Oceń naszą stronę
[Głosowano: 2 razy, Średnia ocena: 5]

Ubezpieczenie grupowe dla jednej osoby Warta Dla Ciebie i Rodziny to ubezpieczenie na życie, którego adresatem są osoby prywatne czy też prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą. Gwarantuje zakres i ochronę ubezpieczenia dostępną dotychczas tylko w ramach ubezpieczeń grupowych. Oferta skierowana jest do osób w wieku od 18 do nieukończonych 80 lat.

Ubezpieczenie grupowe dla jednej osoby Warta Dla Ciebie i Rodziny
Ubezpieczenie grupowe dla jednej osoby Warta Dla Ciebie i Rodziny

Zdarzenia, które były dostępne tylko wtedy, gdy osoba pracująca była objęta ubezpieczeniem grupowym w firmie, takie jak narodziny dziecka, śmierć matki, teścia, itp. są teraz dostępne dla każdego. W zależności od indywidualnych potrzeb polisa może zostać odpowiednio dopasowana i zapewnić zabezpieczenie w różnych sytuacjach życiowych.

Nowością, dostępną od 4.07.2017 jest możliwość przystąpienia do ubezpieczenia osób, które skończyły 66 rok życia. Jeżeli ukończyłeś 66 lat i Twoja obecna oferta nie spełnia Twoich oczekiwań – zgłoś się do nas, przedstawimy Ci ofertę Warty. Nie będziesz zawiedziony. Zadzwoń pod numer 501-620-325.

Warta przygotowała ofertę zarówno dla osób, które chcą zadbać o swoją rodzinę, jak i dla tych, które nie posiadają rodziny, ale zależy im na zabezpieczeniu finansowym na wypadek np. utraty zdolności do pracy. Ubezpieczenie gwarantuje wysokie wypłaty w razie nieszczęśliwych zdarzeń lub choroby, co może być szczególnie istotne dla mikro-przedsiębiorców i osób wykonujących wolne zawody.

W przypadku zdarzeń, które powstały w następstwie nieszczęśliwego wypadku, w zależności od wybranego wariantu, Warta zapewnia wysokie kwoty świadczeń. Dodamy tu jeszcze, że Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie Warta, jako jedyny ubezpieczyciel w Polsce, wypłaca odszkodowanie za zwichnięcie.

Dlaczego warto przystąpić do ubezpieczenia grupowego dla jednej osoby Warta Dla Ciebie i Rodziny?

Osoby, wybierając ubezpieczenie grupowe dla jednej osoby Warta Dla Ciebie i Rodziny, przystępują do ubezpieczenia bez żadnych badań ani ankiety medycznej, którą standardowo należy wypełnić przy zawarciu klasycznej umowy indywidualnej. Standardowo zadajemy Państwu 3 krótkie pytania, na które odpowiedź brzmi “tak” lub “nie”.

Warta Dla Ciebie i Rodziny
Ubezpieczenie grupowe dla jednej osoby Warta Dla Ciebie i Rodziny – ochrona dopasowana do potrzeb

Kolejnym niezwykle istotnym elementem ubezpieczenia, jest cena, która jest  stała i niezależna od wieku i płci. Płatności zaczynają się od kwoty 33 zł miesięcznie. Możliwość przejścia na wyższy pakiet i ochronę w szerszym zakresie, otrzymujemy po upływie jednego miesiąca lub jednego roku.

Ubezpieczenie grupowe dla jednej osoby Warta Dla Ciebie i Rodziny, to 50 ryzyk, za które może odpowiadać firma ubezpieczeniowa. Dzięki tak bogatej ofercie, polisa może zostać indywidualnie dopasowana do każdej osoby. Klikając w ten lin, odkryją Państwo składki, występujące przy pakietach programu Warta Dla Ciebie i Rodziny.

Dla osób, które ukończą wiek emerytalny, Warta proponuje nowe warunki ubezpieczenia – tzw. Indywidualną Kontynuację. Wtedy też ustalane są nowe sumy ubezpieczenia, przy atrakcyjnej składce miesięcznej. Z kolei tutaj znajdą Państwo składki, jakie występują przy Indywidualnej Kontynuacji ubezpieczenia Warta Dla Ciebie i Rodziny.

Pakiety ubezpieczenia Warta Dla Ciebie i Rodziny

Ubezpieczenia na życie w Warcie
Ubezpieczenia na życie w Warcie

Osoby przystępujące do ubezpieczenia Warta dla Ciebie i Rodziny, mogą wybrać jeden z sześciu Wariantów. Wszystko zależy od indywidualnych potrzeb. Oferta Warty została tak skonstruowana, że można ją odpowiednio dopasować zarówno do potrzeb rodzin, rodziców samodzielnie wychowujących dzieci, osób w związkach nieformalnych, singli a także osób w wieku 55 +.

