Oceń naszą stronę
[Głosowano: 3 razy, Średnia ocena: 4.7]

Ubezpieczenie grupowe dla jednej osoby Warta Dla Ciebie i Rodziny to ubezpieczenie na życie, którego adresatem są osoby prywatne czy też prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą. Gwarantuje zakres i ochronę ubezpieczenia dostępną dotychczas tylko w ramach ubezpieczeń grupowych. Oferta skierowana jest do osób w wieku od 18 do nieukończonych 80 lat.

Ubezpieczenie grupowe dla jednej osoby Warta Dla Ciebie i Rodziny
Ubezpieczenie grupowe dla jednej osoby Warta Dla Ciebie i Rodziny

Zdarzenia, które były dostępne tylko wtedy, gdy osoba pracująca była objęta ubezpieczeniem grupowym w firmie, takie jak narodziny dziecka, śmierć matki, teścia, itp. są teraz dostępne dla każdego. W zależności od indywidualnych potrzeb polisa może zostać odpowiednio dopasowana i zapewnić zabezpieczenie w różnych sytuacjach życiowych.

Warta przygotowała ofertę zarówno dla osób, które chcą zadbać o swoją rodzinę, jak i dla tych, które nie posiadają rodziny, ale zależy im na zabezpieczeniu finansowym na wypadek np. utraty zdolności do pracy. Ubezpieczenie gwarantuje wysokie wypłaty w razie nieszczęśliwych zdarzeń lub choroby, co może być szczególnie istotne dla mikro-przedsiębiorców i osób wykonujących wolne zawody.

W przypadku zdarzeń, które powstały w następstwie nieszczęśliwego wypadku, w zależności od wybranego wariantu, Warta zapewnia wysokie kwoty świadczeń. Dodamy tu jeszcze, że Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie Warta S.A., wypłaca odszkodowanie za zwichnięcie.

Dlaczego warto przystąpić do ubezpieczenia grupowego dla jednej osoby Warta Dla Ciebie i Rodziny?

Osoby, wybierając ubezpieczenie grupowe dla jednej osoby Warta Dla Ciebie i Rodziny, przystępują do ubezpieczenia bez żadnych badań ani ankiety medycznej, którą standardowo należy wypełnić przy zawarciu klasycznej umowy indywidualnej. Standardowo zadajemy Państwu 3 krótkie pytania, na które odpowiedź brzmi “tak” lub “nie”.

Warta Dla Ciebie i Rodziny
Ubezpieczenie grupowe dla jednej osoby Warta Dla Ciebie i Rodziny – ochrona dopasowana do potrzeb

Kolejnym niezwykle istotnym elementem ubezpieczenia, jest cena, która jest  stała i niezależna od wieku i płci. Płatności zaczynają się od kwoty 33 zł miesięcznie. Możliwość przejścia na wyższy pakiet i ochronę w szerszym zakresie, otrzymujemy po upływie jednego miesiąca lub jednego roku.

Ubezpieczenie grupowe dla jednej osoby Warta Dla Ciebie i Rodziny, to 50 ryzyk, za które może odpowiadać firma ubezpieczeniowa. Dzięki tak bogatej ofercie, polisa może zostać indywidualnie dopasowana do każdej osoby. Klikając w ten lin, odkryją Państwo składki, występujące przy pakietach programu Warta Dla Ciebie i Rodziny.

Dla osób, które ukończą wiek emerytalny, Warta proponuje nowe warunki ubezpieczenia – tzw. Indywidualną Kontynuację. Wtedy też ustalane są nowe sumy ubezpieczenia, przy atrakcyjnej składce miesięcznej. Z kolei tutaj znajdą Państwo składki, jakie występują przy Indywidualnej Kontynuacji ubezpieczenia Warta Dla Ciebie i Rodziny.

Pakiety ubezpieczenia Warta Dla Ciebie i Rodziny

Ubezpieczenia na życie w Warcie
Ubezpieczenia na życie w Warcie

Osoby przystępujące do ubezpieczenia Warta dla Ciebie i Rodziny, mogą wybrać jeden z sześciu Wariantów. Wszystko zależy od indywidualnych potrzeb. Oferta Warty została tak skonstruowana, że można ją odpowiednio dopasować zarówno do potrzeb rodzin, rodziców samodzielnie wychowujących dzieci, osób w związkach nieformalnych, singli a także osób w wieku 55 +.

