Karta VIP w Warcie czyli sposób na obniżenie ceny ubezpieczenia o 25%

W tym wpisie pokażemy Państwu nasz sposób na obniżenie ceny ubezpieczenia o 25%. Robimy to na wyraźne polecenie naszych Klientów, którym wcześniej żaden Agent nie zaproponował czegoś takiego. Od razu uprzedzimy, że sposób na obniżenie ceny ubezpieczenia o 25% w Warcie, stosowany w naszym biurze, jest najczęściej przeznaczony dla tych osób, które rocznie wydają minimum kilka – kilkanaście tysięcy złotych na ubezpieczenie i więcej. 

Dodatkowo, składki na ubezpieczenie muszą być taryfikowane po numerze PESEL. W przypadku ubezpieczeń komunikacyjnych, jeżeli w dowodzie rejestracyjnym jest bank lub leasing, drugim współwłaścicielem musi być osoba fizyczna. Jeżeli ktoś płaci tylko OC na samochód osobowy i dodatkowo ubezpiecza mieszkanie za kilkaset złotych – może to zrobić, oszczędności na polisach majątkowych będą stanowiły dodatkowy, pozytywny element poboczny.

sposób na obniżenie ceny ubezpieczenia o 25%
Karta VIP w Warcie – realny sposób na obniżenie ceny ubezpieczenia o 25%

W tym roku, na przełomie lutego i marca, przygotowywaliśmy ofertę na ubezpieczenie floty jednemu z naszych Klientów. Firma zarejestrowana jako wpis do ewidencji gospodarczej, składki taryfikowane po peselu właściciela. Ceny na OC i AC wychodziły dość dobrze, Klient zdecydował się podpisać polisę. Składki łącznie oscylowały w okolicach 25 tysięcy złotych.

Postanowiliśmy jednak, że przedstawimy Klientowi sposób, który pozwoli mu na zaoszczędzenie w sumie około 6200 złotych. Oczywiście Klient się zdecydował na takie rozwiązanie, bowiem dzięki temu, miał ubezpieczenie kilku pojazdów w sumie za darmo.

Więc jaki jest sposób na obniżenie ceny ubezpieczenia o 25% w Warcie?

Aby mieć ubezpieczenie w Warcie tańsze o 25%, należy otrzymać kartę VIP. Właśnie karta VIP w Warcie pozwala na otrzymanie zniżki taryfikowanej po peselu właściciela karty w wysokości jednej czwartej ceny ubezpieczenia. Czy się opłaca? To zależy od sytuacji. Jeżeli ktoś płaci za ubezpieczenie kilkanaście – kilkadziesiąt tysięcy rocznie – jest to jak najbardziej opłacalne. Naszymi najczęstszymi Klientami zostają osoby, które są właścicielami firm transportowych.

Jak zdobyć taką kartę?

Kartę VIP w Warcie można zdobyć na dwa sposoby. Jeżeli komuś zależy na czasie – jest sposób szybki, wiąże się z wykupieniem ubezpieczenia na życie Warta Ochrona na sumę ubezp. minimum 300 tysięcy złotych (zdecydowanie najlepsza opcja), zdobycie karty VIP drugim sposobem trwa rok i wiąże się z wydatkiem minimum 20.000 złotych na ubezpieczenie w Warcie. Opiszemy pokrótce oba sposoby.

Wykupując ubezpieczenie na życie Warta Ochrona w naszym biurze, za naszym pośrednictwem otrzymują Państwo w ciągu miesiąca kartę VIP uprawniającą do niższych o jedną czwartą składek na ubezpieczenie. Składka na takie ubezpieczenie na życie zależy od wieku naszego Klienta.

We wspomnianym wcześniej przypadku ubezpieczenia floty, ubezpieczenie na życie Warta Ochrona, dla właściciela firmy transportowej w wieku 28 lat, zostało zawarte na okres 5 lat z roczną składką w wysokości 700 złotych. Czyli Klient zapłacił 700 złotych i zabezpieczył swoją rodzinę na kwotę 300 tysięcy złotych. Dodatkowo otrzymał upust na swoje ubezpieczenie w wysokości ponad 6200 złotych. W następnym roku odnowimy Klientowi kartę VIP i znowu będą na niej zniżki w wysokości 25%.

Jak widać na powyższym przykładzie, jest to podwójna korzyść – bo raz że ubezpieczony ma dużo tańsze ubezpieczenie, a w przypadku śmierci osoby ubezpieczonej, rodzina otrzymuje od Warty świadczenie na kwotę 300 tysięcy.

W przypadku osób, które nie potrzebują ubezpieczenia na życie a wydają rocznie minimum 20.000 tysięcy złotych na ubezpieczenie, proponujemy również kartę VIP. Jest to rozwiązanie gorsze od tego przedstawionego wyżej, gdyż otrzymanie takiej karty, upoważniającej do zniżki w wysokości 25% ceny na każde ubezpieczenie, jest możliwe dopiero po roku od podpisania pierwszej polisy. Zaś suma składek na ubezpieczenie, musi być wyższa lub równa 20.000 złotych.

Kwestię wyboru sposobu zdobycia Karty VIP zostawiamy naszym Klientom. Przeważnie jednak, osoby decydują się na zdecydowanie lepszy i szerszy wariant z opcją ubezpieczenia na życie i zabezpieczenia swojej rodziny.

Proszę pamiętać również o tym, że w przypadku np. ubezpieczenia domu lub mieszkania, gdy potrzebujecie Państwo cesji do banku, z sumą równą lub wyższą niż 300 tysięcy złotych, również pomagamy taką kartę zdobyć. I wtedy również będą mieć Państwo dodatkowe zniżki do innych ubezpieczeń.

W przypadku pytań, zapraszamy do naszego biura po informacje. Możemy ich udzielić na miejscu, telefonicznie pod numerem telefonu 501-620-325 lub poprzez zakładkę kontakt. Zapraszamy po tańsze ubezpieczenia.

Regulamin KKW VIP

Karta VIP w Warcie czyli sposób na obniżenie ceny ubezpieczenia o 25% – Ubezpieczenia Warta Biała Podlaska

Ocena
Data
Reviewed Item
Karta VIP w Warcie czyli sposób na obniżenie ceny ubezpieczenia o 25%
Łącznie
51star1star1star1star1star

2 thoughts on “Karta VIP w Warcie czyli sposób na obniżenie ceny ubezpieczenia o 25%

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *