Przedstawiamy Państwu nasz kalkulator ubezpieczenia OC Spedytora Warta do wypełnienia online. Narzędzie pozwoli na sprawny kontakt pomiędzy naszym biurem Warty a Państwa firmą. Kilka minut, poświęcone na wypełnienie tego kalkulatora, pozwoli Państwu na uzyskanie sporych oszczędności na ubezpieczeniu OC spedytora.

Jednym z plusów skorzystania z naszego kalkulatora ubezpieczenia OC Spedytora Warta, jest możliwość uzyskania zniżki w wysokości 50% ceny wyjściowej. Jeżeli do tej pory płacili Państwo duże kwoty za ubezpieczenie OC spedytora, zachęcamy do skorzystania z naszego narzędzia. Oferty ubezpieczeniowe, jakie przedstawiamy naszym Klientom za ubezpieczenie OC spedytora, są bardzo przystępne, zarówno pod względem cenowym jak i zakresem ubezpieczenia. Pozwala nam na to wyłączny charakter pracy na rzecz jednego Towarzystwa Ubezpieczeniowego.

Wypełniając poszczególne pola, prosimy o podanie prawdziwych danych, tj.  numeru REGON, telefonu oraz adresu e-mail. Numer REGON jest potrzebny do przygotowania oferty dla konkretnej firmy – bez tych danych nie możemy wysłać oferty do Centrali Warty o dodatkowe zniżki. Zaś telefon i adres e-mail ułatwiają kontakt do przedstawienia oferty. Po przygotowaniu oferty, najczęściej odsyłamy ją naszym Klientom na adres e-mail.

Warto w naszej agencji przeliczyć składkę i wykorzystać do tego nasz kalkulator ubezpieczenia OC Spedytora w Warcie.

Pola oznaczone symbolem czerwonej gwiazdki* są wymagane.


Informacje o działalności


Data rozpoczęcia ochrony ubezpieczeniowej
Wybierz rodzaj spedycji do ubezpieczeniaUsługi spedycyjne objęte ubezpieczeniemUsługi logistyczne objęte ubezpieczeniemRodzaj towarów będących przedmiotem spedycjiDane taryfikacyjneDane kontaktowe


Kalkulator ubezpieczenia OC Spedytora Warta został stworzony tylko i wyłącznie w celu ułatwienia Państwu złożenia zapytania ofertowego. Skontaktujemy się z Państwem telefonicznie lub poprzez e-mail w ciągu maksymalnie 24 godzin. Z reguły czas odpowiedzi w przypadku tego ubezpieczenia nie przekracza 5-6 godzin od momentu otrzymania formularza. W przypadku sobót i niedziel, czas ten może się nieco wydłużyć.

Wszelkie informacje wysłane poprzez kalkulator ubezpieczenia OC Spedytora Warta, są wyłącznie do wiadomości firmy Marcin Tobiszewski Agent Ubezpieczeniowy i nie zostaną udostępnione osobom trzecim. Wypełniając kalkulator ubezpieczenia OC Spedytora Warta nie są Państwo w jakikolwiek sposób zobligowani do wykupienia polisy.

Kalkulator ubezpieczenia OC Spedytora Warta Ubezpieczenia Biała Podlaska

Ocena
Data
Reviewed Item
Kalkulator ubezpieczenia OC spedytora w Warcie - na nową polisę możesz uzyskać do 50% zniżki.
Łącznie
51star1star1star1star1star