Rodzina, która jest objęta ochroną ubezpieczeniową w pakiecie Warta dla Ciebie i Rodziny, prócz wsparcia finansowego w sytuacji, w której wydarzy się choroba, wypadek czy śmierć partnera lub współmałżonka, polisa zapewnia wiele innych świadczeń. Można tutaj zaliczyć np. wizytę położnej w trakcie ciąży czy trenera fitness dla matki po porodzie. Co ważne, w ubezpieczeniu nie ma znaczenia stan cywilny – partner jest traktowany na równi z małżonkiem. Zakres oferty dla małżonków lub partnerów, dostępny jest tutaj.

Dla osób, które samotnie wychowują dziecko, polisa Warta dla Ciebie i Rodziny, oprócz wypłaty świadczenia związanego z problemami ze zdrowiem rodzica lub dziecka, zapewnia także inne świadczenia. Można tutaj zaliczyć m. in. wizytę u lekarza specjalisty, wizytę pediatry czy też organizację i pokrycie kosztów prywatnych lekcji dla dziecka po dłuższej chorobie.

Z kolei osoby samotne, czyli tak zwani “single“, mogą liczyć na wsparcie w czasie choroby i pomoc po wypadku – np. przy wypadku na rowerze. Jeżeli podczas wypadku dochodzi do obrażeń ciała, Warta zapewnia w ramach ubezpieczenia transport i naprawę uszkodzonego roweru. Zakres oferty jest tutaj.

Osoby, które są powyżej 55 roku życia, mogą korzystać ze specjalnie przygotowanych wariantów ochrony, zapewniających pomoc finansową w razie choroby lub wypadku. Polisa dla seniora zapewnia także wizytę lekarzy specjalistów, pomoc w zorganizowaniu rehabilitacji, dofinansowanie aparatu słuchowego, pomoc w sprzątaniu nagrobka i opiekę nad zwierzęciem podczas trwania choroby. Nowością na rynku polis w Polsce jest tutaj możliwość otrzymania wypłaty z okazji narodzin wnuczka w wysokości 500 złotych.

Dodatkowo polisa zapewnia także m.in. wizytę u lekarzy specjalistów, organizację rehabilitacji, dofinansowanie aparatu słuchowego, pomoc w sprzątaniu grobów bliskich i opiekę nad zwierzętami podczas choroby. Można otrzymać również wypłatę z okazji narodzin wnuczka. Więcej danych dostępnych w tym miejscu.

Osoby, które przystępują do ubezpieczenia po ukończeniu 66 lat, muszą mieć zawarte jakiekolwiek inne ubezpieczenie na życie. Przystępując do takiego ubezpieczenia, osoba deklaruje chęć wystąpienia z innego towarzystwa ubezpieczeniowego. Po ukończeniu 80 lat, osoba ubezpieczona otrzymuje od Warty propozycję indywidualnej kontynuacji ubezpieczenia.

Dodatki do ubezpieczenia grupowego dla jednej osoby Warta Dla Ciebie i Rodziny

Ubezpieczenie Warta dla Ciebie i rodziny - spokój i bezpieczeństwo na lata
Warta Dla Ciebie i Rodziny – zapewnij spokój sobie i najbliższym

Osoby, które wybiorą rozszerzony wariant ubezpieczenia – Plus lub Premium, otrzymują dodatkowo bezpłatny pakiet Assistance Medyczny. W jego zakresie znajdują się m.in. wizyty lekarza, pielęgniarki czy opieka domowa po leczeniu szpitalnym. Aby taką pomoc uzyskać, wystarczy zadzwonić na infolinię Warty pod wskazany numer 502-308-308 i zgłosić takie zapotrzebowanie.

W przypadku leczenia szpitalnego, polisa Warta dla Ciebie i Rodziny umożliwia szybką wypłatę świadczenia z 9 różnych zdarzeń powodujących pobytu w szpitalu. W zależności wybranego pakietu, za pobyt w szpitalu można otrzymać od 30 do 550 złotych za każdy dzień leczenia.

Dla bardziej wymagających klientów, menedżerów, prezesów, dyrektorów banków, a także wszystkich osób, które oczekują wysokich kwot świadczeń, a także rozbudowanej ochrony, dostępny jest wariant VIP. Pakiety VIP znajdują się Klikając w ten link, zobaczysz składki i pakiety występujące w wariancie VIP.

Poniżej zamieszczamy szczegółowe warunki ubezpieczenia Warta Dla Ciebie i Rodziny. W przypadku pytań, zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 501-620-325 oraz przez nasz formularz kontaktowy.

Ubezpieczenie grupowe dla jednej osoby Warta Dla Ciebie i Rodziny – Ubezpieczenia Biała Podlaska