Rodzina, która jest objęta ochroną ubezpieczeniową w pakiecie Warta dla Ciebie i Rodziny, prócz wsparcia finansowego w sytuacji, w której wydarzy się choroba, wypadek czy śmierć partnera lub współmałżonka, polisa zapewnia wiele innych świadczeń. Można tutaj zaliczyć np. wizytę położnej w trakcie ciąży czy trenera fitness dla matki po porodzie. Co ważne, w ubezpieczeniu nie ma znaczenia stan cywilny – partner jest traktowany na równi z małżonkiem. Zakres oferty dla małżonków lub partnerów, dostępny jest tutaj.

Dla osób, które samotnie wychowują dziecko, polisa Warta dla Ciebie i Rodziny, oprócz wypłaty świadczenia związanego z problemami ze zdrowiem rodzica lub dziecka, zapewnia także inne świadczenia. Można tutaj zaliczyć m. in. wizytę u lekarza specjalisty, wizytę pediatry czy też organizację i pokrycie kosztów prywatnych lekcji dla dziecka po dłuższej chorobie.

Z kolei osoby samotne, czyli tak zwani “single“, mogą liczyć na wsparcie w czasie choroby i pomoc po wypadku – np. przy wypadku na rowerze. Jeżeli podczas wypadku dochodzi do obrażeń ciała, Warta zapewnia w ramach ubezpieczenia transport i naprawę uszkodzonego roweru. Zakres oferty jest tutaj.

Osoby, które są powyżej 55 roku życia, mogą korzystać ze specjalnie przygotowanych wariantów ochrony, zapewniających pomoc finansową w razie choroby lub wypadku. Polisa dla seniora zapewnia także wizytę lekarzy specjalistów, pomoc w zorganizowaniu rehabilitacji, dofinansowanie aparatu słuchowego, pomoc w sprzątaniu nagrobka i opiekę nad zwierzęciem podczas trwania choroby. Nowością na rynku polis w Polsce jest tutaj możliwość otrzymania wypłaty z okazji narodzin wnuczka w wysokości 500 złotych.

Dodatkowo polisa zapewnia także m.in. wizytę u lekarzy specjalistów, organizację rehabilitacji, dofinansowanie aparatu słuchowego, pomoc w sprzątaniu grobów bliskich i opiekę nad zwierzętami podczas choroby. Można otrzymać również wypłatę z okazji narodzin wnuczka. Więcej danych dostępnych w tym miejscu.

Osoby, które przystępują do ubezpieczenia po ukończeniu 66 lat, muszą mieć zawarte jakiekolwiek inne ubezpieczenie na życie. Przystępując do takiego ubezpieczenia, osoba deklaruje chęć wystąpienia z innego towarzystwa ubezpieczeniowego. Po ukończeniu 80 lat, osoba ubezpieczona otrzymuje od Warty propozycję indywidualnej kontynuacji ubezpieczenia.

Dodatki do ubezpieczenia grupowego dla jednej osoby Warta Dla Ciebie i Rodziny

Ubezpieczenie Warta dla Ciebie i rodziny - spokój i bezpieczeństwo na lata
Warta Dla Ciebie i Rodziny – zapewnij spokój sobie i najbliższym

Osoby, które wybiorą rozszerzony wariant ubezpieczenia – Plus lub Premium, otrzymują dodatkowo bezpłatny pakiet Assistance Medyczny. W jego zakresie znajdują się m.in. wizyty lekarza, pielęgniarki czy opieka domowa po leczeniu szpitalnym. Aby taką pomoc uzyskać, wystarczy zadzwonić na infolinię Warty pod wskazany numer 502-308-308 i zgłosić takie zapotrzebowanie.

W przypadku leczenia szpitalnego, polisa Warta dla Ciebie i Rodziny umożliwia szybką wypłatę świadczenia z 9 różnych zdarzeń powodujących pobytu w szpitalu. W zależności wybranego pakietu, za pobyt w szpitalu można otrzymać od 30 do 550 złotych za każdy dzień leczenia.

Dla bardziej wymagających klientów, menedżerów, prezesów, dyrektorów banków, a także wszystkich osób, które oczekują wysokich kwot świadczeń, a także rozbudowanej ochrony, dostępny jest wariant VIP. Pakiety VIP znajdują się Klikając w ten link, zobaczysz składki i pakiety występujące w wariancie VIP.

Poniżej zamieszczamy szczegółowe warunki ubezpieczenia Warta Dla Ciebie i Rodziny. W przypadku pytań, zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 501-620-325 oraz przez nasz formularz kontaktowy.

Ubezpieczenie grupowe dla jednej osoby Warta Dla Ciebie i Rodziny – Ubezpieczenia Biała Podlaska