Wypełnij poniższy kalkulator ubezpieczenia domu Warta Dom Komfort, skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej, przedstawiając Ci najlepszą ofertę, która jest dostępna na rynku. W przypadku tego formularza, ryzyka kradzieżowe zostały ujęte w standardzie. Gwarantuje to formuła „All Risks”.

Oferta skierowana jest dla osób, które deklarują min. 200 tys. złotych na ubezpieczenie domu lub mieszkania. Od prognozowanej składki, która przyjdzie z ofertą na e-mail, przysługuje dodatkowy upust w wysokości 10-15%, który  specjalnie negocjujemy dla Państwa z Wartą!

Pola oznaczone symbolem czerwonej gwiazdki* są wymagane. W przypadku wyboru opcji „Mieszkanie”, prosimy o zaznaczenie ilości i numeru piętra w bloku.


Dane podstawowe nieruchomości
Data rozpoczęcia ochrony ubezpieczeniowej
Informacje na temat Cesji do banku
Posiadane zabezpieczenia przeciwkradzieżowe i przeciwwłamanioweLista ryzyk NIERUCHOMOŚCI
Lista ryzyk RUCHOMOŚCI
Lista ryzyk INNYCH OBIEKTÓW
Pozostałe ubezpieczenia
Dane kontaktowe


Kalkulator ubezpieczenia domu Warta Dom Komfort został stworzony tylko i wyłącznie w celu ułatwienia Państwu złożenia zapytania ofertowego. Skontaktujemy się z Państwem telefonicznie lub poprzez e-mail w ciągu maksymalnie 24 godzin. Z reguły czas odpowiedzi nie przekracza jednej godziny od momentu otrzymania formularza. W przypadku sobót i niedziel, czas ten może się nieco wydłużyć.

Wszelkie informacje, które są wysłane poprzez nasz Kalkulator ubezpieczenia domu Warta Dom Komfort, są wyłącznie do wiadomości firmy Marcin Tobiszewski Agent Ubezpieczeniowy i nigdy nie zostaną udostępnione osobom trzecim. Wypełniając kalkulator ubezpieczenia domu Warta Dom Komfort nie są Państwo w jakikolwiek sposób zobligowani do wykupienia polisy.

Kalkulator ubezpieczenia domu Warta Dom Komfort – Ubezpieczenia Biała Podlaska

Ocena
Data
Reviewed Item
Kalkulator ubezpieczenia domu Warta Dom Komfort - Ubezpieczenia Biała Podlaska
Łącznie
51star1star1star1star1star