kosztów wizyty lekarza lub pielęgniarki, pozwala uzyskać informacje o dostępnych metodach leczenia czy też przygotowaniu do zabiegów (w wariancie rozszerzonym).

Czy warto się w taki sposób zabezpieczać?

Prognozy w Polsce niestety wskazują na dalszy wzrost zachorowań na nowotwory. Nie bez powodu więc Polacy wskazują, zaraz po chorobach układu krążenia, nowotwór jako chorobę, której najbardziej się obawiają. Są też świadomi tego, że leczenie w Polsce kosztuje i sami muszą zadbać o swoje zdrowie i zabezpieczenie rodziny. Bowiem nie każdego stać, aby z własnej kieszeni, możliwie szybko, wyłożyć odpowiednie środki na leczenie.

Ubezpieczenie na życie
Najczęściej występujące nowotwory w Polsce

Jak widać z powyższego wywodu, nowy produkt Warty jest odpowiedzią na trendy rynkowe oraz rosnące potrzeby osób w zakresie dodatkowego zabezpieczenia na wypadek nowotworu. Chyba każdy z nas ma lub miał znajomych, którzy zachorowali na tę chorobę. Dlatego też warto się zastanowić nad taką propozycją, zwłaszcza że w podstawowym wariancie, w naszym biurze (oczywiście w zależności od wieku Klienta) składki zaczynają się już od kwoty 35 złotych miesięcznie.

Jeżeli mieliby Państwo jakieś pytania odnośnie produktu, lub opis zamieszczony na stronie był zbyt lakoniczny, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 501 620 325 lub poprzez zakładkę kontakt.

Ubezpieczenie na Życie Warta Sposób na Raka – Ubezpieczenia Biała Podlaska