Grupowe ubezpieczenie na życie Warta Ekstrabiznes, to oferta skierowana do firm oraz podmiotów gospodarczych, które zatrudniają minimum 3 osoby. Górna granica zatrudnionych osób jest tutaj nieokreślona. Dzięki ubezpieczeniu grupowemu, pracownik oraz jego rodzina, otrzymuje szeroką ochronę zdrowia i życia oraz zabezpieczenie finansowe na wypadek nieprzewidzianych okoliczności życiowych.

Na korzyść Warty przemawia dodatkowo fakt, iż Warta, jako jedyna firma ubezpieczeniowa w Polsce, wypłaca odszkodowania za zwichnięcia.

Grupowe ubezpieczenie na życie Warta Ekstrabiznes
Grupowe ubezpieczenie na życie Warta Ekstrabiznes – najlepszy wybór w dla firm

Umowa zapewnia osobie ubezpieczonej oraz rodzinie Ubezpieczonego świadczenie z tytułu śmierci oraz zdarzeń spowodowanych nieszczęśliwym wypadkiem lub chorobą, a ochrona ubezpieczeniowa zapewniana jest przez 24 godziny na dobę, w dowolnym miejscu na świecie.

Grupowe ubezpieczenie na życie Warta Ekstrabiznes – zakres ochrony

Grupowe ubezpieczenie na życie Warta Ekstrabiznes dostępne jest w dwóch wariantach: podstawowym oraz rozszerzonym.

Wariant podstawowy obejmuje te ryzyka, które bezpośrednio wiążą się z życiem i zdrowiem ubezpieczonego pracownika. Do podstawowych ryzyk, jakie zaliczają się do tego wariantu należą te, które wiążą się ze śmiercią – czyli zgony oraz z trwałym kalectwem czy uszczerbkiem na zdrowiu. Do tych ryzyk możemy zaliczyć np. zgon ubezpieczonego w wyniku wypadku, zgon ubezpieczonego w wyniku zawału serca, zgon małżonka ubezpieczonego, czy powstanie trwałego uszczerbku na zdrowiu ubezpieczonego, itp.

Wariant podstawowy ma jednak niewielki zakres ochrony i dlatego w większości przypadków, naszym klientom zdecydowanie polecamy wybór pakietu wariantu rozszerzonego. Obejmuje on te ryzyka które wiążą się z życiem i zdrowiem ubezpieczonego pracownika (tak jak w wariancie podstawowym) oraz te, które związane są z życiem jego najbliższych. Dodatkowym elementem są świadczenia związane z pobytem w szpitalu oraz świadczenia za wystąpienie danej choroby – w katalogu występują aż 44 choroby, za których wystąpienie Warta wypłaca odszkodowanie.

Wybór wariantów warunkuje głównie struktura wiekowa danej firmy, a wymienione świadczenia z obojga pakietów, to jedynie niewielka część, która występuje przy ubezpieczeniu grupowym w Warcie. Każda firma może indywidualnie określić, które ryzyka mają znaleźć się na umowie.

Atrakcyjnym dodatkiem, dodawanym bezpłatnie do tego ubezpieczenia, jest Assistance Medyczny, który gwarantuje szeroki zakres pomocy w nagłych przypadkach takich jak: organizacja i pokrycie kosztów wizyty lekarza i pielęgniarki, dostawy leków, transportu medycznego, opieki w szpitalu i po powrocie z niego.

Czego potrzebujemy, aby przygotować Państwu ofertę ubezpieczenia grupowego?

Aby szybko przygotować ofertę, będziemy potrzebować następujących danych:

  • Dane firmy – tj. dokładna nazwa i adres, nip, regon;
  • Ilość pracowników;
  • Informacja na temat wysokości składki;
  • Struktura wiekowa – tylko dla firm powyżej 50 pracownikówtabela do pobrania i wypełnienia.

Na osobnej stronie, możesz wypełnić nasz Kalkulator składki na ubezpieczenie grupowe w Warcie, który jest pomocny przy tworzeniu ofert ubezpieczenia grupowego. Zapraszamy do częstego korzystania z narzędzia.

W przypadku, gdyby opis produktu byłby dla Państwa niewystarczający, lub chcieliby Państwo dodatkowo uzyskać odpowiedzi na pytania, jakie mogły się pojawić po lekturze tej strony, zapraszam do kontaktu pod numerem telefonu 501-620-325 lub poprzez formularz kontaktowy. Jesteśmy w stanie przygotować ofertę dla każdej firmy.

Poniżej zamieszczamy ogólne warunki Ubezpieczenia Grupowego Warta Ekstrabiznes.

Ogólne warunki Ubezpieczenia Grupowego w Warcie

Grupowe ubezpieczenie na życie Warta Ekstrabiznes – Ubezpieczenia Biała Podlaska OC AC

Ocena
Data
Reviewed Item
Grupowe ubezpieczenie na życie Warta Ekstrabiznes - pełna ochrona pracowników i ich rodzin
Łącznie
51star1star1star1star1star