Wypełnij poniższy kalkulator ubezpieczenia mieszkania Warta Dom, skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej, przesyłając na Twój adres e-mail jak najlepszą ofertę.

Od prognozowanej składki, która przyjdzie z ofertą na e-mail, przysługuje dodatkowy upust w wysokości 10-15%, który  specjalnie negocjujemy dla Państwa z Wartą!

Narzędzie zawiera pytania, które zadajemy Państwu wtedy, gdy przychodzicie do nas przeliczyć składkę.

Pola oznaczone symbolem czerwonej gwiazdki* są wymagane. W przypadku wyboru opcji „Mieszkanie”, prosimy o zaznaczenie ilości i numeru piętra w bloku.


Dane podstawowe nieruchomościData rozpoczęcia ochrony ubezpieczeniowejInformacje na temat Cesji do bankuPosiadane zabezpieczeniaLista ryzyk Zdarzenia Losowe i Akcja RatowniczaLista ryzyk Kradzież z włamaniem i rabunekPozostałe ubezpieczeniaDane kontaktowe


Kalkulator ubezpieczenia mieszkania Warta Dom został stworzony tylko i wyłącznie w celu ułatwienia Państwu złożenia zapytania ofertowego. Skontaktujemy się z Państwem telefonicznie lub poprzez e-mail w ciągu maksymalnie 24 godzin. Z reguły czas odpowiedzi nie przekracza jednej godziny od momentu otrzymania formularza. W przypadku sobót i niedziel, czas ten może się nieco wydłużyć.

Wszelkie informacje, które są wysłane poprzez Kalkulator ubezpieczenia mieszkania Warta Dom, są wyłącznie do wiadomości firmy Marcin Tobiszewski Agent Ubezpieczeniowy i nigdy nie zostaną udostępnione osobom trzecim. Wypełniając kalkulator ubezpieczenia mieszkania Warta Dom nie są Państwo w jakikolwiek sposób zobligowani do wykupienia polisy.

Kalkulator ubezpieczenia mieszkania Warta Dom – Warta Ubezpieczenia Biała Podlaska

Ocena
Data
Reviewed Item
Kalkulator ubezpieczenia mieszkania Warta Dom Plus
Łącznie
51star1star1star1star1star